Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
     Здравейте отново, момичета.Всеки ден съм в сайта и така се поуспокоявам малко.Но сега колкото повече наближава датата за лапароскопия ,толкова повече се притеснявам.На 19 юни съм записана за лапаро,много ме е страх,но в името на това да имаме бебе съм съгласна на всичко.Страх ме е най-вече от резултата от лапарото.Какво ще се установи,дали какво ще се предприеме.ИСКАМ ГО УЖАСНО МНОГО ТОВА БЕБЕ!!!Защо господ ме наказва така?Дали това е някакво наказание,карма или...?Незнам.Боли ме много.Посъветвайте ме . Praynig
Цитирай

София

Успокой се, Меги! Аз в петък правих лапаро и са ми пресни впечатленията. Първо, нищо няма да усетиш, защото се прави с пълна упойка. Ще помниш първите секунди като легнеш на масата...и край...ще се събудиш в реанимация. Болките /следоперативните/ не са силни, а и веднага ще ти бият инжекция аналгин. Целият ден ще ти бъде замаяно от упойката и гледай да се наспиш добре. Не се страхувай и от резултата! Какъвто и да е той, поне ще си наясно с проблема, а това е голямо облекчение...Питай на лични, ако имаш още въпроси. Ти при кого ще правиш лапарото?
Цитирай

София

МОЛЯ, НЕ СИ ПИШЕТЕ НА ЛИЧНИ!

Така повече момичета ще могат да открият отговори на въпросите, които ги вълнуват.

Меги, няма нищо страшно в лапароскопията. Както ти е казала Леа-чрез нея ще получиш отговор на въпроса защо не става. Може нещо да открият, а може да се окаже, че всичко е наред /като при мен, например/. И изобщо, аз съм на мнение, че лапароскопията /когато е направена от кадърен лекар/ не е преживяване, което да те притеснява. Успех!
Цитирай

Varna

Меги, мила кураж и успех.Няма нищо страшно, аз също съм минала от там само че малко по отдавна-преди 1год. Даже и белезите ми вече почти  са се заличили.Какъвто и да е резултата поне ще си наясно как стоят нещата.Успех и пиши като мине процедурата.Къде ще го правиш лапарото?
Цитирай
        Благодаря ви момичета.Ще го правя в гр.Тутракан,близо до Силистра,при д-р Бойчев.След консултации с други момичета се убедих ,че си е специалист.А колко време се стои в болницата,защото ще ми е за пръв път да съм в болница повече от един ден?
Цитирай

Varna

Може би на различните места е различно, но аз като правих лапарото стоях два дни.Първия ме приеха и ми направиха изследванията, на другия беше лапарото и на третия сутринта ме изписаха. Very Happy
Цитирай

София

Не се притеснявай мила,не е толкова страшно-сама ще видиш.Бързо се въстановяваш след това.А за д-р Бойчев и аз съм чувала само хубави неща.Свекърите са от Старо село до Тутракан(от където всъщност е и доктора и баща му-също е бил гинеколог) и свекървата ми е казвала,че е голям специалист.
 Успех и без притеснения!
Цитирай

Меги, най-важното е да се успокоиш!
Пожелавам ти успех и дано резултатите са добри!
Аз преди месец и нещо претърпях коремна операция и мога да кажа, че няма нищо страшно, а пък за лапарото казват, че е много по-щадящо и безболезнено, така че съвсем да не те притеснява! А за резултата - не се притеснявай от сега - като го видиш - тогава ще му мислиш. Недей да се притесняваш предварително. Мисля че повечето ни здравословни проблеми идват от нерви и притеснения, така че доколкото е възможно си ги спестявай. Стискам ти палци и дано всичко е наред! Пожелавам ти скоро да се похвалиш с две чертички! И недей да мислиш всеки път дали бебето е станало, а си кавай, че все някой път ще стане! (ех, отстрани лесно се дават съвети, но дано поне малко съм ти помогнала).
Успех!
Цитирай

Варна

Да не остана и аз назад  Wink . Миличка нама нищо страшно, както са ти казали и другите момичета. Моята лапароскопия беше на 05.05.2006 г. Ще заспиш и няма да усетиш нищо. Само не изпадай в паника. За д-р Бойчев съм чувала само добри неща и предполагам че си в добри ръце. Възстановяването е много бързо една седмица и си нов човек. А за после не мисли. Живот и здраве всичко ще се нареди. Господ не те е забравил. Той просто ни подляга на изпитания за да ни направи по-силни. Успех и пиши после, да не ни забравиш.   bouquet   
Цитирай
  Благодаря за подкрепата ,мили момичета.Не знам как щях да се успокоявам,ако не бяхте ВИЕ,защото с други не мога да споделям болката си.Тук всички ме разбирате.Ще пиша отново.Чао за сега.
Цитирай

Варна

и на мене ми предстои лапаро,ти каде ще правиш твоята,аз искам при д-р Александров,но той е в Отпуска до края на Август и сега се чудя към кого да се насоча,иначе операция иска да ми прави д-р Яков МД,моята киста е 4мм и не ми се иска да не режат,като може и по леко да
мине всичко
Цитирай
 Zdravejte otnovo,zavarnah se uspe6no sled laparoto.Sega sam dobre,dori zapo4nah rabota. sajaliavam 4e nemoga da pi6a na kirilica ,zatova 5e pi6a pove4e posle.Do skoro.
Цитирай

Варна

ти при кого си направи лапаро? че и на мен ми предстои
Цитирай
Лапарото го правих в гр.Тутракан при д-р Бойчев.Много съм доволна.
Цитирай

Здравей Меги!
Радвам се, че си добре и всичко е минало Very Happy. Какви са резултатите от лапарото? Сега вече ще ти стискаме палци скоро да се похвалиш със  EFP   Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора