Въпрос за една надуваема лодка?!

  • 991
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 494
Здравейте, не знам дали тук точно е мястото да питам, но ако не е, ще съм благодарна на модераторите, ако преместят темата!

Днес купихме от Комсед надуваема лодка, с разни джунджурии по нея и 50 топки за игра! Добре, ама няма упътване, има някаква книжка, но не е описано нищо.
Значи аз съм притеснена, защото на дъното на лодката има една дупка, колкото монета от 50 стотинки. В кутията има някаква лепенка, на която пише нещо от рода- почистете, залепете и изчакайте 30 минути преди да надуете  newsm78 Къде да го залепя незнам, на тази дупка ли?! Аз очаквах, че ще има тапа примерно и оттам да се източва водата, защото тя е дълбочка лодката и може да се пълни с вода.

Ето я и новата придобивка : www.comsed.net / Надуваеми изделия / страница 23
Ето я направо лодката:
http://www.comsed.net/img/748649a.jpg
Благодаря ви предварително!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Според мен тази лепенка е , ако се спука лодката.

# 2
  • Мнения: 2 494
Според мен тази лепенка е , ако се спука лодката.
  newsm78 Може и да си права! Ами тази дупка за какво е? И как ще я пълня с вода, ако на дъното има дупка?! Хм..............

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами те лодките са за да плуват, а не да се пълнят с вода. В смисъл, че ако я пуснеш във вода няма да потъва напълно, а само да са им дупетата на децата във водичка.

# 4
  • Мнения: 2 494
Ами те лодките са за да плуват, а не да се пълнят с вода. В смисъл, че ако я пуснеш във вода няма да потъва напълно, а само да са им дупетата на децата във водичка.
Да определено са за да плуват, ама в магазина ми казаха, че може и да се пълни, а аз не съм виждала друга лодка с дупка. Някой ако има опит с тези неща, моля да сподели!  Hug  Praynig

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Лепенката със сигурност е за евентуални спуквания. Ние купихме на малкия надуваема кола с 50 топки и вътре има такава лепенка, но дупка на пода няма. Сигурна ли си, че не е дефект някакъв? За първи път чувам за лодка с дупка.  newsm78

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Според мен в тази дупка трябва да има тапа,която липсва.Дупката служи за изпразване на водата от лодката,ако се използва като басейн. Wink

# 7
  • Мнения: 2 494
Според мен в тази дупка трябва да има тапа,която липсва.Дупката служи за изпразване на водата от лодката,ако се използва като басейн. Wink

Ами сигурно е така, или липсва тапата или е нещо дефект, но по скоро първото, защото си е фабрична дупката.
Благодаря ви! Утре ще се обадя в магазина, в отдела за работа с клиенти да ми обяснят каква е тази "лодка с дупка" !

# 8
  • Мнения: 3 777
Лепенката е ако се спука.
Всички лодки на Комсед са с дупки.
Аз имам друг модел и също е с дупка.
Точно за да не се пуска на вода и да не се пълни с такава.
Лодката е да се играе на сухо у дома.

Друг е въпроса че ние залепихме дупката със специална лепенка и я пълним с вода да си игаре малкия.

# 9
  • Мнения: 2 494
Лепенката е ако се спука.
Всички лодки на Комсед са с дупки.
Аз имам друг модел и също е с дупка.
Точно за да не се пуска на вода и да не се пълни с такава.
Лодката е да се играе на сухо у дома.
Друг е въпроса че ние залепихме дупката със специална лепенка и я пълним с вода да си игаре малкия.
Много благодаря, исках някой да пише, който има подобна лодка.
Аз тази най-много я харесах и затова ми е кофти, че не е това което очаквах. Но проблема е,че в магазина ми казаха, че може да я ползваме за морето, а и че може да се пълни с вода! Затова се ядосах, че продавач-консултантките им явно нищо не знаят, още повече, че ми казаха, че е със 100 топки, а тя е с 50! Но това не е проблем, и 50 не са малко.

Май и ние ще я залепим дупката и ще я ползваме така. С какво я залепихте, лепенка за гуми ли?

# 10
  • Мнения: 3 777
Не знам с какво.
Мъжа донесе някаква лепенка, която става за вода.
Миналото лято я пълнихме поне 20 пъти и лепенката още стои.

За топките не съжелявай.
Аз имам 100 които няма къде да сложа, навсякъде вкъщи има топки, изскачат отвсякъде  Laughing, ти си щастливка само с 50. Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да и аз си я купих точно същата лодка,за да я пълним с вода,но за сега си я ползваме в къщи като бебе център.Тази лепенка е да се залепи ако се спука лодката.В упътването е подчертано че лодката не може да се пълни с вода,но аз също съм решила да запуша дупката с някаква лепенка и да я пълня като Slunce

# 12
  • София
  • Мнения: 797
  Имаме абсолютно същата лодка с дупка. И аз много се чудих, като вътре няма нито лепенка, нито тапа. Ама като не питах в магазина. Ползвахме я 1 година за игра в къщи, но взе че се спука, а топките поомекнаха, но голяма игра падаше. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт