6 г.с. и два дни, а нещо кафеникаво се появи:(

  • 2 950
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 595
Аз не смея да кажа съжалявам нали и второ мнение трябва да се даде. На мои познати им бяха казали, че няма сърдечна дейност и искаха да правят кюртаж, а сега са със здраво детенце. Ще се моля всичко да е наред  Praynig

# 46
  • Мнения: 1 029
Мими79, много съжалявам за лошата новина. В такива случаи думите са безсмислено, но все пак ти пожелавам бързо да се отърсиш от случилото се и скоро да ни зарадваш пак с добри новини! Не се отчайвай, ние те подкрепяме и сме с теб!  Hug

# 47
  • Мнения: 4 621
 Cry Cry Cry Много съжалявам Мими Cry

# 48
  • Мнения: 8 917
Какво стана, Мими, ходи ли на преглед?
Не съм давала мнение по темата, но я прочетох и се надявам всичко да е наред Hug

Здравейте!!! Cry Cry Cry
Няма сърдечна дейност, почнах да кървя, още един преглед днес ще мина за да установят най лошото, понеже се установява минимум от двама лекари, не е пораснал плодния сак  изобщо за цели зве седмици, дадох тази сутрин кръв за изследвания, сигурно ще ми правят абразио/кюретаж/ и ще изледват генетично самият емрион Cry Cry
Явно трябва да се преборя и стова, единственото което ми дава надежда е че за толкова години поне се получи бременост, понеже не можеха да установят причините защо не се получава, ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ, БЛАГОДАРЯ ВИ!
Съжалявам, Мими.....не знам какво друго да ти кажа, освен да не губите надежда.... Sad

# 49
  • София
  • Мнения: 5 744
Аз не смея да кажа съжалявам нали и второ мнение трябва да се даде. На мои познати им бяха казали, че няма сърдечна дейност и искаха да правят кюртаж, а сега са със здраво детенце. Ще се моля всичко да е наред  Praynig
И аз мисля така!  Praynig Не бързайте, преди да е ясно всичко! Моля се за добри новини!  Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 2 044
 smile3518Просто каквото и да ти кажа,ще е малко,затова те гушкам силно

# 51
  • Мнения: 235


  Много съжалявам.

# 52
  • Мнения: 2 039
Силни прегръдки,ужасно съжалявам Weary!Кураж,времето е пред теб Flowers Rose

# 53
  • Мнения: 607
Силни прегръдки,ужасно съжалявам Weary!Кураж,времето е пред теб Flowers Rose

# 54
  • Мнения: 267
Мими, много съжалявам. Едва ли мога да те накарам да се почувтсваш по-добре с думи, но те прегръщам силно, и да знаеш, че щом е станало сега, пак ще стане!

# 55
  • Мнения: 1 117
Много съжалявам Мими.Не се отчайвай, продължавай да вярваш, че ще стане!Когато искаш нещо много силно , то се случва !

# 56
  • Мнения: 1 006
Аз не смея да кажа съжалявам нали и второ мнение трябва да се даде. На мои познати им бяха казали, че няма сърдечна дейност и искаха да правят кюртаж, а сега са със здраво детенце. Ще се моля всичко да е наред  Praynig
И аз искрено се надявам всичко да е наред и просто доктора да се е объркал.Но аз като бях бременна ми казаха да отида в 8 г.с,чак тогава щяла да се види сърдечната дейност.
Успех!  bouquet

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ох, мила, толкова съжалявам! Дано скоро нещата се оправят и да си гушкаш здраво детенце! Кураж! Hug

# 58
  • Мнения: 492
Много съжалявам за случилото се и ти желая бързо възстановяване! Hug

# 59
  • Мнения: 11 526
Ох, мила, толкова съжалявам! Дано скоро нещата се оправят и да си гушкаш здраво детенце! Кураж! Hug
Прегръдка и от мен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт