Има ли шанс...

  • 2 213
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
Здравейте сладурчета,

по изчисленията са калкулатора на бг мама, овулацията трябваше да ми е на 01.06 - а и наистина беше така, ние бебеправихме на 29.05 и после по стечение на обстоятелствата не можахме повече.

Има ли шанс да е станало нещо, моля Ви тъй като Вие сте повече в час с нещата, да дадете мнението си, от няколко дни имам страхотно слюноотделяне, направо ужас, досега не ми се е случвало, проявява се най-силно вечер. А пък и нали знаете, човек като се надява, взема че и полудява по малко Blush.
Благодаря Ви предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 9 077
Май доста сте изпреварили овулацията newsm78
Ама знае ли човек, може да е оцелял някой спермчо...това обаче никой не може да ти го каже със сигурност.
Успех ти пожелавам, и един съвет: не ползвай подобни калкулатори.  Wink

# 2
  • Мнения: 2 120
Определено има. Два дни преди ову са едни от най-подходящите дни и тук голяма роля имат сперматозоидите и дължината им на живот. Ако всичко е нормално ще издържат. Казват, че така стават момичета - преди ову.

# 3
  • Мнения: 2 825
Определено има. Два дни преди ову са едни от най-подходящите дни и тук голяма роля имат сперматозоидите и дължината им на живот. Ако всичко е нормално ще издържат. Казват, че така стават момичета - преди ову.

И аз така знам  Simple Smile Но не зависи всичко само от сперматозооидите, а и от средата на жената  Peace
Успех Диди, ако не е станало сега, то ей го де е другия месец  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 225
Благодаря Ви сладурки. Както винаги ми вдъхнахте много кураж и дадохте надежда на душичката ми Blush Grinning

Веднага ще пиша, ако има нещо, пък и да няма пак ще пиша. Peace

# 5
  • Мнения: 1 232
ха диди при вас нещата са се стекли почти като при нас,овулация на 1 06,кекс на 29 и на 1 обаче и повече нъц,значи ще чакаме заедно Grinning,успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 120
И аз съм в групата ви, овулация на 1.06, хи-хи. Laughing

# 7
  • Мнения: 225
Абе момичета, като така сме се наредили и трите, дайте поне да обменим малко инфо по отношение на състоянието.
Днес, ей сега точно в момента 12.08 часа, ни усещам, че имам температура Close, какво става, а пък и главата нещо ме заболя жестоко, въобразявам ли си, какво ли, направо вече ще се побъркам. Разболявам ли се...., да съм настинала не съм, нещо ми е некомфортно, снощи пък така ме боля кръста и корема ниско долу, че нямам думи, се едно ей сега ще ми дойде, а то има време още една седмица поне (надявам се разбира се да не ми дойде, де) Blush, та не знам, вече откачам направо май.
При вас сладурки как е или аз съм за #2gunfire

# 8
  • Мнения: 2 120
Ти си за  #2gunfire
А на мен все нещо ми има и едва ли ще съм от полза. Hug
Не се вторачвай много, много в тези неща.
Навремето го правех и за 7 годинки бая бременности съм изкарала от внушение. Mr. Green
Но все пак УСПЕХ.

# 9
  • Мнения: 225
 Laughingхе-хе Дарче, същата съм, ама....
Все ме боли нещо, все ми се вие свят, все незнам какво си, ама като чакаш пък и се надяваш да е това..., абе страшна работа е... Laughing
Но права си Naughtyне трябва човек да се вторачва чак толкова, защото е по-кофти, особено за признаци е много смешно наистина да се търсят, ей го на тия където са забременяли без да планират, отчитат, смятат #Crazy, какво не ти идва и това е...., ехх, да ама пуста надежда  Sick
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ УСПЕХ! СЪС ИЛИ БЕЗ СИМПТОМИ  bouquet

# 10
  • Мнения: 686
И аз съм така, през месец два и на мен ми се появяват "бременни" симптоми - виене на свят, гадене, промяна във вкуса.
После обаче си идва лелката и всичко започва отначало.

didi-2, докато няма М, винаги има шанс.

# 11
  • София
  • Мнения: 932
"Здравейте сладурчета,

по изчисленията са калкулатора на бг мама, овулацията трябваше да ми е на 01.06..."

Ами да се включа и аз, и аз според бг-мама трябваше да съм в овулация на 01.06. Rolling Eyes, та се потрудихме.Аз не съм си измервала нищо, и овуто не съм си следила с тестове постояно, та сега ми остава и аз да се надявам. Иначе и аз отвреме навреме си откривам симтоми на брменност, ама като знам че са ми такива и преди да ми дойде лелката, та не знам Rolling Eyes.Ще почакам пък ще видим.

# 12
  • Мнения: 1 232
хей ама ние сме се събрали все отбор юнаци Grinning,значи чакаме другия четвъртък да не ни дойде Grinning.Аз признаци нямам,болят ме гърдите и  нищо друго,ама не се навивам пък каквото стане сега Simple Smile,успех на всички ви  bouquet

# 13
Е, момичета...След като се поослушвахме от доста време с моя партньор, този месец решихме да започваме с опитите. Изчислявах евентуална овулация, кажи-речи на око - в смисъл без тестове или термометри (да си призная не знам как се прави  Embarassed). Предполагаема овулация на 29 май, така че се присъединявам към (не)чакащите другата седмица.
Стискам палци на всички и да се информираме за резултатите, каквито и да са!

# 14
  • София
  • Мнения: 932
Е, момичета...След като се поослушвахме от доста време с моя партньор, този месец решихме да започваме с опитите. Изчислявах евентуална овулация, кажи-речи на око - в смисъл без тестове или термометри (да си призная не знам как се прави  Embarassed). Предполагаема овулация на 29 май, така че се присъединявам към (не)чакащите другата седмица.
Стискам палци на всички и да се информираме за резултатите, каквито и да са!


 Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт