ВтОРА юНСка теМА ни ЗАВАри - и кРАй плаЖА коЙ щЕ разТОВари 5-11.06

  • 6 032
  • 196
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 959
...в петък съм на среща  в болницата, ще видим какво ще кажат, може би контролна ехография ще ми назначат...
Мариакара, а колко пъти ехография са Ти правили досега? А за почивката то си е ясно, почивай. Hug А За празника, хич не е малък случая- 2 годинки е голям повод за тържество и торта и подаръци. Да му спретнете на детенце един незабравим празник, защото това му е последният "самостоятелен" празник, след това винаги ще има и за Бебчо подарък. Hug

# 46
  • Мнения: 7 914
Добро утро и днес момичета!
 И днес  продължавам с природосъобразна диетична закуска:


Уф  ooooh! не издържах на едно малко изкушение:



И разбира се:


Успешен и прекрасен , ден ви пожелавам! Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 5 475
zwezdi4ka в последно време ме изпреварва със закуската!Така,че веднага се присъединявам към хапването !  Hug
Kalida  до Дубровник бяхме миналата година,когато правихме круиз из Средиземно море като сватбено пътешествие.
  Страхотно беше.Проблема е,че сега ще сме само за седмица,освен това и с моите родители,а зоната на Дубровник е много на юг...може би са около 500км и няма да има време са обиколим и там..ще се задоволим само с Истрия.

Mama Strumpf страхотни снимки!Блазе ви за обиколката...аз миналата година бях по подобни маршрути за рожденния ми ден! Peace

Швейцарските мами...как ви завидях на срещата!Ние сме по италиански несериозни и засега не сме се организирали накуп...а и лошото е,че Италия е доста дълга и някой момичета са на по 800км разстояние.

Зайченце е хубавица...ама ние си се знаеме от италианската група... Wink

Eli cz  ..знам ли за дъщерята,засега се води влюбена в страната,но и ние с мъжа ми не изключваме някой таен бъдещ холандски зет...често се шегуваме,че има и ние да гледаме на парцали,ако той говори само холандски...(както са моите родители с мъжа ми,и обратно естествено)
  Много хладно при вас...тук сме на 24 градуса

мама Б..аз съм пътник откакто съм се родила...сума свят съм видяла и той мене!Не помня кой го казваше,че човека е човек ,когато е на път! Peace
За мой късмет и с мъжа ми сме се събрали лика прилика и при всеки удобен случай сме на път. Wink

Татянка радвам се ,че са открили какво има на бебче и ще се възстанови!Успех! Simple Smile

mariakara не се притеснявай мила,моя братовчедка до последно беше все с показатели,че детенце е малко,а и тя беше наддала само около 7 кг,пък роди 3,200 кг бебок.Пази се и си почивай! Hug
 
 Какво стана с холандската бъдеща студентка?Как  настроението?
 
 newsm78 а британските мами пак се загубиха...сигурно има някой кралски празник и отмарят!  Wink

Поздрави на всички ви момичета ,лек и ползотворен ден!

  bouquet


 

# 48
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичЕта  Hug

Хванах Щука вчера  Flutter ОбачЕ беШЕ малък господин, 1/2 кг, и си го пуснах  Hug Първо го прегледахме де, да видим дали е много наранен. Ама той просто беШе захапал лееекичко, така чЕ Ще се оправи  Hug
Голяма емоция е, голямо чудо. Освен чЕ Ще добия завиден раменен пояс, и рибка Ще хапвам  Party

Ели, ами и аз като МамчЕто Щрумф Ще ти кажа за вит. Ц. Друг път като се изстуди така, веднага я муШни под възможно най топъл дуШ, и така докато започне да "пуШи". Аз Гого го държа по 10 минути, след стоене на минус 30...И досега все сме устисквали положението...А иначЕ моята мама ми слагаШЕ краката в гореЩа (до търпимост) вода със сол...И доливаШе гореЩа...Ама Емката е малка затова, Ще се попарите. Така чЕ дуШ, мила...Дано да не се разболеете. Затопляй я хубаво тези дни, и за 2 3 дни трябва да минат сополите  Hug

ТАтянка, аз много уважавам алтернативната медицина, ако не са Шарлатани имат невероятен успех. Стискам палци за мъничката...Ще мине. НА приятелчЕ тук съпругът на сестра му е остеопат, страхотен е  Hug

Калида, ами има тук Щука, сьомга, perch, pike perch ... И сом ми казаха, чЕ има...За Щуките казват, чЕ са най глупави, заЩото са много лакоми и агресивни...Ти обичАШ ли да ловиШ риба?  Hug

Дидка, къде се загуби, мила, да нямаме изненади вече   Heart Eyes че днес е и сряда, този твойй приятел да не е познал  Hug

МАйка, а ти?

 Джорджи, и аз си мисля, чЕ тя хората и маниера на живот харесва дъЩеричката ти в Холандия...Аз не им свикнах на директността, ама иначе са много весели и симпатични...И езикът им е един...КАто кажат добро утро, първите 10 пъти се изчЕрвявах, а после само с усмивка им отвръЩах  Grinning

Звездичке, с тази закуска просто ме изкуШАваШ...тръгнах към Шкафа (в офиса си имам едни резерви... Crazy)

Аз пак да предложа зелен чай, чЕ има тук хора, които го обичат  Heart Eyes (Калида, със джинджър е  Flutter). А за Амейка слагам палачинки с боровинково сладко  Hug

ГуШ от мен, и приятен ден...

# 49
  • Мнения: 5 475
mama B за холандския ..мамма миа.. #Crazy..направо ще падна ,ако дъщерята проговори и на него!Засега иска да се запише да следва на английски,за да не губи време в учене на езика,но после ще се захваща сериозно..тя говори малко,но естесртвено на много елементарно ниво..
  А за хората какво да ти кажа,според нея са по-подредени и по-възпитани,но си има и изключения...вчера например на чекин/а един холандец нагло се напъха преди нас на опашката..но какво да правиш-свят широк,хора - всякакви!  Wink
  Ех,а как ти завиждам за риболова...едно време колко ходехме по реките с бившия ми мъж,настоящия не си пада по такива емоции...добре ,че компенсира с пътувания.. Peace

# 50
  • Мнения: 7 914
 smile3533

Giorgia ,

Цитат
вчера например на чекин/а един холандец нагло се напъха преди нас на опашката..
особено ако е бил над средната възраст не се учудвам ни най малко!  newsm62 но не го е направил  от невъзпитаност, а просто от убеждението, че  на тях всичко им се полага! smile3521 Но ако беше казала " алооо, изпревари ни "... Тогава щеше или да каже, че не ви е видял( ако ще да сте и по 2м високи) или... ще извърмори нещо  smile3516 и ще си остане най- нагло на мястото!
А между другото, ако холандец не приказва английски или е над 60 или нещо не в ред живота му! Тук английският се използва едва ли не като втори език! само в по малките градове в магазините се правят, че не те разбита като им говориш на английски ама ако си настоятелен и  newsm47  -  проблеми нямаш! Така че споко ако има зет холандец,  с комуникацията проблем няма да има! smile3503

mama B
, newsm62   - искаш да кажеш за звученето на български  smile3533
А не е ли странно и непрестанното "Хой"-кане
 newsm62

# 51
  • UK
  • Мнения: 1 334
добро утро  Grinning
аз съм тук, ама много мероприятия тези дни и все не остава време. Ние дочакахме лятото и поне до края на седмицата го дават слънчево та гледам да се възползвам максимално преди поредното зазимяване. Сега отивам да се видя с една форумска мама  Grinning А в неделя отиваме на морето (само за деня де). Трябва и един изпит да вместя преди да стегнем куфарите за БГ, а и Ивана реши да прохожда най-накрая и само ме тегли да ходим. Обаче сама не се пуска  Crossing Arms Надявам се покрай тази активност и да поотслабна  Grinning Гледам диетични закуски предлагате напоследък  Grinning Мерси, мерси, взимам си с удоволствие  Heart Eyes
Мамо Щрумф, снимките са супер!

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes

нали ти си хванала малкият си мъж за ръчичките,

а3,а3  Laughing.... то наистина не може да се сбьрка тьркалящото се топче на снимките Joy Joy Joy...ама нещо сьвсем сьм го ударила пре3 просото, та по то3 повод, мамо В, едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet 3а палачинките  Hug Heart Eyes...а как ра3бра, че сьм направила палачинки днес- не3нам newsm78 newsm78 newsm78...само дето са с малиново сладко Wink....
Джорджи, и твоятата 3акуска не отка3вам, ама ако остане място след палачинките ooooh! Whistling...който иска е добре дошьл на масата Hug Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 194
Ох, момичеат, дайте рецептата как се оправя човек по цял ден в къщи! Не мога пет минути да подвия крак! Joy Joy JoyА ми казаха да съм си почивала... Добре, че мъжът ми си дойде инцидентно, че дал колата на поправка и има няколко свободни часа, та да заведе халата в парка...и аз малко покрай компютъра да се завъртя.

Giorgia, и аз се надявам да има грешка в сметките. Само ме е страх това изоставане да не е признак на някакъв проблем с бебето, иначе и да е слабо  не ме притеснява. И аз съм "назад " с килограмите, нямам и 7 още , сега в къщи малко ще се опитам да се поугоя. Laughing
Калида, това май ми е 5 или 6 ехография. Тук , ако ходиш на частно може като в БГ да ти правят ехо всеки път. (Аз ходя в една болница, а чат-пат и на частно, защото не можех все да се вместя в часовете на болницата). Но тази беше по-подробна(морфологична) и затова по-в детайл изследваха параметрите. Опитвам се да не мисля за това...
Хубавото е, че накупих разни украси. То май аз повече от детенце се радвам EmbarassedТя само си избра една шапма калинка(нейното любимо животинче) и другите работи не я интересуваха... Grinning
Дано успея да кача сники в уебшотс, че от една година не съм го отваряла Embarassed, да не са ме блокирали...

