Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Все на втория етаж

Значи аз работех 2 години във фирма за дрехи без да ме осигуряват-сама се осигурявах само здравно.При попълването на документите за майчинство писах,че съм неосигурена-за трудовия стаж.Искаха служебна бележка за дохода на Веско за предните 6 месеца.Сега той напусна и от 1 декември започва нова работа доста добре платена-почти тройно.Та въпроса ми е ще продължат ли да ми плащат майчинство след като дохода ни ще стига и за тримата.Могат ли да ми го спрат?Февруари трябва да подам новите документи.
Цитирай

в моя дом

Ама сега ти за майчинство ли питаш или за детски добавки които са 18 лева.

За майчинството немогат да ти го спрат

Но ако за детските добавки получавате повече от дохода, който е регламентиран, т.е. ако го надвишавате даже и с 50 стотинки, дето има една дума, ще ти ги спрат.....
Цитирай

Все на втория етаж

Питам конкретно за майчинството,могат ли да го спрат?
Цитирай

гр. Пловдив

Не, майчинството няма да ти спрат.
Евентуално 18 лв детски, ако се водите "богати" вече.
Цитирай

майчинството - не, детските - да (18лв)
за детските, но дано не те подведа брутния (или нетния?!?) доход на член от семейството не трябва да надвишава 200лв
т.е. майчинството + детски + неговата заплата (но за 6месечен период назад) като разделиш на 3 трябва да е под 200лв.
определено, няма да ви хване това шестмесечие, следващото (ако и наистина висок дохода може да се лишите от 18лв - голям праз, работа да има човека)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.