Препоръчайте фритюрник

  • 4 690
  • 30
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Два пъти купувам турски боклуци, единия изгоря, другия протече. Искам нещо свястно. Вие сте.

# 1
  • Мнения: 2 220
Само да не е Филипс Комфорт. Всички са с дефекти (фабрични) и рано или късно протичат.  Close

# 2
  • Мнения: 68
Нашият е Solac. От 4 години го имаме и не сме имали проблеми с него. Peace
Когато го купувахме, само той имаше 2 год гаранция

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моят е Мулинекс. Ползвам го 6 години къде ли не-и в студенски общежития, и по почивки, и на пикници...

# 4
  • Мнения: 1 150
Моят е Мулинекс. Ползвам го 6 години къде ли не-и в студенски общежития, и по почивки, и на пикници...

Аз мразя фритюрниците, но за Мулинекс съм с 2 ръце

# 5
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
нашия е Мулинекс и го имаме от близо 5 години не сме имали проблем с него а вече имат и много по-добри модели

# 6
  • Линдау
  • Мнения: 72
нашият е на Бош,но има абсолютно същия модел и на сименс-някъде около 90-100лв. струва. единственото което на мен не ми допада е че за да затвориш капака,трябва да извадиш дръжката от кошничката.(беше ни подарък за сватбата). Имаме го вече 4 години не е мръднал.

# 7
  • Мнения: 2 040
Специално отидох да видя нашия какъв е, защото вече 2 год. и нещо си стои в кашона, даже не е и ваден от там  Laughing
Та .. Мулинекс е .. и знаете ли защо не го ползвам, защото кошничката пада на дъното .. а на нашите е Europe (много отдавна го имаме), но има една врътка и кошничката се издига нагоре и надолу ... т.е. слагам кошничката с нещо си вътре, затварям капака и тогава я пускам във врящото олио ... и е супер добре така ... А с този, сигурно бая ще се изгоря ... немога да си представя как ще пусна кошничката и ръцете ми половината ще са вътре над олиото ... Търсих в Техномаркет от другите, но видях само такива като моя ...

# 8
  • София
  • Мнения: 3 421
  Нашият е Мулинекс - работи вече 7 год. безотказно(само сменяме филтрите). Мъжът ми само му се кани да го изхвърли за да купи нов(иска от тези дето им се разглабят всички части), но той упорито си работи и нищо му няма. Дори на външен вид си е добре.

# 9
  • Мнения: 1 925
Нашия е БОШ, много лесно се мие, разглабя се целия  Peace Иначе майка ми и баба ми имат Мулинекс и също са доволни, само че и двата модела, които имат се мият по-трудно от нашия  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 8 917
На майка ми е Bosch  от големите - много неефективен, а и тя не го обича. Нашият е Мулинекс, от средните, но избягвам да го ползвам Peace

# 11
  • Мнения: 46 434
"Мулинекс" Peace
Нашия е на 7 години, работи безотказно Grinning

# 12
  • Мнения: 479
Два пъти купувам турски боклуци, единия изгоря, другия протече. Искам нещо свястно. Вие сте.
Мога да ти кажа какво да не си купиш - Elite  bowuu, но като цяло съм против фритюрниците. Един от най - сигурните варианти да ядеш старо олио.... #Crazy Sick

# 13
  • Мнения: 46 434
Eli4ko, не ми се вярва някой още да ползва олио във фритюрник  newsm78

# 14
  • Мнения: 479
Eli4ko, не ми се вярва някой още да ползва олио във фритюрник  newsm78
А какво слагате? Сериозно питам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт