Родителите ще ми купуват количка. Моля ви, кажете отзиви за MAG ENGLAND КУИНИ

  • 728
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Или за други марки колички /без триколки/ и каква точно трябва да търся? Препоръчайте ми някоя от м-н "Штъркел"? Предварително благодаря! Grinning

# 1
# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
http://shtarkel.com/m6.html ако ще се разхождате повечко без кола. Не е грешка - става за новородено и малко дете.

http://shtarkel.com/m4.html = ако имате градина и ако ще разхождаш с кола.

# 3
Ужасна е голяма,тежка ,трудна за возене твърдо НЕ newsm11

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Аз обратно на повечето мами, предпочитам количка с единични колела.
От тези на МАкИнгланд много мами са доволни, но сякаш по-доволни са тези, кото са си взели модела на Принцес с единични колела ( според допитване направено от мен Laughing). Казват, че иначе в летен вариант е трудна за управление.Добре е количката да е лека, за да я ползваш по-късно като лятна, иначе вариантът е да не се хвърляш на много скъпа комбинирана (която ще ползваш до към 6 месеца, според това дали бебчо е лятно или зимно бебе) и да си вземеш после лекичка лятна.
Харесвам и един модел на Мони, която е люлеещ се кош, но май не от Штъркел.
Успех в избора!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 916
А, да допълня, че съседката ми има Мак Роял ( гледам, че по-горе една мама я препоръчва). Това е количката, която се бута безумно леко, направо не е истина. Понеже е с големи гуми минава навсякъде без проблем, пък и не много тежка. Друг е въпросът за външния вид на летния кош.
За Фламингото, не съм съгласна, че става за новородено или съвсем малко бебе. Аз имам Фламинго. Марти, както още не седи стабилно, доста се криви.

# 6
  • Мнения: 2 673
БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ ДАЛИ Е КОМБИНИРАНА ТАЗИ КОЛИЧКА....БЛАГОДАРЯ!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Коя?

# 8
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
А, да допълня, че съседката ми има Мак Роял ( гледам, че по-горе една мама я препоръчва). Това е количката, която се бута безумно леко, направо не е истина. Понеже е с големи гуми минава навсякъде без проблем, пък и не много тежка. Друг е въпросът за външния вид на летния кош.
За Фламингото, не съм съгласна, че става за новородено или съвсем малко бебе. Аз имам Фламинго. Марти, както още не седи стабилно, доста се криви.
Ние бяхме много доволни, беше втора количка и съжалих, че не е била първа. НО не сме седяли там преди сядането! както и другаде, де.

Общи условия

Активация на акаунт