# 54
  • Мнения: 6 390
Привет банда   Wink
Мерси за съветите   Hug за сега гледам да я обличам малко повече от нормалното, ужким да е на топло посотянно, сополите са все още водни, пръскам с Стеримар, и сутринта пи Панадол, маи и довечера ще й дам да я загрее  Thinking Мисля витамини да пратя бащата да купи, след като не я гледа докато е време   Rolling Eyes
От утре ужким щяло да се затопля  Peace та може слънце и нанашата улица да изгрее Wink Laughing

mariakara
не се притеснявай предварително за бебче  Hug и гледай да почиваш щом така са ти казали  Wink и само 7.кг си качила до сега ... малиии да не си на диета бе душа  Rolling Eyes

maimunka
аууу супер красавицата Ивана вече си има ходещи крачета  Party Бравос, ще с отпусне лека по лека, и ела да видиш после какво търчане ще му падне  Wink Laughing

 zwezdi4ka
страхотни закуски вадиш  Party мммм супер
ама я кажете с Бобсън кое как звучи значи... амааааха само двете си се хилите и нищо не обяснявате  Crossing Arms Mr. Green
та как се казва Добро утро  Mr. Green
и защо Хой кат  newsm78 Mr. Green

Бобсън
и на мен са ми практикували гореща вода със сол за кракатам, ама мойта муха е още много малка за такива упражнения  Crazy Laughing виж това за доста топлия душ можех по отрано да се сетя, и без това се кисне като жаба във ваната, а аз бързо бързо я претупвам два дни във ваната  ooooh! днес ще я разкисня хубаво с топлата вода  Wink

# 55
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Звезди4ка, мерси за закуската   bouquet 

Мариякара, то времето беше хубаво там където бяхме, ама когато тръгнахме към Монако, се развали. Ако си бяхме останали в Праде, щеше слънце да ни пе4е  Flutter
Ето и още 6 снимки за тези на които не се отваря Кодак, но снимка. бг не иска да ми ка4ва някои снимки, така и не разбрах защо, 5-6 пъти пробвах и неще и неще  newsm78
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=41965

# 56
  • Мнения: 7 914
Не истинското е - не си мислете глупости...това си е произношение! bowuu
Хуйе морхен -  добро утро
Хуйе дах - Добър ден
...
Само втората дума се сменя...първата си е константа, понеже означава  добър, о-, -а, -и!

 rotfImbo

А пък за "Хой" е здрасти... можете да се чуе и всместо "о" с "у"...и се казва по 100 пъти особено като си в офис...на един и същи човек , като се разминете по коридора, като си срещнете погледите....с една дума винаги....

редактирах, че от обяснения, изядох някой думи и букви Embarassed Crazy

# 57
  • Мнения: 7 914


Замириса ми на море, усетих морския бриз.....ооо , Mama Strumpf , душичката ми отнесе на мосркия бряг да знаеш  Hug  bouquet Hug

# 58
  • Мнения: 7 605
Здравейте, банда,

охоооо, мамо Щрумпф, вzе да ми липсва Лаzурният Бряг....не 4е не ми липсваШе в последно време, особенно като гледах преz проzореца и видях само сиви облаци и дъжд  #Cussing out  А аz в Еz не съм живяла, а в Биот което се намира северно от Антиб, но не бях в самото село а иzвън него. А с Поля видяхте ли се?
Много хубаво си каzала zа остеопатията, наистина е като магия. Но какво по хубаво от това, да се помога на едно дете беz лекарства  Peace

Ели, дано бадемката не се раzболее  Confused  А вие всъЩност zаШо не живеете вси4ките в града, в който работи мъжът ти?

Мариякара, не се притеснявай zа беб4о, някои бебета са големи, други са малки, представи си вси4ки да бяхме еднакви, каква скука. НаЩа мадама е дълги4ка и прогноzите винаги бяха zа над 4кг, а тя се роди 3600гр и 55см. Манекенка  Wink  Име иzмислихте ли ве4е? А относно проблема със спането, ето виж това легло http://www.babybay.info/cms/front_content.php?idcat=59 , може би Ще имате място zа него в спалнята? Ще ви служи докато намерите ново жилиЩе и хем Ще спите вси4ки в спалнята  Peace

Днес найййййййй после времето е малко по приятно, сега Ще опаковам мънинката и Ще я иzведа на раzходка. Не помня кога последно сме се раzхождали, ужас, егати времето дето сме имали тук  Cry

До после  Hug

# 59
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татянка, това "гнездо" наистина изглежда супер удобно. И с Тони така спим , но нашето аз съм го направила от подръ4ни материали  Embarassed
Мариякара, не се притеснявай за теглото на бебо. И нас така ни бяха уплашили по едно време, 4е обиколката на талията му била малка. То4но след 2 седмици беше ве4е "надебелял"  Party

Общи условия

Активация на акаунт