Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

ex - Veliko Tyrnovo/ now - Sofia

Имам 6 дневно закъснение, но това все още нищо не значи, защото моят цикъл е нередовен по принцип. Но нямам никакви признаци, че ще ми дойде освен по - чувствителните гърди.  newsm78 Чудя се и за още нещо. Четох разни статии за цервикалната слуз, но никъде не прочетох дали е нормално точно пред менструация да имам такава, а в момента имам точно такава като белтък, която се тегли .....
И вече незнам какво ми е..
Правих си тест онзи ден, но беше отрицателен... А така ми се иска да не ми дойде...
Всъщност това, което исках да попитам е какво може да значи наличието на цервикална слуз, точно преди мензис.

Благодаря предварително за отговорите  bouquet
Цитирай

Пловдив

Ами по принцип важно е каква точно е цервикалната слуз Smile
Иначе си я има постоянно, само че в точно определен момент е фертилна.
Ако при теб е фертилна, вероятно цикълът ти този път те е изненадал с късна овулация...
Цитирай

Ами по принцип важно е каква точно е цервикалната слуз Smile
Иначе си я има постоянно, само че в точно определен момент е фертилна.
Ако при теб е фертилна, вероятно цикълът ти този път те е изненадал с късна овулация...

Ами този месец доста се наблюдавах и определено си имах овулация  newsm78
Цитирай

Ще ти дойде и този път !!! Cool
Цитирай

Защо? newsm78
Цитирай

Пловдив

Игнорирай по-горния постинг Smile
Значи, по какво позна че имаш ову? Доказано ли беше с нещо или просто от самонаблюдение? И каква е сегашната ЦС ?
Цитирай

И защо да ме игнор да не мислиш , че само ти си наясно с ЦС , а Stef ?!
Цитирай

София

Фортунке, събрали сме се тук да си помагаме, окуражаваме /когато има надежда и основание/ и подкрепяме. Такива пожелания не са желателни в този случай.
Цитирай

Тя пита аз отговарям , не се заяждам просто казвам какво мисля! Подкрепата не е ли истината или трябва да говорим само каквото искат другите да чуят! newsm78
Цитирай

Пловдив

Тука никой не се самозалъгва, а се поставят въпроси и се чакат отговори. Като не можеш да дадеш компетентен отговор, по-добре си замълчи. Начина, по който си й отговорила е доста просташки, ироничен, дори подигравателен. Можеше да сложиш емотиконка дето танцува или бира за Наздраве, за да изглежда веселяшко, щото, видите ли, тоя път ще ти дойде, ама к'во ти пука, купон да става ?!? Айде не се излагай, моля те...

Явно е, че не си наясно с много неща.
Цитирай

Айде ти да не ми казваш как да се иразявам , че май простенето идва от теб! Naughty Първо ти не си наясно аз дали съм компететна и колко и второ се занимавай с твоите повърхностни отговори!Предизвика ме да ти го кажа ,въпреки чи исках да не се стига до това изкристализиране на страстите!
Цитирай

София

Тя пита аз отговарям , не се заяждам просто казвам какво мисля! Подкрепата не е ли истината или трябва да говорим само каквото искат другите да чуят! newsm78

А ти откъде знаеш каква е истината?  Няма данни за липса на бременност, има надежда щом има опити.
Да не си ясновидка?
Мисля, че мястото ти не е тук.
Цитирай

Вие деца имате ли ?
Цитирай

София

Аз имам!
Цитирай

А на ясновидки май вие се правите като гадаете така на "тъмно"! За лекари да сте чували?! newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора