Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Може и да избързвам с хваленето, но вече 3 дни София спи без биберон-залъгалка baby_neutral

Нямах намерение да правя опити преди да стане на 2 г., но ходихме на гости на родителите ми и чак вечерта разбрахме, че сме я забравили в София Blush мъжът ми обиколи денонощните аптеки, но точно такава не намери и взе някаква друга марка, която обаче тя не одобри  hahaha и след слагането в устата я вадеше и я изхвърляше в другия край на стаята  35 беше ме страх, че нощем ще се буди да я търси, но си спи спокойно  Hug  Party
Цитирай

Браво на София!Предполагам,че щом са минали 3 дни,вече няма да я търси.И Ния не я търсеше като минаха 3-4 дни.Дано само като се върнете в къщи да не се сети пак за нея.
Цитирай

София

Браво!!! Мисля, че няма да се сети, или поне не с голям рев, ако няма нещо друго, което да я безпокои. Станало е по-най естествения начин.
Аз наскоро отучвах от смукане на пръст и изкарах 2 безсънни седмици, но може и да са се дължали на растеж на кучешки зъби. Но засега май имам някакъв успех, дано Praynig
Цитирай

Може и да избързвам с хваленето, но вече 3 дни София спи без биберон-залъгалка baby_neutral

Нямах намерение да правя опити преди да стане на 2 г., но ходихме на гости на родителите ми и чак вечерта разбрахме, че сме я забравили в София Blush мъжът ми обиколи денонощните аптеки, но точно такава не намери и взе някаква друга марка, която обаче тя не одобри  hahaha и след слагането в устата я вадеше и я изхвърляше в другия край на стаята  35 беше ме страх, че нощем ще се буди да я търси, но си спи спокойно  Hug  Party
Браво на София! Стискам палци всичко да е наред и повече да не се сети! Peace
Не е ли късно едно дете на 2 години да е все още със залагалка - не се ли отразява на разтежа на зъбките?
Цитирай

София

Браво на София!!! Голямо момиче е тя!!! Много се радвам, дано не се сети повече, а ако се сети да няма проблеми!!!

Насинда, аз съм чувала, че до 2 годинки не е проблем, по-точно докато излязат всичките зъбки.
Цитирай

Браво на София!!! Голямо момиче е тя!!! Много се радвам, дано не се сети повече, а ако се сети да няма проблеми!!!

Насинда, аз съм чувала, че до 2 годинки не е проблем, по-точно докато излязат всичките зъбки.
Благодаря ти! Ще го имам впредвид Money Laughing
Цитирай

РусЙе

И аз имам един биберон, който малката не иска, та сега си мисля, дали да не пробвам с него. МОже пък да мине номера Mr. Green
Браво на вас. bowuu
Цитирай

София

При всички случаи по-добре биберона (която е ортопедична), отколкото пръст, който хем натиска предните зъбки и деформира захапката, хем се деформира самия пръст, хем няма скриване, да не говорим за микробите под ноктите Mad
Аз съм ходила със залъгалка до 3 годишна и не съм имала проблеми със зъбките  bowuu
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Е, браво - справила се сладуранката Hug и при нас мина така леко - просто не му я дадох на заспиване и хич даже не си я потърси повече Peace
Сега като види някои дечица с биби и ходи ги лапа, но след малко вече ги маха от устата си и ми ги носи
Цитирай

Русе

Честито
Цитирай

Варна

Честито! Това ме успокоява за моят син, който няма никакво намерение да спи без любимата си биба, докато дъщеря ми още на осем месеца отказа всякакви биберони Mr. Green
Цитирай

Варна

Ееее, браво! Много сериозна крачка! Моята София е пристрастена към бибите и сега отбелязваме "постижение" като я давам само за сън. Мисля, че ще е трудничко да го откажем и при заспиване, поне на този етап  ooooh! Дано след някой друг месец и аз се похваля! Всъщност твоя опит е много добра идея - сменяш бибите с друг тип, не бях се сещала  Thinking
Цитирай

Честито, Никол Very Happy При Климент смяната с друг биберон не мина Rolling Eyes Чакам сам да се откаже.
Цитирай

А кога им ги дадохте за първи път бибите?
Моето бебе ги бойкотира.
« Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 11:11 от Аурелия »
Цитирай

A koga im gi dadohte za purvi put bibite?
Moeto bebe gi bojkotira.
И моята не пожела биби та нямах проблем с махането Mr. Green.Щом не иска не и давай Stop
Честито на София !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора