Станахте ли поотделно приятели.............

  • 3 681
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
......със семейните ви приятели?
Веднага ще поясня какво искам да кажа. Всяко семейство или двойка си има приятелско семейство/двойка. Обаче често ли са случаите, когато станете приятели и помежду си-имам предвид дамите да се търсят и излизат заедно, мъжете също да намерят общ език?
Ние имахме такова приятелско семейство, но за жалост, са в Канада. Сега предстои в Бг да се връща съпругата поради бременност и аз съм много щастлива от факта.....седя и си спомням как сме ходили насам-натам съвместно, как с нея си споделяхме и помагахме.....и така.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Ами нашите семейни приятели са всичките такива- първо са били мои приятелки или авери на мъжа ми, после ставаме семейни. Всеки е открил общ език с другия, не само по женска или мъжка линия. И се радвам, че с почти всичките ни приятелски семейства имаме точно такава връзка. С останалите просто контактуваме много по- рядко.

# 2
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Ами нашите семейни приятели са всичките такива- първо са били мои приятелки или авери на мъжа ми, после ставаме семейни. Всеки е открил общ език с другия, не само по женска или мъжка линия. И се радвам, че с почти всичките ни приятелски семейства имаме точно такава връзка. С останалите просто контактуваме много по- рядко.

 Peace И при нас става така!

# 3
  • Мнения: 1 416
Ние нямаме семейни приятели - ужас...  Embarassed

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами нашите семейни приятели са всичките такива- първо са били мои приятелки или авери на мъжа ми, после ставаме семейни. Всеки е открил общ език с другия, не само по женска или мъжка линия. И се радвам, че с почти всичките ни приятелски семейства имаме точно такава връзка. С останалите просто контактуваме много по- рядко.

 Peace И при нас става така!
И при нас. Контактуваме само с 2-3 семейства. С тези, които нямат деца вече почти загубихме връзка.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Контактуваме с няколко двойки /от страна на мъжа ми/. С никоя от мацките обаче не сме се сближили дотолкова, че да се търсим и да излизаме по женски. Хем едните ни приятели живеят на нашата площадка - врата срещу врата сме.

# 6
  • Мнения: 7 474
Не! Навсякъде ходим заедно, освен през деня, когато таткото е на работа и излизам по площадките!

# 7
  • Мнения: 2 040
Ние още нямаме семейни приятели -- аз не съм от тоя град и нямам стари приятелки, а на мъжа ми приятелите са ергени още ...  Laughing
А много искам да си имаме ...  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 493
При нас е точно така - голяма компания сме и всички почти са по двойки. Излизаме и заедно и поотделно (жените по женски, мъжете по мъжки...)

# 9
  • Мнения: 5 577
 Thinking Май не.

# 10
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
         Нямаме чак такива .

# 11
  • Мнения: 4 965
С едно-единствено изключение, но там случаят е по-особен.
Имам предвид, че имаме малко семейни приятели. Аз си имам мои приятелки - едната е неомъжена и определено й е скучно с нас и се чувства неудобно да си води всеки път различни гаджета. Другите пък имат мъже и деца, но с тях се открихме във форума и си поддържаме приятелство "по женски". Мъжът ми също си има няколко приятели и няколко по-близки колеги.
Общите ни "семейни" приятели са само 4 двойки: едните са кумовете ни (с тях се виждаме всички накуп или мъжете самостоятелно, защото са приятели от години, а с кумата не остава време); другите са пак приятели на мъжа ми (и двамата) и се виждаме само заедно, защото те живеят далеч и рядко остава време за "близки срещи от 3-ти вид"; третите са едно сладурско семейство с близнаци, с които понякога ходим на бира или с майчето се виждаме понякога сами с децата (мъжете не общуват поотделно) и четвъртите (особеният случай) са ни бивши колеги - "гаджосаха се" малко след нас и още преди това се движехме в обща компания (единствено с тях се търсим и поотделно, а напоследък станахме и доста близки - чакаме скоро да се заженят и да тропнем хорце на сватбата им, че и за кумове се гласим даже  Mr. Green).

# 12
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
При нас е точно така - голяма компания сме и всички почти са по двойки. Излизаме и заедно и поотделно (жените по женски, мъжете по мъжки...)


 Peace Peace Peace И при нас е така!

# 13
  • Мнения: 3 760
Ами нашите семейни приятели са всичките такива- първо са били мои приятелки или авери на мъжа ми, после ставаме семейни. Всеки е открил общ език с другия, не само по женска или мъжка линия. И се радвам, че с почти всичките ни приятелски семейства имаме точно такава връзка. С останалите просто контактуваме много по- рядко.
И при нас е така.

# 14
  • Мнения: 723
Ами нашите семейни приятели са всичките такива- първо са били мои приятелки или авери на мъжа ми, после ставаме семейни. Всеки е открил общ език с другия, не само по женска или мъжка линия. И се радвам, че с почти всичките ни приятелски семейства имаме точно такава връзка. С останалите просто контактуваме много по- рядко.

И нашите! Дано все така да е!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт