Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора

Варна

Здравейте момичета!
Отдавна не съм пускала седмичната темичка!
Дано е пълна с положителни емоции!
На вън е прекрасен ден!
Цитирай

Varna

Здравейте и от мен.Дано през тази седмица има много усмивки и положителни емоции. Very Happy Весела и успешна седмица на всички.  bouquet
Цитирай

Варна

О Пета!
Как си?
На последък не съм те чувала!
Пиши ми на лични как си и какво става с теб!
  bouquet
Цитирай

Добро утро, знаех си, че нещо хубаво е станало докато ме нямаше във форума миналата седмица, честито, КайРен – желая ти лека бременност и най-сладкото и здраво бебче!
И аз миналата седмица разбрах, че една приятелка без да го планува е забременяла за втори път – първият бебок е на година и нещо! Тя каза скоро, че и закъснява, но аз нали съм си на вълна “проблеми”, реших, че нещо след раждането, цикълът си е загубил редовността! А то – каква по-хубава причина от това -)

Цитирай

София

И от мен успешна седмичка на всички!
Аз си мислех, че бързо ще ми отшумят болките, но пъпът страшно ме боли, а и вечер вдигам някаква ниска температура 37,2-37,3. Утре ще ми махат конците и като си го представя, направо ми се Sick
На вас желая само положителни емоции и никакви болки /физически и душевни/
Цитирай

Varna

Утре ще ми махат конците и като си го представя, направо ми се Sick
Lea, не се притеснявай за конците-няма нищо страшно, не боли.Ама виж тази температура....кажи на лекаря си, може и да е нормално, не знам.....но все пак.
Цитирай

София

Пета, докторът ме успокои, че е нормално след хирургическа интервенция да вдигам ниска температура, важното е да не е над 38 градуса. Кажи с теб какво става?
Голди, виждам, че четеш Wink Много ти благодаря за посещението в болницата Hug Вдъхна ми сили и кураж  bouquet
Цитирай

Varna

Lea, щом док. е казал че няма проблем значи е така.Хайде възстановявай се бързичкоооо и след 3 месеца пак на бебешкия фронт.Ще бъдем заедно, значи Laughing.Ми какво да става с мен-нищо.Дойде ми нормалния мензис след кюретажа, сега смятам да досадя малко на док. да видим какво ще правим в бъдеще, но мисля да си почина лятото и да поживея..... Embarassed
Цитирай

Варна

lea пожелавам ти безболезнено махане на конците. Не се притеснявай не боли. А за температурата ако продължи още по-добре питай пак док. Едва ли е сериозно, ама все пак...
Весел ден на всички!
Цитирай

Лея, стискам ти палци за бързо възстановяване и безболезнено махане на конците  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
И дано след 3 месеца да се похвалиш най-сетне с  EFP  Praynig Praynig Praynig

Дани миличка, не се отчайвай  Hug Всеки случй е сам за себе си и това, че при тази жена пак не се е получило, не значи че и при теб ще е така. Стискам ти палци много скоро да си оптимист  fingerscrossed Clover
Колкото до това, че като се бори човек, винаги успява, това важи за нещата, които зависят от нас. За съжаление в бебеправенто много неща зависят от природата, Бог или както искате го наречете. И мен постоянно ме тормози мисълта, че ако не може да стане, аз не мога с нищо да променя това  Sad. Но надеждата умира последна, така че ставам и продължавам напред  Smile

Лали, съжалявам за кистата  Sad. До този месец да я пребориш най-сетне  Praynig

При мен нещата пак са сложни. Фоликулите не се пукат. Вчера правихме второ инсе и според док снощи трябва да са се пукнали. Правих коремни преси цяла вечер, та сега съм с мускулна треска. По обед съм пак на преглед и дано вече да са се спукали  Praynig Вече няма сили да се ядосвам  Sad

Успешна седмичка на всички   bouquet
Цитирай

Бургас

Здравейте момичета. Hug
Успешна  и приятна седмица ви пожелавам.
lea не се притеснявай и мен доста време ме наболяваше пъпа - ще мине. От там вкарват камерата и дупката е по - голяма, пък и мястото е малко "засукано" Laughing. Споко, така е.
За температурата ако е ниска е нормално да я имаш няколко дни след лапарото.
Като ти махат конците - говори със Стаменов все пак.
Цитирай

Бургас

pkoprinkova    newsm10 newsm10 newsm10
Цитирай

Varna

По обед съм пак на преглед и дано вече да са се спукали  Praynig
Даноооо newsm17 и после да пишеш.

Цитирай

София

pkoprinkova , стискам ти палци да са се пукнали фоликулите! Пиши после!
Тини, мерси за успокоителните думи!
Цитирай

Варна

Леа, явно съм голяяям заплес, след като съм изтървала, че са ти правили лапаро  Embarassed Ама сега ще прочета назад какво е станало.

За температурата - споко, от конците е!
Като ме оперираха лятото и аз имах такава и се бях шашнала яко да не става някакво възпаление. Вече ме бяха изписали и трябваше след 4 дни да ходя за конеца. Звънях по тел. в болницата да ги питам какво да правя, те ме питаха свален ли е конеца, аз - не е. Ами от него е, няма страшно. Да не говорим, че ден-два преди да го махнат вече яко ме опъваше и сърбеше. Като го махнаха температурата изчезна още на същия ден  Smile И изобщо не ме болеше, а се бях подготвила да стискам зъби (не ми свалят конец за първи път). Усетих само как го издърпаха, а ти говоря за конец дълъг 10-на см!
Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора