Нова лятна седмичка започва! (5.06-11.06)

  • 3 783
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 547
Малко е странен този час 00.22 и все пак Здравейте!Имам една молба към момичетата които са били на деня на репродуктивното здраве.Моля ви да ни разкажете подробно как мина.Казаха ли нещо ново,за което досега не сме имали информация и не сме го обсъждали във форума.Съжалявам че не можахме да дойдем.Мъжа ми е много труден с отсъствията от работа,а за него събота си е работен ден  Cry

# 91
  • Мнения: 547
Срам не срам ще попитам.Днес за пръв път се загледах в самите хапчета от опаковката на противозачатъчните Регулон и открих че на всяко хапченце има буквички,но те не са еднакви на всички хапченца.Това означава ли че хапчетата за различните дни са с различно съдържание на всеки от двата хормона.Питам защото предишните месеци без да осъзная че сигурно не  е случайно,че хапчетата са надписани от 1-21 ден при взимането им не съм била стиктна в спазването на посочената последователност.Възможно ли е това невежество от моя страна да е причина за зацапването през последните 5 дни от приема на хапчетата и за липсата на цикъл след като спрях да ги пия.

# 92
  • Мнения: 1 441
Djo-djo, мисля че са с различно съдържание. Даже май тези, които са за последните дни са плацебо (нямат никакви хормони), но и под това не се подписвам с две ръце. newsm78 Аз не мога да пия противозачатъчни и заради това никога не съм била кой знае колко наясно с тях.  Rolling Eyes Но си мисля, че ако си объркала само едно хапче едва ли кой знае колко си си объркала хормоните.

Иначе моите надежди за успешна инсеминация свършиха преди 20 минути.  Sad вече даже нямам сили да се разплача или ядосам. Едно ми е такова ...тъпо

# 93
  • София
  • Мнения: 4 273
БАНче, съжалявам за неуспешното инсе Sad Знам много добре как се чувстваш. Как ще продължиш нататък?
Джиджо, не ми се вярва таблетките да са с различно съдържание. Нали в упътването си пише: Всяка таблетка съдържа:.....Прочети го пак. Ако пише така, значи съдържанието е еднакво.

# 94
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Доколкото си спомням това, което пиех имаше означение на гърба с дните от седмицата, но това беше само за улеснение - да не забравям да си ги пия всеки ден.

# 95
  • Varna
  • Мнения: 1 094
BAN, съжелявам  Sad.Кураж, миличка. spoko

# 96
  • Мнения: 529
Иначе моите надежди за успешна инсеминация свършиха преди 20 минути.  Sad вече даже нямам сили да се разплача или ядосам. Едно ми е такова ...тъпо
БАН-че, съжалявам мила,  Sad аз тъкмо влизах да те питам как си.  Cry Надявах се да не посрещаш гадни лелки тия месеци. И аз се вкиснах яко от сутринта, още нямам лелка, ама по всичко личи, че ще се появи, имам си всички обичайни симптоми.  #Cussing out И това очакване направо ме побърква, ходя през 5 минути да проверявам. Единственото необичайно за мен, че ме боли кръст, явно съм настинала тия дни в тия студове. ooooh! И естествено, не се сдържах да си направя поредния тест тази сутрин, хем си бях обещала да не го правя. Направо съм за убиване. Явно ще си правим компания на пейката на Стаменов, за голямоооо наше съжаление.  Crossing Arms 
Djo-djo аз знам, че по принцип хапчетата трябва да се пият в точно определената им последователност.Не ми се е случвало да объркам реда, и незнам какво се получава. А колко дни минаха от приема на последното хапче?

# 97
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
Здравейте в дъждовния неделен ден.
Днес правихме посткоитален тест в Клиника Малинов и резултатите никак не са добри  Cry Има само 3-4 живи, подвижни сперматозоида. Правен е 5 часа след половия акт, пред овулация съм. Следва спермограма.
Изчетох каквото намерих по форумите и в Зачатие и откровено съм притеснена.
Та...приемате ли нови членове  Blush

# 98
  • Мнения: 1 441
Момичета, благодаря ви за съчувствието. Страхотни сте. Hug винаги когато ми е тъпо знам, че като пиша тук ще ми олекне и после като прочета милите ви думи ще ми е още по-добре.
Наистина днес  дори нямам сили да се разплача....нещо като че ли ми дърпа сълзите назад. Обзема ме зверски яд, чак ме боли... започвам да се ядосвам на хората, които са успели, хващам се че се вбесявам на майките, които се карат на децата си, завиждам на приятелките и познантите си, които са бременни или току-що родили... имам чувството, че ставам лош човек. Не мога да намеря смисъл в нищо друго....(ето сега вече се разревах с глас.)
Леа, сега ми предстои цветна снимка и трета инсеминация. Мисля да пробвам на десен яйчник (досега и двете са на ляв) пък може да ми е на късмет. Като правих преглед след инсе-то за фоликула Стаменов ми каза, че нещата ставали от третата инсеминация. Бая си мислех да си поръчам да ми направи "една трета инсеминация"  Mr. Green (к'во ли се хиля и аз?)... така или иначе третата инсеминация предстои.
Какич, пожелавам ти този месец да не се засечеш с мен пред кабинета - не за друго, а защото тези срещи пред кабинети не са най-доброто, което можем да направим....
Жабче, приемаме те разбира се... макар, че наистина нито една от нас не заслужава да е тук.... 

# 99
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 986
БАН прегръдки и от мен. А мислите и чувствата ти са съвсем нормални и не те правят лош човек. Просто моментът на разбитите надежди и напразното очакване е много болезнен. Поплачи си, ще ти олекне Hug Напоследък и аз минавам през подобен период, въпреки че не ми се е налагало да понеса толкова удари, колкото вие. Понякога съм се чудила как успявате да издържите, честно!

# 100
  • Варна
  • Мнения: 841
БАН прегръдки и от мен. А мислите и чувствата ти са съвсем нормални и не те правят лош човек. Просто моментът на разбитите надежди и напразното очакване е много болезнен. Поплачи си, ще ти олекне Hug Напоследък и аз минавам през подобен период, въпреки че не ми се е налагало да понеса толкова удари, колкото вие. Понякога съм се чудила как успявате да издържите, честно!

На мен например вече от нищо не ми пука, какво още може да ми се случи.... Mr. Green и май именно затова се чувствам чудесно Hug Hug Hug  bouquet

# 101
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
БАН прегръдки и от мен. А мислите и чувствата ти са съвсем нормални и не те правят лош човек. Просто моментът на разбитите надежди и напразното очакване е много болезнен. Поплачи си, ще ти олекне Hug Напоследък и аз минавам през подобен период, въпреки че не ми се е налагало да понеса толкова удари, колкото вие. Понякога съм се чудила как успявате да издържите, честно!

стана ми много тъжно, БАН! и държа да ти кажа, че аз като исках бебече /първото/ за 3-4 месеца имах къде по-гадни мисли от теб! нормално е - би било нечовешко да не изпитваш поне някакви отрицателни емоции както към съдбата, така и към другите.
Желая ти късмет и да ти споделя - в МД бях с майче чакало вярно много години - 6 - но пък след 4 инсеминация беше успяла!
желая ви всички да успеете - дори и да стане бавно - да стане! и БАН дано се получи с другия яйцник! успех!

# 102
  • Мнения: 547
БАН,и на мен когато правех третата инсеминация ми казаха че всички статистики доказвали,че най-много са успешните бременности при третата и след това четвъртата инсеминация.Аз не успях,но при самата инсеминация нищо не беше както трябва.Така че вярвам че за теб третата ще е успешна - с две чертички.Ще кажеш кога е деня за да стискаме палци.А иначе и аз се чувствам лоша,защото завиждам на жените които забременяват без да разберат.В моята служба всяка втора колежка е бременна.Като нашествие от бременни е по коридорите и пред асансьора,а в моя екип от 9 човека има три съвсем пресни мами с 5 бебета /2 двойки близнаци/ и една бременна в 7 месец колежка,двама мъже, две колежки които имат пораснали деца и моя милост.Дразня се че при тях щастието дойде неочаквано,дори непланирано.Яд ме е че не им се налага да се борят и никога няма да осъзнаят какво ми е коствало да наблюдавам как една след друга бременеят и раждат.Но знаеш ли тази борба да дадем живот ни прави по-зрели,по-мъдри,по-човечни и в пъти по-силни и смели от "благословените",което означава че нашите деца ще имат най- ама най-страхотните мами.Аз се гордея и с вас,и със себе си,че въпреки болката,отчаянието,страха и океаните от сълзи успяваме да се вземем в ръце и да продължим напред,каквото и да ни се наложи да преживеем физически и психически.И съм сигурна че всички ще успеем.Най-добре е успеха да дойде сега,веднага,но за съжаление за някои няма да е точно този месец,а другия например.Но ще стане!Скоро!Поплачи си,без това не може.Не олеква,но е стъпка към вземането в ръце.А после си спомни,че се задава нов цикъл,нов шанс,нова надежда и дано това е месеца в който ще те пратим при отчетните.Знам как се чувстваш и колко боли.Как ти иде да виеш от болка и да крещиш с цяло гърло:защо аз,докога... и ако знаеш как ми се иска да те гушна и да си поплачем заедно.За плаченето вече го считай за уредено  Cry,а с мислите и сърцето си те прегръщам-да си спомниш че не си сама и че края на този ад е може би само на две седмици разстояние от теб  Simple Smile.КУРАЖ!

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
а с мислите и сърцето си те прегръщам-да си спомниш че не си сама и че края на този ад е може би само на две седмици разстояние от теб  Simple Smile.КУРАЖ!
Hug

# 104
  • Мнения: 7 718
БАН, съжалявам. Sad
Какичка, стискам палци! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт