Коя марка обувки?

  • 1 796
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Мами коя марка обувки препоръчвате за прохождане? Племеницата е на 9 месеца, а мама се чуди Колев и Колев или Денди да взима. Ако имате и други предложения като марки, моля споделете.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 974
Ами зависи колко пари си готова да дадеш. От тези които си споменала определано К&К са много по-добри но и два пъти по-скъпи. Има и други марки, например Капчица, Ортопедиа, Бейби Том. Денсди са Китайски, т.е. произведени в Китай.

# 2
  • Мнения: 998
Между двете марки, определено Колев и Колев са по-добри. Аз експерименти с обувките на малката никога не съм правила! Добри обувки са също и Paqqa!

# 3
  • Мнения: 1 237
Специално за прохождане взехме на Колев и Колев,мисля ,че са най-добри.Сега й купувам на Денди.И от тях съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 4 621
Колев и Колев Peace

# 5
  • Мнения: 5 790
Взех Минимен и съм доволна. Между двата варианта, които се колебаеш - Колев и Колев ми се струва по-удачния.

# 6
  • Мнения: 959
До сега съм купувала на Капчица и Примижи.И двата вида са ортопедични и са по-красиви от тези на КК.

# 7
  • Мнения: 364
проходи с колев и колев, сега продължаваме със същата марка + примиджи и понякога денди.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 259
Пред К & К от българските предпочитам тези на "Делфи" - Добрич - мисля, че се продават и под марката "Примиджи".  Wink

# 9
  • Мнения: 120
Специално за прохождане взехме на Колев и Колев,мисля ,че са най-добри.Сега й купувам на Денди.И от тях съм много доволна.
Подкрепям.

# 10
  • Мнения: 733
Мерси мами за отговорите  Hug

# 11
  • Мнения: 7 474
Първите две години купувах скъпи обувки за прохождане, после минахме на по-обикновени Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Светльо проходи с КиК преди това тренираше с Барт,защото само на тази марка намерихме за неговия малък крак:)

# 13
  • Мнения: 468
Определено К&К.

# 14
  • Мнения: 301
На бебка съм купила много сладки обувчици на Perlina(за момиченцата има страхотни модели и цветове,с панделки,с пеперудки и с какво ли още не,а цветовете са от бялото през всички нюанси на розовото,лилавото и червеното до оранжево и кафяво)
За всеки тоалет-обувка Laughing
Ортопедични са,кожени и всичко както си трябва за обувка за прохождане Peace

Общи условия

Активация на акаунт