Гледате ли Карбовски по НТВ?

  • 3 769
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 616
Карбовски = Венета Райкова?  Rolling Eyes Само дето от езиковата култура на двамата се вижда,че първия въобще е чел книжки, докато Венета не е от най-начетените. Да  не кажа по-силна дума  Laughing
Мда... Тя се рови в жълтините на "звездите", а той - в жълтините на обикновените хорица. За езиковата (и не само) култура на двамата си права, но това не променя мнението ми за Карбовски.

# 76
  • Мнения: 1 581
То всичко хубаво, умно момче, начетено, дали е комплексарче няма важно... Истината я знае, евала, показва я ненапудрена...
А целта?! Нещо така като цел?! Щото ако тепърва ви уведомяват вас, че имало било и такива, аз го знам или поне не ме учудва. Че има изоставени деца. Че има проституиращи деца. Че има продадени деца. Че има деца убийци.
Само дето от това нищо, ама нищо не се променя. Освен че той шокира няколко майки. Че той си упражнява езиковите способности. И той че става популярен. Освен неговите лични цели...
А ние просто свикваме.
Lennie, 100% съм съгласна с теб   bouquet

# 77
  • в гората
  • Мнения: 1 486
latifa,   bouquet!

# 78
  • Мнения: 648
А целта?! Нещо така като цел?! Щото ако тепърва ви уведомяват вас, че имало било и такива, аз го знам или поне не ме учудва. Че има изоставени деца. Че има проституиращи деца. Че има продадени деца. Че има деца убийци.
Само дето от това нищо, ама нищо не се променя. Освен че той шокира няколко майки. Че той си упражнява езиковите способности. И той че става популярен. Освен неговите лични цели...
А ние просто свикваме.
Това изказване Иварна ми напомня коментара на една бивша колежка по време на местните избори.......... по повод очакванията и вечните недоволства на гражданите в България срещу кметовете, та тя задаваше много интересен въпрос " Какви очаквания имат хората, може би кмета да им прекопае лозето" Mr. Green Та в тоя дух се зачудих наясно ли сме с функциите на телевизионната журналистика или имаме очаквания Карбовски да ни вдигне на протест Crazy

# 79
  • Мнения: 1 581
Не, относно очакванията ми - не са тези  Laughing
Аз правя, каквото мога според както го разбирам и според инфото, което имам. Просто и евала не му правя - преследва си личните цели човекът, обществена ангажираност не наблюдавам от страна на телевизионната журналистика и да се издъвче старата тема на нов глас 100-200-2000 пъти ми е пълна излишност  Peace

# 80
  • Мнения: 648
От всичко прочетено за Карбовски във форума не ми станаха ясни личните му цели Sick
Бих се радвала, ако ми посочиш едно предаване, което да показва така ясно ъндърграунда newsm78 Хубаво е да отчитаме и факта, че Карбовски не "произвежда новини" Crazy, а прави публицистика Peace
И още нещо Rolling Eyes има обществена ангажираност в Нова телевизия, има Grinning

# 81
  • Мнения: 1 581
Не са предаванията единствен източник на информация за ъндърграунда, за "реалния живот"  newsm78
И гледната точка не е само една.
В личните цели не виждам нищо лошо - да напредваш в кариерата, да ставаш популярен (с каквито средства си решиш). Но както не виждам лошо, така и достойнства не виждам. Впечатленията ми за Карбовски са главно от преди време, а сега са посредствени. Тъй че оценка не давам.
Пък като я видя обществената ангажираност, от все сърце ще се възрадвам  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 7 108
Цитат
Е къде пък видя сапунката в цялата история? Поздравявам го за всичките му истории, които не са евтини сензации. Кефи ме и начина,по който ги поднася- 1:1!
Да, пропити от мозък-пане сензации са.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 883
На мен стилът на Карбовски ми харесва..Ако имах шанса да бъда журналист и смелостта да казвам винаги истината, щях да се изразявам по същия начин. Тъжно е , когато нещата от живота са с оголена душа, и понякога са толкова грозни, че чак те е страх да ги приемеш за истина, но тях ги има и са си съвсем истински..

Анонсите в края на всичките му предавания, ме карат да потръпвам от...знам ли от какво точно, но усещането го има...
" от век на век, от урва на урва и от курва на курва.."

# 84
  • Мнения: 25 454
Гледах го.
Има два вида журналисти - едните аплодират и викат "Да живей!" край властимащите, другата рови в л...ната. А те миришат...
Кой знае защо, уважавам само вторите.  Thinking

# 85
  • София
  • Мнения: 2 623
Всеки път си казвам, че ще го гледам и накрая го изпускам Sad Единственото, което съм гледала е рекламата за предаването му или коментарите в Календар за предстоящо такова.

# 86
  • Мнения: 78
Не успях да гледам въпросното предаване, но Карбовски ми харесва . Провокативен е и наистина намира интересни теми. Самият факт , че има толко много коментари за предването  говори , че наистина успява .  Thinking

# 87
  • Мнения: 1 520
Не ми се влизаше в спореове, но още в началото видях един смотан пост.
Не мога да разбера хора, които си затварят очите за случващи се неща в ежедневието. Да гадно е че се продават, деца, да гадно е че има убийства, да гадно е че има всякакви извращения под слънцето, но те се случват. И не ми е ясно защо трябва да си казваме е"е, това е много гадно, няма да гледам. защо го дават", и заключения от типа "телевизията е за забавление, защо дават такива неща".
Слагам и съпругът ми в тази категория, защото и той подхожда с подобни изречения към всякакви подобни теми и материали.
Опитвам се да го превъзпитам малко поне, ама другите подобни, които пишат и тук - кой ще се заеме с тях.

Хора, тия неща просто се случват.

Колкото до Карбовски, не ми е любимец, но за темите и средите, в които се рови, смятам подходът, езикът и поведението му са нормални и правилни.

Общи условия

Активация на акаунт