Седмичке - наситена с мечти, искаме по две черти / 5.06 - 11.06/

  • 8 960
  • 265
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 120
Честито, Дани. лека бременност.
ОБАЧЕ, е много лесно да се каже горе главата, всеки сам си знае как се чувства.
Бъдете си в дупките, момичета, докато ви дойдат нови сили за действие. Понякога и временносто бягство е решение.

# 76
  • Мнения: 9 990
Дани-честито и на теб-лека и щастлива бременност!
Даре, благодаря!
Лятото не вади от дупки, момичета...други неща вадят Wink

# 77
  • Мнения: 191
Хайде още едно честито на  дани барабани newsm44
А така добрите новини започнаха да валят браво момичета Hug  bouquet
С пожелание за лека, усмихната и успешна бременност и най-сладките newsm30 baloni накрая!!!!
Тази седмица нещата се развиват доста добре откъм  EFP хайде дано да има още хвалещи се с по две чертички Grinning

# 78
  • Мнения: 333
Честито на Дани и ANIMA!!! Лека бременност preggo и най-сладките бебчовци!!! smile3504 Много се радвам! При нас януарките всеки ден се присъединяват нови мами! Заповядайте при нас!!! sohappy
А на всички пожелавам много късмет и най-вече. EFP Вярвайте, защото това си е божа работа. Аз се моля  Praynig всеки ден всичко да е наред и да съм добре и аз и бебо и за всички вас! Успех и не се отчайвайте!  Hug

# 79
  • Мнения: 267
Мдддааа, лятото не вади от дупки.
Абе важното е мъжете ни да вадят каквото трябва и когато трябва  Mr. Green, пък другото.. божа работа явно Simple Smile
Честито Дани, всичко да е наред ти желая, и да повлечеш и нас   bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Дани!  bouquet Щастлива и безпроблемна бременност!
Я сега аз да ви попитам нещичко newsm78 Пъпът ми изглежда ужасно грозно след махането на конците Sad, не знам през лятото как ще облека бански Rolling Eyes Кажете някакво мехлемче за махане на следоперативни белези.

# 81
  • Мнения: 2 120
Леа, крем `Жардин` отново, този, който ти препоръчах навремето. той маха следоперативни рани и то много бързо.

Аз лично знам кога ще излезете изцяло от дупките, поне за мен е така -- това ще стане, когато се повтори онзи бум от бебета, както с Хера, Иринии и т.н. Просто трябва някой от заседялите се тук момичета да забременее и всичко ще си дойде на мястото за известно време. Пак ще струи оптимизъм.

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 13:58 от Дара

# 82
  • Мнения: 2 270
Lea, вземи си "Контратубекс" - много е ефикасно,  когато го използваш навреме (т.е. веднага след махане на конци или след падане на коричката  при рани) и го има във всички аптеки,!!!
Дани, честито и от мен!!!

# 83
  • Мнения: 9 077
Леичка, ако имаш време погледни в Красива мама или Здравния форум, там имаше доста теми за кремове, зал;ичаващи белези. Въведи в търсачката Контратубекс или някоа такава ключова дума и ще ти излезнат темите.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 272
Благодаря, момичета, за съветите! Ще потърся!

# 85
  • Мнения: 2 120
Ето намерих го това от БГ таткото за лунния цикъл

Здравейте, уважаеми дами!

Всички знаят, че циклите на луната са най-тясно свързани с  физиологията на женския организъм.  Но на малцина е известен фактът, че при всяко точно повторение на лунната фаза, каквато е била тя по време на собственото раждане, фертилитетът на жената достига връхната си точка. Ще рече: ако тогава тя има сексуален акт и шанс за забременяване дори само 1% ,  този шанс става използваем, а бременността – реалност.  Активното време е около 2 часа – започва половин час преди точния момент на лунно фазовото повторение и продължава час и половина след него – то е само веднъж на всеки (приблизително) 29 ½ дни и е строго индивидуално. Не е пряко свързано с овулацията, макар че има индеректна връзка и взаимна зависимост с нея.

И тук предлагам следното:  на всяка от дамите, с проблеми при забременяването, проявила съответно желание и изпратила ми своето точно време на раждане, ще направя точни изчисления за 5 поредни повторения на рождените лунни фази. Така тя ще има пред себе си календар за 5 пъти по 2 часа в 5 поредни месеца, когато нейните възможности да забременее ще бъдат в максимума си. По този начин ще може предварително да планира времето си така, че да осъществи сексуален акт, ако не във всички, поне в няколко от посочените времеви отрязъци. Разбира се, ако жената има сериозна здравословна причина да не забременее, нека най-напред лекува нея. И още: от пожелалите да го изпробват няма да искам нищо друго, освен едно – да обещаят, че после ще разкажат в писмен вид за сполетелият ги ефект - бременността.

Разбира се този начин не е панацея за всички случаи при проблеми със зачеването, но той вече е достатъчно проверен, в някои страни от десетилетия функционират кабинети въз основа на него, така че в много случаи е наистина незаменим. Освен това той не натоварва с никакъв риск, не изисква особени усилия, а при съответно желание може да се комбинира и с други методи. За проявилите желание оставям следния адрес за връзка: n2004@abv.bg  Успехи! 


BG TATKO

Допълнение:

Искам само да припомня, че обещаната от мен услуга е за жени с ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО. Ще рече: за правилите многократни опити, опитвали различни начини, но неуспешно.

BG TATKO
 
 Информирай модератор
 

# 86
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Дани честито! Лека и безаварийна   bouquet

Леа и аз съм чувала че Контратубекс помага.

Абе важното е мъжете ни да вадят каквото трябва и когато трябва  Mr. Green, пък другото.. божа работа явно Simple Smile
  hahaha  hahaha  hahaha

Аз като една от тези, коити са в дупка да си кажа, че ще си постоя на дъното на локвата без да квакам много, пък дано успея скоро да се измъкна. Обаче най-лесно ще ме измъкне оттам едно положително тестче...
Иначе съм съгласна с Дара, че трябва някое от момичетата, които се пробват отдавна да повлече крак - крайно време е  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами хайде, де, повличайте крак /говоря на старите ми дружки от форума/. На мен си ми харесва тук и ще си стоя поне още три месеца Crossing Arms
Жабче, къде я намери сега тая локва? Я марш оттам и усмивката на лицето Wink

# 88
  • Мнения: 191
Даре абе може и да има нещо вярно в тия фази ама малко ми е съмнителна тая работа Thinking друг е въпроса, че спазване на отрязъци от време как ще го програмирам моя мъж като и сега ми недоволства и иска да не мислиме за бебето докато правиме любов Wink машиналния секс за бебе не му харесва изобщо, а и аз неискам да се държа така с него и без друго май наистина трябва да се отпусна малко Joy Мисля, че ще ми помогне вместо да ми навреди, но ще ми бъде интересно да разбера дали има момичета на които този метод е помогнал newsm78

# 89
  • Мнения: 2 120
Лили, аз не искам да му вярвам на този метод, защото само веднъж в годината да можеш да забременяваш си е гадничко. Ами през останалото време какво да правим като няма да се надяваме. За мен е равносилно на примирение. Така поне вярвам в нещо, имам си надежди.

А за дупката, Леичка само си представи ако кака ви Дара, която е на 100 години Wink забременее, всички ще излезете от локвите, щото то не е мъчение от ден - два, а години напъни, та аборти и чудеса, ама пусто не става. Mr. Green
Размечтах се нещо, някой да ме спре. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт