Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

От 5 години сме в настоящата си квартира, но сега внука на хазяйката се ожени и ще идва да живее тук... Така че до няколко месеца трябва да се изнесем. Предпочитаме жилището да е необзаведено, ние си имаме почти всичко, и най-важното да е на разумна цена. Ние не пушим, тихи сме, сериозни, коректни. Някой да може да помогне?   Praynig
Цитирай

Fight club

Не мога да ти помогна, но поне ще побутна темата!  Hug
Стискам палци да си намерите жилище скоро...   bouquet
Цитирай

А предпочитания за квартал ?
Цитирай

София

Не мога да ти помогна, но поне ще побутна темата!  Hug
Стискам палци да си намерите жилище скоро...   bouquet

Лора, благодаря ти!   bouquet Между другото, на снимкатая много приличаш на моя колежка от университета, с която бяхме много близки. И всеки път като срещна твое мнение си спомням за нея и ми става мило... Love

Мисля, че тук, във форума има много мили мами и някой ще помогне с добро предложение!  Hug
Цитирай

София- павлово

http://www.dalavera.net/read.php?25,206435
погледни това само че е от агенция, в този сайт излизат прилични квартири от собственик
Цитирай

София

Благодаря ти, Рут! Ще следя и там обявите.
Цитирай

Fight club

Лора, благодаря ти!   bouquet Между другото, на снимкатая много приличаш на моя колежка от университета, с която бяхме много близки. И всеки път като срещна твое мнение си спомням за нея и ми става мило... Love

Мисля, че тук, във форума има много мили мами и някой ще помогне с добро предложение!  Hug
И аз благодаря, Тонина!  Love
Радвам се, че ти навявам мили спомени и дано съм ти кадем с квартирата, че знам какво все да търсиш жилища...  Hug
Цитирай
ЗДРАВЕЙ,АЗ ПРЕДЛАГАМ КВАРТИРА НА МЛАДО СЕМЕЙСТО.ТЯ Е СТЕЛЕФОН И ЦЕНТРАЛНО ОТОЛЕНИЕ.
ЧАСТИЧНО Е ОБЗАВЕДЕНА.
Цитирай

София

ЗДРАВЕЙ,АЗ ПРЕДЛАГАМ КВАРТИРА НА МЛАДО СЕМЕЙСТО.ТЯ Е СТЕЛЕФОН И ЦЕНТРАЛНО ОТОЛЕНИЕ.
ЧАСТИЧНО Е ОБЗАВЕДЕНА.

Напиши ми по-подробно за квартирата - къде се намира, цена? Писах ти и на лични. Можеш да се свържеш с мен и по ICQ - номерът е в профила ми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.