Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора

в пълна къща

Е, това е животът. Отгледах абитуриентка. Като че ли вчера беше, когато се прибрахме от родилния дом, и вечерта ревяхме и двете - тя от глад, аз, защото не успявах да я накърмя от вкаменените си гърди. Сигурна бях, че ще я уморя. Ама той, животът, си знае работата: аз я научих да суче, тя ме научи да кърмя. После ме научи да гушкам и пея. После - да разказвам и изигравам. Научи ме да гледам строго и да говоря авторитетно. Научи ме да слушам и да питам. Научи ме да редя пъзели, да правя пясъчни замъци, да играя лошия вълк /все аз!/, да бъда възторжена публика и асистент по декорите и костюмите. Научи ме да се радвам на всеки ден от живота си. Дори когато съм фучала и трещяла и съм си мислила, че съм пълен провал като родител, пак дълбоко в себе си съм се радвала на живота. Защото съм имала нея. За което съм й много благодарна. Сега имам до себе си един чудесен млад човек. Давам си сметка за кусурите й. Давам си сметка, че за голяма част от тях вината е моя. Аз не съм възпитала у нея достатъчно целеустременост, последователност, трудолюбие. Сигурно, защото ги нямам. Но от друга страна, съм горда, че е сърдечна, добронамерена, адаптивна, че умее да разбира и утешава, че знае как да се справя в критични ситуации. Прехвърлях "архива": дипломи от ски-училища и театрални курсове, награди от конкурси по рисуване и пиано, грамоти от олимпиади по български, руски, биология... О, ето и оценката й от предучилищната - френски език, четене - 6 с похвала! Колко горда бях! Сега си давам сметка, че няма да стане нито художник, нито актриса, нито шампион по ски или плуване, нито концертиращ пианист. И какво от това. Няма нужда да е НАЙ. Достатъчно е само да Е. Добра, както винаги. Умна, когато трябва. Красива, като на бала си. И щастлива.
Цитирай

Русе

Hug Честито!

Нека тази гордост те споходи и с другите дечица (не са малко  Crazy ).

Цитирай

София

а снимки от бала?
поздравления за теб и за порасналото ти момиче. и затова, че и двете сте разбрали, че не е нужно да си НАЙ-, за да обичаш и да те обичат.
отивам да си гушна спящите принцеси... днес ще спим трите в едно легло.
Цитирай

Велико Търново

Поздрави, цвета! Честита абитюрентка!Да ти е жива и здрава!   bouquetБраво за това, което си направила. Мисля, че това е нещото, за което всяка майка мечтае.
Ами така като чета - аз искам някой ден да се чувствам поне както теб. И ще сметна, че нищо не е било напразно. Искам само детето ми да стане добър човек.
Дано успея! Praynig
Цитирай

Пловдив

Честита да ти е!!!!Здрава и обичина да е!
   Пожелавам и да учи, това, което иска. И да намери Истинската си половинка, когато му дойде времето!  bouquet и наздраве!!!
Цитирай

София

Честито! Да са ти живи и здрави децата. И за напред да се гордееш с тях. А абитуриентката да е много щастлива и успешна в реалния живот, който започва.
Цитирай

БГ - София

Честито, Цвета! Да ти е жива и здрава!
Цитирай

Варна

направо ме разплака
нека ти е живо  и здраво малкото/голямо/момиче и нека намери правилния път в живота!
и нека тов а щастие т е споходи със същата сила още 3 пъти!!!
и искаме снимки Cool
честито Цвета !!!!!!
Цитирай

София

Прекрасно си го написала. Поздравления за красивите думи, и за прекрасната дъщеря, която си отгледала (и за другите, които идват след нея).
Цитирай

София

Честито! Дано някои ден всички се похвалим със същото, а то не е малко  bouquet
Цитирай

София

Честита ти абитюрентка! Нека все така те радва и учи, нека все така се гордееш с нея!
  bouquet  bouquet  bouquet
До скоро, видех ли абитюренти, ми ставаше мъчно, че и този епизод от живота ми е отминал безвъзвратно. Но от скоро си мисля за моето момиченце и за това, каква абитюрентка ще бъде то и ми става едно хубаво... Прекрасно е да отгледаш и възпиташ човек.
Цитирай

София

Честито и от мен! Дано и ние след време, като се обърнем назад да можем да се похвалим със същото.
Да сте живи и здрави и все така щастливи!
Цитирай

София

Да ти е жива и здрава абитуриентката!   bouquet
Така хубаво си го написала, даже ми стана малко мъчно, че времето така препуска...
Истина е, децата ни научават на толкова много неща...
Цитирай

София, на брулени хълмове

Поздравления   bouquetи дано детето ти успее занапред в живота! Да е здрава, да съсдаде хубаво семейство, да се реализира професионално и да се чувства винаги щастлива, а заедно с нея и ти! Просълзих се като четох написаното от теб! Ти си страхотна майк  Love
Цитирай

Варна/OC-California

Честита да ти е абитуриентката  baloni и да расте красива и умна млада дама. Думите ти ме просълзиха, много красиви, майчински, пълни с любов.... mamma
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора