болки в кръста и ниско долу в 10г.с.

  • 4 375
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 044
 CryОт вчера вечерта имам болки ниско долу ,повече от дясната страна и в кръста все едно ще ми идва,пия по 3пъти по 2 нош-па,но не ми минава.Не са много силни болките,но се притеснявам CryНе съм се преуморявала ,та направо не знам от какво може да е.Лекарката ми каза,да лежа и да пия нош-па,но аз се чуда,дали ако продължават болките дали да не ходя да ме види на видеозона?Случвало ли ви се е такова нещо?Дали е от разтягане на матката?

# 1
  • в джунглата
  • Мнения: 916
според мен е от бъбреци, да не би да имаш камъни и да изхвърляш песачинки в урината. аз вече съм в 8-ми месец и непрекъснато все нещо ме боли, като ме е почнало още от началото че до края. дано да ти мине.

# 2
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Миличка най вероятно става дума за контракции затова са ти казали и да лежиш. Обикновено се далжи на липса на магнезий и изписват магнерот. При мен беше така и при двете бремености .Но иди при генеколожката да и кажеш 4е не ти минава от но шпато.

# 3
  • Мнения: 997
 Съветвам те да говориш отново с твоята лекарка. Обясни и, че болката продължава и настоявай да ти обясни за какво става въпрас според нея. Ако и нямаш даверие или просто не ти обърне внимание - потърси второ мнение. Дори да не е нищо обезпокойтелно, по-добре да се знае със сигурност......за твое спокойкствие  bouquet

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз съм за нов преглед при лекар. Още повече, че не ти минава от но-шпа.
Все още си в ранна бременност и тези оплаквания могат да бъдат тревожни.

# 5
  • Мнения: 3 339
Тези болки определено ми напомнят за моите/когато бях бременна горе-долу в седмиците, в които си и ти/ - според мен са контракции. Едва ли са бъбреци/щом се чувстваш така, сякаш ще ти идва.../ Би трябвало освен но-шпа да ти предпишат и магнезий под някаква форма. Аз лично пих магнерот. И много почивка, без физическо и психическо напрежение Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 746
Аз имах много силни болки в начална бременност. Пиех хапове разни, които ми предписа гинеколога.
Направи нова консултация.

# 7
  • Мнения: 104
Аз също имах болки ниско долу около 6-7 г.с. Продължиха 10 дни. Тогава ми казаха, че е нормално, но на мен от нош-па ми минаваше. Прави са мамите по нагоре "ВЕДНАГА НА ЛЕКАР" Защото си и в начална бременност ако не ти помогне твоята лекарка отиди на часно само да ти мине и бебо да е жив и здрав.
   Късмет ти желая и всичко да се оправи  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
В тези седмици и аз имах контракции,понякога доста болезени.Пий си Но-шпа-то ,Папаверин и кавото са ти изпизали там и ако не минат отивай на доктор Peace.

# 9
  • Мнения: 667
И аз съм с болки. И пия 3х2 Но-Шпа. Не ми мина първия ден, а чак на втория. Ако не ти минат болките, направи нова консултация с лекар.
Дано всичко е наред. На мен моята лекарка ми каза, че някои бременни са така, с болки.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 044
 HugМомичета,много ви благодаря за отговорите HugПри мен се указа,че са контракции,въпреки че не съм се преуморявала ConfusedИначе ходя на частно при лекарката ми и и имам голямо доверие,но вчера за лош късмет тя заминала на някакъв семинар в Албена,та цял ден по телефона сме подържали връзка и утре сутринта съм при нея,дано всичко е ок PraynigИначе като и обясних какви точно са ми болките,веднага каза че са контракции ConfusedА иначе като изпих един спазмалгон+но-шпа веднага ми мина.

Общи условия

Активация на акаунт