Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 955
  • 282
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Редактирах безвъзвратно първия постинг по невнимание и сега го НЯМА... Ще си караме без първи постинг... Ама съм и диване... Ха-ха-ха-ха-ха...
smile3532

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 00:47 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 6 243
Както ми е крив целия свят, това заглавие ми докарва колики.
Записвам се, че да ми излиза темата.

Днес не знам дали ще сколасам на обяд, може само да дойда, за да ви разваля настроените с киселата си физиономия.

# 2
  • Мнения: 449
Експрес, сигурен ли си, че липите са нацъфтели и че въобще ще цъфнат тази година? Още двама мои близки на моя възраст са болни от рак. Не знам какво става, но то никак не е хубаво Rolling Eyes  Thinking

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
И на мен точно това ми мина през ума, като прочетох заглавието. Някои липи може и да цъфнат, ама няма да са много. Цветовете падат поголовно.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Извинете простата бременна ама защо сте в таково сиво настроение...аз нещо не вдянах Confused Нали ми трябват повече пояснения щото сега мозъка ми го прехвърлям на бебо и в моя няма почти нищо Crazy
Джейд толкоз кила злато изкупи а за бедната душа /демек аз/ няма ли нищо Crossing Arms ей така да сложа на нежното си слонско врътле Mr. Green

# 5
  • Мнения: 619
да запитам нещо(нали сте спецове по всички въпроси Simple Smile)-кога мислите,че е добре да изведа бебка и дали да изляза с 37,5t newsm78.много ми се ще вече да се разхождаме,ама не съм сигурна....вечер вдигах до 39.5,а снощи и 40t.през деня съм си ок...

# 6
  • Мнения: 1 639
worshipper що си вдигнала 40 Т  Rolling Eyes Болна ли си?
А за излизането ако се чувстваш добре излез , ама като за първа разходка някъде по-наблизо  Grinning и не в най-голямата жега  Wink

# 7
  • Мнения: 619
ами температурата е от застояло мляко както казаха ама аз не мисля така,защото си вървеше нормално до преди неделя,а за излизането-излиза ми се с бебето вече...да се видим с вас,да се запознаем...    Joy пък свеки седи у нас да я гледа и не ме пуска да изляза,защото духало и да ми минела напълно температурата....

# 8
  • Мнения: 1 639
ами температурата е от едната гърда,както можете да се досетите,а за излизането-излиза ми се с бебето вече...да се видим с вас,да се запознаем...    Joy

Аз се сетих ,че може да е от гърдата , ама аз не съм вдигала такива температури и за туй се очудих  Grinning
Ми излез като ти се излиза дружинката ще те преме радушно, сигурна съм  Laughing
Храната ти е винаги готова , вземаш памперси и готова  Simple Smile

Аз лично с бебето излзиах много по-късно , щото имах проблеми с уринирането  Crazy

# 9
  • Мнения: 619
аз мислех утре да намина покрай Бирхалето,ама свеки иска да слезем пред блока за 10 мин-тъй казало педито и това е !та ще видим какво ще излезе накрая.... ooooh!

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Хапчице какво стана с твоя зъбен проблем? Sad

# 11
  • Мнения: 6 243
Хапчице какво стана с твоя зъбен проблем? Sad
ще ти разправям утре.
За някои хора хипократовата клетва е мръсна дума, само това ще ти кажа.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Леле, само не казвай че онази зъболекарка те е окепазила нещо. Направо ще се изям от яд, че те пратих там

# 13
  • Мнения: 6 243
Леле, само не казвай че онази зъболекарка те е окепазила нещо. Направо ще се изям от яд, че те пратих там
Не, не ме окепази, споко. Просто си е чешит. Оказа се, че състоянието ми ще понесе отлагане до другата седмица, докогато ще се е върнала моята докторка. но дотогава ще ме боли значително по-малко, ако се свали короната, която притиска в момента венеца. Щото имам венечна болка, нищо повече. Е, тая докторка отказа да свали короната, освен ако не проведе тя цялото лечение. Това какво ти говори?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Ееее, на нищо не прилича тва, викам аз. Уф, няма ли някой друг, който да я свали тая пуста корона?

Общи условия

Активация на акаунт