Къде в Анталия?

  • 20 496
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 246
И аз в края на септември заминавам за Кемер в Sunland resort & spa на ултра ол. Колежката ми се върна от там и каза че е страхотно, а тя е доста претенциозна, така че нямам притеснения.  Flushed Друг мой колега беше в някакъв тризвезден хотел и естествено не остана очарован.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 065
Здравейте.Не мога да се въздържа да не пиша и аз по темата
В Турция сме ходили много пъти и винаги сме оставали с много добри впечатления.
Били сме и в Истанбул,и в Кушадасъ, и в Мармарис ,и в Измир и по разните им забележителности и никъде,буквално НИКЪДЕ не сме срещали човек при споменаването ,че сме българи ,да не изрази приятелски чувства.Винаги са много мили ,любезни и усмихнати.Всичко това може и да е фалшиво ,но е приятно да те посрещнат с ,,о комшу,как сте''отколкото намръщени и безразлични.
В магазините са дори понякога леко досадни в желанието си да купиш нещо ,но дори и да си тръгнеш без покупка с нищо не показват ,че са раздразнени.Където и да сме били ,не сме случили на човек,който не  говори английски,руски ,а понякога и български.Случвало ни се е когато попитаме някого за нещо ,той да тръгне специално с нас и да ни покаже това ,което търсим.
За съжаление не сме ходили в Анталия,но ми се вижда всичко написано от Мома англичанка или леко пресилено или още под въздействие на първоначални емоции.На всякъде има добри и не толкова добри хора.Мое мнение е ,че когато се обърнеш към тях приятелски,с добри чувства повечето ти отвръщат по същия начин

Общи условия

Активация на акаунт