Пудра или фон дьо тен предпочитате?

  • 5 378
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 616
Аз слагам фон дьо тен и отгоре завършвам с пудра. Това през зимата, пролетта и есента.  Simple Smile
За лятото обикновено ползвам само крем и автобронзант. Тази година за сефте си купих един хидратиращ крем, в които има и пигменти, та дава и малко цвят на лицето, като лек загар.

# 91
  • Мнения: 2 407
Фондютен на Ейвън. За лятото нищо само крем за лице със слънцезащитен фактор.

# 92
  • Мнения: 218
Аз ползвам фон дьо-тен.

# 93
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Ползвам и двете.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 921
Нито едно от двете,много рядко слагам ФДТ.Но пък коректор за тъмни кръгове под очите използвам редовно.

# 95
  • София
  • Мнения: 5 289
Само пудра ползвам. ФДТ ми е много тежък.
Има и леки Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 2 901
Пудра без ФДТ  newsm78 къде се препоръчва?

Ползвам ФДТ на Орифлейм или на Лореал (който като се нанася, става почти на пудра) и после слагам перли.

Само когато съм на почивка на море минавам без това покритие на лицето.

Иначе ФДТ-и и пудри има всякакви цветове за всякакъв цвят кожа, така че неестествено може да стои само ако не е правилно подбрано или просто не е добре покривно...

# 97
  • Мнения: 661
Пудра без ФДТ  newsm78 къде се препоръчва?

Ползвам ФДТ на Орифлейм или на Лореал (който като се нанася, става почти на пудра) и после слагам перли.

Само когато съм на почивка на море минавам без това покритие на лицето.

Иначе ФДТ-и и пудри има всякакви цветове за всякакъв цвят кожа, така че неестествено може да стои само ако не е правилно подбрано или просто не е добре покривно...
Никъде не се препоръчва, но според мен всеки нека ползва, това което чувства добре на кожата си. Всичко е много относително. Въпросът все пак е до това да попаднеш на подходящия и качествен продукт. Аз имам моменти, в които съм ползвала само пудра, такива в които съм ползвала само фон дьо тен и разбира се моменти, когато съм слагала и двете.

# 98
  • Мнения: 13 512
Понякога ползвам само ФДТ, поняког слагам и пудра отгоре,но рядко. Никога,обаче не  минавам само с пудра.

# 99
  • Мнения: 4 621
През деня слагам само пудра на Max Factor, а за по специални случаи и вечер слагам фон дьо тен и след това фиксирам с пудра.

Общи условия

Активация на акаунт