Какво ще кажете за "Японско чудо"

  • 7 425
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 274
Всъщност, свалила съм 4 кг, на ден по един - значи всичко е точно  newsm78
Днес е пети ден...Съвсем ме сбъркаха тази жега и глад   Crazy

# 61
  • София
  • Мнения: 2 896
Момичета как върви? Аз тази сутрин се притеглих и няма мърдане от стартовите килограми...Но ще продължа, ще пия повече вода и ще спра изкуствения подсладител, защото съдържа натрий.

# 62
  • Мнения: 164
Аззз не мога да я почна всеки ден си намирам оправдания и казвам от утре от утре #Cussing out
Ей сега се налапах с пуканки мазни......и днес няма да е ....а на 24-ти заминаваме за море.Ще ме помислят за надуваем дюшек с бански Sick

# 63
  • Мнения: 321
Как сте отслабвате ли?Аз вчера се налапах с една шепа не мити череши защото съм такава умница и днес ме е хванал един корем,че дори вода като пия ме боли.Хубавото е че не ми се яде и нищо не ме искушава. Sick
Аззз не мога да я почна всеки ден си намирам оправдания и казвам от утре от утре #Cussing out
Ей сега се налапах с пуканки мазни......и днес няма да е ....а на 24-ти заминаваме за море.Ще ме помислят за надуваем дюшек с бански Sick
И аз го имам този проблем с нагласата.Все си казвам от утре и ям като за последно,но това е най-лошото което мога да направя.Затова си стегни малко сетивата и кажи,че утре ще започне от днес и давай смело! Wink Че вместо нас никой няма да отслабне нали?
Като се върнеш от морето ще те чакаме в нашата групичка на гладните Laughing

# 64
  • Мнения: 2 274
Днес нямам свален кг(((. До тук -4 кг. Доволна съм.
А е предпоследния ден, мисля да я продължа 10 дни...Или пък след 7-я ден да продължа на диня и зеленчуци.
Момичета, помислете си, какво е една седмица без вкусотии в сравнение с кефа да свалите излишните кг-ми! После ще може да си хапвате!

# 65
  • София
  • Мнения: 185
момичета,искам да ви попитам дали по време на диетата мога да си хапвам плодове като почувствам глад като следобедна закуска,аз сега съм на байковаи и свикнах да ям в 12-16-19:30,но ми остава малко и се чудя дали с тази да продължа или със зелевата супа newsm78

# 66
  • Мнения: 3 461
И аз се присъединявам към вас от днес.Godzilla,браво за впечатляващите резултати.
Мотивация имам в изобилие,ами време нямам,на 15 юли сме на сватба,да видим до къде ще я докарам до тогава.

# 67
  • Мнения: 2 274
Последен ден!  Grinning
Отново нямам свален кг-м. Явно ще си остана с -4 кг, НО
-2 см от бедрата, талията е значително по-изразена и паласките отстрани почти ги няма. Доволна съм. По -нататък ще пробвам разтоварване с плодове, а ако успея да разгадая разделното хранене и с него.
Очаквам вашите резултати!  Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 2 896
Още веднъж Браво, Godzilla!

Аз съм с 1,5 кг надолу... newsm68 newsm44

# 69
  • София
  • Мнения: 570
A дали може да се пие повече от едно кафе - например след обед? Защото аз без следобедно кафе не мога.
На 5 ден се пропуска вечерята - може ли да се хапнат поне малко плодове?

# 70
  • Мнения: 2 274
Браво, Гуш!  Peace
Аз пия кафе, когато почувствам глад - нали е без захар.
В диетата пише, че може дасе ядат плодове, приемам го, че и тогава може...Всъщност от петия ден на обяд дос ледващия излиза един 24 часов глад. Crazy Аз го изкарах на ябълки.

# 71
  • София
  • Мнения: 570
Maй и аз ще се присъединя към вас. Имам да свалям 6-7 кила, а след две седмици отиваме на море - май имам време да направя тази диета.

# 72
    Лутайки се между хиляди диети и мислейки коя ще е най-подходяща за мен и моето ежедневие,изпълнено с ядене и безброй изкушения не мога да взема правилно решение.
Започвам една,след това един ден глад решавам,че и тази не е подходящата и започвам наново-ровене,търсене,следене на форуми-кой по колко е заслабнал и уж се мотивирам,а накрая пак провал! newsm45 newsm45
Снощи след много мислене и преглеждане на безбройните ми извадки с диети се спрях на Японското чудо.
Toчно това се случи и с мен и сега съм решена да започна  от утре!Имам да свалям около 8 кг.

# 73
  • Мнения: 13 512
Никъде не прочетох за плодовете-може ли да се консумират и кога?

# 74
  • Мнения: 310
Правила съм я преди, но не я изкарах цялата.(не защото се яде малко, а заради яйцата- втръснаха ми) 

Никъде не прочетох за плодовете-може ли да се консумират и кога?

няколко хора вече казаха, че може  Peace

Общи условия

Активация на акаунт