Дайте съвет, случва ми се нещо ужасно и не зная какво да правя

  • 15 919
  • 179
  •   1
Отговори
Здравейте, по принцип съм регистрирана, но случаят е такъв, че предпочитам да съм анонимна. Направо не зная какво да правя, никога не съм предполагала, че ще ми се случи такова нещо. ИМам приятел от близо 5 г., живеем почти заедно, плануваме сватба по-нататък, дори правим опити за бебе.
Сега всичко се срина в мен. С приятеля ми се разбираме общо взето, само дето в леглого все няма желание и трябва аз да го сръчкам и да поемма инициативата, пък той много зор не си дава. В В хисторито на компа видях, че е регистиран в сайт за запознанства, повдигнах въпроса няколко пъти, той все ми отговаря остро и ми се дърпа. Регистрирах се и аз в този сайт ( с фалшиви данни) и тази вечер се засякохме понеже съм нощна и той използва, че ме няма. Аз веднага го познах. БЕше променил някои от данните, но го познах и така - заговорихме се. Питах го за приятелка и той каза, че има, но не го възбужда и че не е нищо особено в леглото (т.е. това се отнасяше до мен). представяте ли си как се чувствам? Започна да ме моли да му чукна по мобилния, а той да звънне (и аз се чудя откъде тези космически сметки за телефон, като ние си говорим безплатно).
Не зная какво да правя, предстоят ни толкова неща, а той се забавлява в нета. Искаше и виртуален секс, но аз не издържах и излязох от сайта. КАк бихте постъпили на мое място? Обичам го,  но.....това за мен си  е изневяра.  Cry   Cry

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 09:37 от Godzilla

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Бих му чукнала една среща и бих му казала някои неща! Може би не това е твоя човек. Аз лично ще взема крайно решение, колкото и да е трудно, защото не мога да живея така! Sad

# 2
 Cry ot4aqna sym,neznam kakvo da pravq Cry,v glavata mi ima hilqdi misli koito me pobyrkvat  Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 1 105
Предполагам, не е хубаво това, което прави твоя приятел, но трябва да измислиш решение, защото ако живееш така ще откачиш! Просто го постави на място да види, че знаеш за тези неща, а след това събери сили и си тръгни! Успех Hug

# 4
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Говори с него, колкото се може по-бързо. Не отлагай разговора.Опитай се да не влагаш много емоции. Разбира се покажи му,че си огорчена и те боли от поведението му.  Разговора ще ти даде много информация за връзката ви и дали има смисъл да инвестираш в по-нататъшни взаимоотношения. По-добре сега, отколкото после, когато вече сте семейство.

# 5
  • Мнения: 5 577
Смени го, не те заслужава той теб.
Нямате семейство, така че мисля ще успееш.
Не стои при него, неуважението е най-лошото нещо за една връзка.

Успех.

# 6
  • Мнения: 7 914
Ужас!
Не мога да си преставя как бих живяла с такъв човек! ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 073
За изневяра, това за  мен не е ...въпрос на гледна точка Mr. Green. Проблемът е предателството на твоя приятел, не може човек да обсъжда в нета личните си взаимоотношения с приятелката си - дали го възбужда или не и прочие. Не сте женени, няма какво да очакваш от него, той няма да се промени, тегли му една , събирай си багажа и бягай. Не ти трябва такъв "приятел" до теб. Колкото и да ти е тежко, не се поддавай на това - предателите не се променят, той ще си остане винаги такъв!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Поговори с него, ако няма надежда за промяна го остави. По-добре сега, от колкото след като създадете едно дете ....

# 9
  • Мнения: 3 092
Mиличка предателството си е предателство Naughty дори и да поговориш с него - това надали нещо ще промени просто ти ще си мислиш всеки път дали не го прави отново и отново...и ще ти е мъчно и тежко.
Радвай се че се е случило сега , защото ако бяхте семейство и имахте бебче щеше да е къде по-сложно и трудно за теб.
Горе главата!Може би това просто не е човека!
Успех каквото и да решиш Hug

# 10
  • Мнения: X
Вероятно ще ти е много трудно да го оставиш, но наистина това е най-доброто. Какво семейсвтво и какви бъдещи взаимоотношения бихте могли да градите на тази основа......

Помисли с разума си и приключи с тази връза, колкото и да е трудно сега, е сто пъти по-лесно, отколкото да сте семейни и да имате дете.

# 11
  • Мнения: 27
Този човек, който търси само разнообразие сега в нета ще си намери по-късно разнообразието и реално. Аз имах също много дълга връзка с човек който ме разочарова многократно и аз все намирах извинения да не скъсам. Говорих хиляди пъти с него, казвах как се чувствам и че не е нормално да постъпва така. Молих за откровенност и ако не иска да е с мен - да ми го каже.
Но явно някои мъже комплексари искат да имат нещо сигурно до себе си, а се пробват и правят какво ли не за да се докажат. Всъщност винаги си остават пълна нула най вече като емоционалност и морални ценности.
Вече 7 години съм омъжена за любовта на моя живот и не мога да кажа, че сме си омръзнали или чувствата са охладнели. Имаме 2 деца - много неща - материални нямаме но аз съм безкрайно щастлива.
Най-вече ти пожелавам да имаш смелостта да вземеш живота си в ръце. Защото навикът да бъдеш с някого е много силен, а когато имаш и чувства дори да осъзнаваш че този човек не те заслужава трудно дръпваш чертата.
Успех ти си прекрасен и открит човек и съм сигурна че ще намериш своята половинка и ще бъдеш много-много щастлива.
Дай му да се разбере. Направи му среща след като хубаво си поговорите по нета и го накарай да каже много неща без да знае че си ти. Разобличи го след като не иска да бъде открит с теб и го остави да плува натам накъдето е тръгнал. Той ще бъде този който ще съжалява, а ти ще се чувстваш удовлетворена.

# 12
  • Мнения: 6 167
е , какво объркващо има? всичко е от ясно по-ясно.
хубаво, че си научила истината за този човек преди да имате дете и брак.
айде сега си вземи багажчето, сложи си цената на челото и без да се обясняваш ама изобщо  ( това е най-голямата грешка просто!, някой на теб обяснява ли ти се?) прекрати връзката с този човек.

наситина съм против всякакви 'разговори' - жените сме такива , да говорим, да се обясняваме на разни боклуци и да си признаваме по този начин зависимостта.

айде бе. този човек си е направил избора, аз такива съм ги виждала по нета да се разхождат доста. да не е луда да му се обяснява и да се унижава. само ще го улесни!

ще спра да му се обаждам и вдигам тел. или просто ще го напусна и ще го оставя да се чуди от къде и какво става. това ще му бръкне в плоския незадоволен мозък.

спокойно - мъжете са , колкото рибите в морето!
 Peace

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 09:02 от Lennie

# 13
  • Мнения: 1 761
Не си губи времето с този.Насила хубост не става.Колкото и да го обичаш ти,ако не е взаимно само ще страдаш,а той няма да се промени.
Някое почтено момче,за което може би изобщо и не подозираш в момента,ще ти даде обич и уважение, когато съвсем не очакваш.Горе главата, след лошите неща идват хубави.

# 14
  • Мнения: 5 475
Поговори с него, ако няма надежда за промяна го остави. По-добре сега, от колкото след като създадете едно дете ....

  Абсолютно вярно!  Peace
 Ако от сега се е захванал да си търси друга и се олаква от теб,според мен просто не те заслужава!Горе главата и мисли трезво!
Успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт