Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някъде там...

Моля дайте ми някакво инфо за ВМИ на Пещерска (за лекарите, доволни ли сте от персонала.
И най-вече ме интересува правят ли епидурални упойки там?
Предстои ми раждане август и незнам къде да разждам все още., но държа да е с епидурална упойка.
Цитирай

Пловдив

Да,правят епидурална-заплаща се на анестезиолога около 100 лв.
Цитирай

Някъде там...

Мерси мами Smile
Цитирай

А и там нищо не трябва да си носиш нито за теб нито за детето-говоря за ношници ,дрешки,мокри кьрпи,памперси и т.н.Все пак ако искаш можеш да си донесеш лични неща,но определено няма да ви пращат за щяло и нещяло до аптеката и магазина.
Цитирай

А и там нищо не трябва да си носиш нито за теб нито за детето-говоря за ношници ,дрешки,мокри кьрпи,памперси и т.н.Все пак ако искаш можеш да си донесеш лични неща,но определено няма да ви пращат за щяло и нещяло до аптеката и магазина.

Аааа, памперси трябва. Раждах там миналата година,много съм доволна. Без никаква предварителна уговорка, получих толкова внимание, колкото ми беше необходимо.
Цитирай
Не, не правят епидурална упойка, за жалост. Миналата година напарвиха една просто защото нямаше как и даже Марица писа, сякаш някаква новост се е случила в града ни.  Smile
Цитирай

Пловдив

Чудя се защо ли се изказваш,без да си наясно.Да не би всеки ден да си там и да знаеш какво правят.Да,прави се епидурална на всяка жена,която поиска,след уговорка с анестезиолог,на когото се заплаща.Това е.Може да има 10 за един ден,може да няма нито една цял месец.Зависи от родилките.
Цитирай
Здравейте мили дами!Искам да ви кажа,че ако решите да раждате във ВМИ няма да съжалявате. Лекарите са много добри.И не само но и SEXSY д-р Коларов и д-р Порязов.
Цитирай

Пловдив

Вече не е така. Раждах там началото на октомври. За детето трябваше - памперси, мокри кърпи, хавлия, сапун, дрехи, одеало, пелена за постилане на легълцето. Беше неделя, а пък имаше бум на ражданията и дрешките бяха свършили. Моето бебе го бяха облекли само с едни ританки и камизолка с къс ръкав докато беше под кислородната палатка. Добре, че ме бяха предупредили да си нося всичко.
За мен  - за раждането ми дадоха тяхна нощница, но след това аз се преоблякох с моя. Също така трябва да си носиш лигнин и да ти е на удобно място в чантата, за да го вземат след като родиш.
За епидурална упойка - знам, че правят, но аз отидох с 6 см разкритие и не съм имала нужда от нея.
Едно е сигурно - там е най-доброто място за твоето бъдещо детенце, защото там работят най-всеотдайните и добри неонатолози
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.