Кога и къде ще почивате лятото?

  • 11 435
  • 164
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 106
От 10 до 24 юли сме на Созопол. Ако на някой друг почивката му е там или наоколо, и  съвпада с нашите дати, ще се радвам да се видим, чуем и наприказваме  Grinning.

Иначе ние винаги тръгваме 1-2 дни преди датата и отсядаме в някое хубаво родно кътче. Тази година сме избрали Стара Загора за на отиване и нещо около Карловско или Хисаря за на връщане.

# 61
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
През юли една седмица с приятели на Златните, а август- отиваме къде гръчко, брат ми е резервирал къща Hug.

# 62
  • Мнения: 2 125
Ето тук ще сме от 29.07 - 01.08. с компания БЕЗ деца Mr. Green, а след това с малкия на вилата на кръстниците му в Резово за колкото време си искаме Peace
Аз ще препускам из ямболските улици и по магазините, а свеки ще гони джуджето по пясъчниците там  Wink. Смятаме с мъжо да изкараме месец в шляене из южна България и морето основно (ако спечели достатъчно  Money Money Money Mr. Green)

# 63
  • Мнения: 5 539
Паживьом - увидем, както казват братушките Simple Smile
Не сме резервирали нищо още и хич не ми е до почивки в момента. Докато свърши световното вече трябва да имаме ясна идея Thinking

# 64
  • Мнения: 5 622

 За сега плановете са такива:

8 и 9 юни-Асеновград

10 юни Девин (и Триград)

11, 12, 13 юни Велинград

# 65
  • Мнения: 46 510
Още не знам, ние ходим края на август, началото на септември и ми е много далечно  Laughing

# 66
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
От 10 юли между Равда и Несебър в едно ново хотелче, много ми харесва плажа на Олимпийски надежди, там си ходиме с мъжа от години. Ще сме една седмица там заедно с малкия мъж...

И ние, надявам се там, но края на август - началото на септември. Това ще ни е трета година на това място. Много е удобно, ако си с деца.

Vesito, а вие в кое точно хотелче ще ходите? Ние обикновено сме в "София".

# 67
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз: почивам цяло лято при всяка възможност на караваната ни на къмпинг 'Смокиня' (точно до 'Каваците') на 2 км южно от Созопол.
Още през следващия уикенд откриваме сезона и планирам всеки свободен ден да сме там, живот и здраве, и да се напочиваме на воля в мобилната си къщурка.

Сестра ми си закараха караваната на "Смокини". Та сигурно и ние ще опитаме това лято на каравана, но без децата. Може да се видим.

А иначе семейно и сами ще почиваме от 16.07. до 22.07. на Арапя. Дано да ни хареса, че за пръв път сме на бунгала.

# 68
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Паживьом - увидем, както казват братушките Simple Smile
Не сме резервирали нищо още и хич не ми е до почивки в момента. Докато свърши световното вече трябва да имаме ясна идея Thinking
Извинявай за хипертъпия въпрос, но хората от Черноморието къде ходят на почивка? В планината? Честно, сериозно питам.

# 69
  • Мнения: 313
от 10 юли до 1 август във Варна

# 70
  • Мнения: 5 539
Паживьом - увидем, както казват братушките Simple Smile
Не сме резервирали нищо още и хич не ми е до почивки в момента. Докато свърши световното вече трябва да имаме ясна идея Thinking
Извинявай за хипертъпия въпрос, но хората от Черноморието къде ходят на почивка? В планината? Честно, сериозно питам.
Пак на море Wink Само дето пътят е по-малко. Иначе има едно твърдение, че който живее на морето, не обича да ходи на плаж, ама аз не мисля, че е вярно.
А някои ходят и на планина.
Зависи си от хората, както навсякъде.

# 71
  • Мнения: 3 423
Мацки,
разгледах страницата на въпросното т.нар. екслузивно местенце "Парадайз бийч", цените са муци, ама един хотел четири звезди може да си плати за по-добро правене на интернетска страница, не смятате ли. Дано услугите на хотела не са толкова аматьорски като страницата.
Ние май ще сме във Франция.

# 72
  • Мнения: 4 371
От средата на август, ще сме на Албена, но точна дата още не мога да кажа. А началото на септември - на Трявна (Дуци, стягай куфарите, в една друга тема искаше да те вземем, не съм се отказала! Grinning)
Малко ми трябва. Ама вие не сте сериозни Crossing Arms Wink
Всъщност няма от къде да си взема направление, според доктора ни, детето няма нужда Tired
Иначе и ние мислим да сме в Албена, но не знам дати още.

# 73
  • Мнения: 952
От 10 до 24 юли сме на Созопол. Ако на някой друг почивката му е там или наоколо, и  съвпада с нашите дати, ще се радвам да се видим, чуем и наприказваме  Grinning.

Иначе ние винаги тръгваме 1-2 дни преди датата и отсядаме в някое хубаво родно кътче. Тази година сме избрали Стара Загора за на отиване и нещо около Карловско или Хисаря за на връщане.
ами май ще се засечем с тебе ми се струва Joy за сега ако няма промени в плановете сме там по същото време Laughing

# 74
  • Мнения: 1 063
От 16,06,2006 до 26,06,2006г на Евксиновград, близо до Варна Whistling
И ние сме долу-горе там,но във вила Сандрово.Дано да са ми здрави децата до средата на юли. Praynig
Франческа,да не излезе,че мъжете ни са колеги?

Общи условия

Активация на акаунт