Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 907 отговора

На морския бряг

Здравейте мамчета!
Предстои ми раждане и съм се ориентирала към Окръжна болница-Варна. Мисля да се уговоря предварително с доктор, който да води раждането там, но не съм се спряла още не никого, бихте ли ми препоръчали доктор и колко струва уговорката с него? За сега съм се спряла на д-р Скочев и на д-р Колев, ако имате някакви впечатления от тях моля споделете ги, може и на лични Very Happy
Предварително ви благодаря и се надявам да не съм досадила newsm78
Цитирай

Варна

Аз раждах в ОРКБ и определено съм доволна. Имам впечатления от Д-р Скочев, но ... като гинеколог на майка ми, а тя ходи при него от доста време. Препоръчвам го /макар и индиректно!/.
Леко раждане ти желая!
Цитирай

Варна

Peace Твърдо съм за СКОЧЕВ!!!
Цитирай

Варна

Д-р Скочев  Peace.
Цитирай

Варна

И аз съм за него!
Цитирай
Здравейте и от мен Hug
И аз съм се запътила към Окръжна, избрала съм д-р Скочев, по препоръка на приятелки и братовчедка ми и двете си дечица родиха при него!
Надявам се всичко и при мен да мине така гладко както при тях!

Успех на всички! newsm10
Цитирай

гр.Варна

Аз също раждах в Окръжна болница ,но не при д-рСкочев.Приятелката ми ражда при него и е страшно доволна.За това ти го препоръчвам.Успех и безпроблемно раждане!!!  bouquet
Цитирай

най-хубавото място

аз раждах при Колев.страшно съм доволна.много ми помогна.личното ми мнение е ако ще раждаш секцио да е при Скочев а ако е нормално да е при Колев.и м-у другото Скочев взима 400-500лв а Колев 200-250 тоова го знам от приятелки ама няма да кажа колко ми взема.Касмет
Цитирай
Здравейте,
Относно тарифите ви пиша  newsm53 newsm53 newsm53
За Скочев със сигурност зная че тарифите не са 400-500 лв., мои близки родиха преди около 6 м., други преди година....повярвайте ми няма такова нещо с тези бомбастични суми!
Първото което е той изобщо не обявява сума.

Хубав ден на всички и до скоро!   bouquet
Цитирай

Варна

Здравейте,
За Скочев със сигурност зная че тарифите не са 400-500 лв., мои близки родиха преди около 6 м., други преди година....повярвайте ми няма такова нещо с тези бомбастични суми!

Точно така Smile
Цитирай

Варна

Здравейте,

И аз така знам. Даваш колкото прецениш  Peace.
Цитирай
Здравейте мамчета!
Предстои ми раждане и съм се ориентирала към Окръжна болница-Варна. Мисля да се уговоря предварително с доктор, който да води раждането там, но не съм се спряла още не никого, бихте ли ми препоръчали доктор и колко струва уговорката с него? За сега съм се спряла на д-р Скочев и на д-р Колев, ако имате някакви впечатления от тях моля споделете ги, може и на лични Very Happy
Предварително ви благодаря и се надявам да не съм досадила newsm78
Здравейте, аз преди година и половина раждах и бях насочена именно към тази болница, аз лично останах очарована. Мила, бях чула относно плащането на лекар, че  е по-добре да не го правиш,защото няма да те поемат докато не дойде лекаря на който си платила. Не зная колко е вярно, но отношението на лекарите е добро и без да плащаш, поне аз съм доволна и без да съм плащала. Скочев беше на смяна и той ме ши, но ме изродиха акушерките. Това е моето мнение. Успешно раждане
Цитирай

ВАРНА

Мила Нети,уверявам те,че ще се справиш прекрасно и без уговорки със специалисти.Малкият ми син е вече на 1г и 6 м,и се справихме сами само с 2 акушерки.В нощта,когато получих контракции,позвъних на докторката,с която имах уговорка,беше в 3ч,...тя НЕ дойде с мен в болницата,ако бях останала вкъщи/както тя каза/,щях да си родя ей на така на спалнята при мъжа ми..Съпругът ми ме откара веднага и бебето скоро се роди.На смяна беше д-р....с голямо име в града,който така и не дойде да помогне.Акушерките,които бяха дежурни свършиха всичко..и аз разбира се Flutter .Благодарна съм им до ден днешен за всичкото внимание,което ми отделиха.А парите,които бях приготвила за докторицата си ги похарчих с кеф за бебчето!Толкова добра работа ми свършиха.Съветвам те да не се уговаряш,паричките ще ти трябват за толкова много неща...Успех и тренирай с дишането! Wink
Цитирай

На морския бряг

Мили мамчета, благодаря на всички за отговорите и топлите думи newsm51.
Цитирай
Мила Нети,уверявам те,че ще се справиш прекрасно и без уговорки със специалисти.Малкият ми син е вече на 1г и 6 м,и се справихме сами само с 2 акушерки.В нощта,когато получих контракции,позвъних на докторката,с която имах уговорка,беше в 3ч,...тя НЕ дойде с мен в болницата,ако бях останала вкъщи/както тя каза/,щях да си родя ей на така на спалнята при мъжа ми..Съпругът ми ме откара веднага и бебето скоро се роди.На смяна беше д-р....с голямо име в града,който така и не дойде да помогне.Акушерките,които бяха дежурни свършиха всичко..и аз разбира се Flutter .Благодарна съм им до ден днешен за всичкото внимание,което ми отделиха.А парите,които бях приготвила за докторицата си ги похарчих с кеф за бебчето!Толкова добра работа ми свършиха.Съветвам те да не се уговаряш,паричките ще ти трябват за толкова много неща...Успех и тренирай с дишането! Wink
Аз също си мисля да раждам в Окръжна болница . Докторката която те заряза  от окръжна ли беше или от друго място ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 907 отговора