Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 180 отговора
Здравейте, по принцип съм регистрирана, но случаят е такъв, че предпочитам да съм анонимна. Направо не зная какво да правя, никога не съм предполагала, че ще ми се случи такова нещо. ИМам приятел от близо 5 г., живеем почти заедно, плануваме сватба по-нататък, дори правим опити за бебе.
Сега всичко се срина в мен. С приятеля ми се разбираме общо взето, само дето в леглого все няма желание и трябва аз да го сръчкам и да поемма инициативата, пък той много зор не си дава. В В хисторито на компа видях, че е регистиран в сайт за запознанства, повдигнах въпроса няколко пъти, той все ми отговаря остро и ми се дърпа. Регистрирах се и аз в този сайт ( с фалшиви данни) и тази вечер се засякохме понеже съм нощна и той използва, че ме няма. Аз веднага го познах. БЕше променил някои от данните, но го познах и така - заговорихме се. Питах го за приятелка и той каза, че има, но не го възбужда и че не е нищо особено в леглото (т.е. това се отнасяше до мен). представяте ли си как се чувствам? Започна да ме моли да му чукна по мобилния, а той да звънне (и аз се чудя откъде тези космически сметки за телефон, като ние си говорим безплатно).
Не зная какво да правя, предстоят ни толкова неща, а той се забавлява в нета. Искаше и виртуален секс, но аз не издържах и излязох от сайта. КАк бихте постъпили на мое място? Обичам го,  но.....това за мен си  е изневяра.  Crying or Very sad   Crying or Very sad
« Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 09:37 от Godzilla »
Цитирай

София

Бих му чукнала една среща и бих му казала някои неща! Може би не това е твоя човек. Аз лично ще взема крайно решение, колкото и да е трудно, защото не мога да живея така! Sad
Цитирай
 Crying or Very sad ot4aqna sym,neznam kakvo da pravq Crying or Very sad,v glavata mi ima hilqdi misli koito me pobyrkvat  Crying or Very sad
Цитирай

София

Предполагам, не е хубаво това, което прави твоя приятел, но трябва да измислиш решение, защото ако живееш така ще откачиш! Просто го постави на място да види, че знаеш за тези неща, а след това събери сили и си тръгни! Успех Hug
Цитирай

на правилното място, в точното време

Говори с него, колкото се може по-бързо. Не отлагай разговора.Опитай се да не влагаш много емоции. Разбира се покажи му,че си огорчена и те боли от поведението му.  Разговора ще ти даде много информация за връзката ви и дали има смисъл да инвестираш в по-нататъшни взаимоотношения. По-добре сега, отколкото после, когато вече сте семейство.
Цитирай

Русе

Смени го, не те заслужава той теб.
Нямате семейство, така че мисля ще успееш.
Не стои при него, неуважението е най-лошото нещо за една връзка.

Успех.
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Ужас!
Не мога да си преставя как бих живяла с такъв човек! ooooh!

Цитирай

софия

За изневяра, това за  мен не е ...въпрос на гледна точка Mr. Green. Проблемът е предателството на твоя приятел, не може човек да обсъжда в нета личните си взаимоотношения с приятелката си - дали го възбужда или не и прочие. Не сте женени, няма какво да очакваш от него, той няма да се промени, тегли му една , събирай си багажа и бягай. Не ти трябва такъв "приятел" до теб. Колкото и да ти е тежко, не се поддавай на това - предателите не се променят, той ще си остане винаги такъв!
Цитирай

Пловдив

Поговори с него, ако няма надежда за промяна го остави. По-добре сега, от колкото след като създадете едно дете ....
Цитирай

София

Mиличка предателството си е предателство Naughty дори и да поговориш с него - това надали нещо ще промени просто ти ще си мислиш всеки път дали не го прави отново и отново...и ще ти е мъчно и тежко.
Радвай се че се е случило сега , защото ако бяхте семейство и имахте бебче щеше да е къде по-сложно и трудно за теб.
Горе главата!Може би това просто не е човека!
Успех каквото и да решиш Hug
Цитирай

София

Вероятно ще ти е много трудно да го оставиш, но наистина това е най-доброто. Какво семейсвтво и какви бъдещи взаимоотношения бихте могли да градите на тази основа......

Помисли с разума си и приключи с тази връза, колкото и да е трудно сега, е сто пъти по-лесно, отколкото да сте семейни и да имате дете.
Цитирай

Този човек, който търси само разнообразие сега в нета ще си намери по-късно разнообразието и реално. Аз имах също много дълга връзка с човек който ме разочарова многократно и аз все намирах извинения да не скъсам. Говорих хиляди пъти с него, казвах как се чувствам и че не е нормално да постъпва така. Молих за откровенност и ако не иска да е с мен - да ми го каже.
Но явно някои мъже комплексари искат да имат нещо сигурно до себе си, а се пробват и правят какво ли не за да се докажат. Всъщност винаги си остават пълна нула най вече като емоционалност и морални ценности.
Вече 7 години съм омъжена за любовта на моя живот и не мога да кажа, че сме си омръзнали или чувствата са охладнели. Имаме 2 деца - много неща - материални нямаме но аз съм безкрайно щастлива.
Най-вече ти пожелавам да имаш смелостта да вземеш живота си в ръце. Защото навикът да бъдеш с някого е много силен, а когато имаш и чувства дори да осъзнаваш че този човек не те заслужава трудно дръпваш чертата.
Успех ти си прекрасен и открит човек и съм сигурна че ще намериш своята половинка и ще бъдеш много-много щастлива.
Дай му да се разбере. Направи му среща след като хубаво си поговорите по нета и го накарай да каже много неща без да знае че си ти. Разобличи го след като не иска да бъде открит с теб и го остави да плува натам накъдето е тръгнал. Той ще бъде този който ще съжалява, а ти ще се чувстваш удовлетворена.
Цитирай

е , какво объркващо има? всичко е от ясно по-ясно.
хубаво, че си научила истината за този човек преди да имате дете и брак.
айде сега си вземи багажчето, сложи си цената на челото и без да се обясняваш ама изобщо  ( това е най-голямата грешка просто!, някой на теб обяснява ли ти се?) прекрати връзката с този човек.

наситина съм против всякакви 'разговори' - жените сме такива , да говорим, да се обясняваме на разни боклуци и да си признаваме по този начин зависимостта.

айде бе. този човек си е направил избора, аз такива съм ги виждала по нета да се разхождат доста. да не е луда да му се обяснява и да се унижава. само ще го улесни!

ще спра да му се обаждам и вдигам тел. или просто ще го напусна и ще го оставя да се чуди от къде и какво става. това ще му бръкне в плоския незадоволен мозък.

спокойно - мъжете са , колкото рибите в морето!
 Peace
« Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 09:02 от Lennie »
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Не си губи времето с този.Насила хубост не става.Колкото и да го обичаш ти,ако не е взаимно само ще страдаш,а той няма да се промени.
Някое почтено момче,за което може би изобщо и не подозираш в момента,ще ти даде обич и уважение, когато съвсем не очакваш.Горе главата, след лошите неща идват хубави.
Цитирай

Италия

Поговори с него, ако няма надежда за промяна го остави. По-добре сега, от колкото след като създадете едно дете ....

Абсолютно вярно!  Peace
 Ако от сега се е захванал да си търси друга и се олаква от теб,според мен просто не те заслужава!Горе главата и мисли трезво!
Успех!  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 180 отговора