Моето бебе стана много любопитно.

  • 621
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Вече сме на 4 месеца и сега, когато се храним непрекъснато въртим глава и се оглеждаме наоколо. Това малко ме притеснява, тъй като имам чувството, че той не успява да се нахрани добре, опитвам се да му задържа главата обърната към мен, но това не го спира да се озърта, да ме гледа в очите и да ми се усмихва. Още сме на кърмене и се чудя как да го накарам да суче по-ефективо, бе да му преча на любознателността.  Grinning

# 1
  • Мнения: 372
И ние сме така от седмица.Дори в момента пак ми направи този номер и "гледа" филм с батко си.Следващото кърмене ще е при закрити врати в спалнята.И ще го оставя хубаво да огладнее та да видим.

# 2
  • Мнения: 397
Той като огладнее хубаво пищи и става още по-трудно. Sad явно в момента знанието и храната при него са на един кантар - дори май-май любознателността взема връх.  Grinning

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Няма страшно - с всички е така. Към 3 1/2-4 месеца такова любопитство ги наляга... Ще мине към 7-8 месец Wink А те вече сучат много по-ефективно, няма страшно - наяждат се. Обаче все пак можете да наблегнете на нощните хранения, както и на хранене, когато им се спи, за да сучат по-ефективно.

# 4
  • Мнения: 3 153
Цитат на: ala
Вече сме на 4 месеца и сега, когато се храним непрекъснато въртим глава и се оглеждаме наоколо. Това малко ме притеснява, тъй като имам чувството, че той не успява да се нахрани добре, опитвам се да му задържа главата обърната към мен, но това не го спира да се озърта, да ме гледа в очите и да ми се усмихва. Още сме на кърмене и се чудя как да го накарам да суче по-ефективо, бе да му преча на любознателността.  Grinning


А, и нашият мъж е така, само дето е едва на 2 месеца! А това с усмивките е страшна работа-не съм вярвала, че толкова мъничък човек може да има такива реакции и така да се забавлява:) Но аз го оставям да огладнее хубаво преди да се храним, че иначе тази процедура ни отнема по 1 час, докато си покаже всички магарии:)

Общи условия

Активация на акаунт