Китен - Хотел Грийн Парк!

  • 32 926
  • 261
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 205
На нас ни казаха, че дори и обяд да искаме на плажа пак става, но трябва предварително да заявим Peace

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защо един км ? По-нагоре една мама писа, че плажа е на 300м. Това са десетина минути ходене.
В сайтът на хотела пише 500 м. В двете посоки това прави 1 км.

И ние сме с кола, но не се навивам да ходим на плаж с нея.

# 62
  • Мнения: 1 205
И аз видях това несъответствие, но и 500м да е пак ни устройва. Лека разходчица няма да навреди. Въпрос на личен избор, а и вие сте с деца и няма да ти е лесно Peace
Където и да изберете, приятна почивка. Hug

# 63
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, проблемът са децата (особено дребното- ще иска да го носим).
Басейнът е алтернатива, но пък искам да използваме морската вода.
Но мъжът ми хареса хотела и още не сме се отказали от този вариант (а дали има свободни места е отделен въпрос).
Приятна почивка и на теб, [charming] и на всички  bouquet
Ще поглеждам темата да прочета за отзивите.

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

...............................(а дали има свободни места е отделен въпрос).
За свободни места най-лесно провери от тук http://www.tirs.bg/nw/?mm=1

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
за мен пък точно варианта басейн и море ми хареса,заради детето.То ще си спи в стаята след обед,а мама на басейна ще си почива с бебефона.Поисала съм стая с изглед към басейна,където да имам обхват.Като закусиме към 16,30 ще ходиме на плажа.И без това Виктория е страшно бяла и с проблемна кожа.

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За свободни места най-лесно провери от тук http://www.tirs.bg/nw/?mm=1
Гледах го това преди няколко дена, но няма опция за 2 деца newsm78 В двойна стая може да се избере 0 или 1 дете, а в апартамент- само 0 Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 10 758
За свободни места най-лесно провери от тук http://www.tirs.bg/nw/?mm=1
Гледах го това преди няколко дена, но няма опция за 2 деца newsm78 В двойна стая може да се избере 0 или 1 дете, а в апартамент- само 0 Rolling Eyes
Апартаменти свободни вече няма, аз исках в апартамент, но не ме огря Cry
Ние ще сме с децата.В двойна стая става с тях.Тя е 35 квадрата.имат бебешки креветчета.Плащат се по 2 или 3 евро на ден.Единия фотьоил става на легло, така че голямата може да спи на него.  bouquet
Айде идвайте, ние сме от 17-ти юли там Hug

# 68
И 2 км да е ние сме с кола и това не ме притеснява.Плюс това на обед има инклузив и на плажа,за разлика от Албена,където храненето и напитките са само в хотела.
ИЗВИНЯВАМ СЕ, ЧЕ ТАКА ПИТАМ, АМА ОТКЪДЕ ИМАШ ИНФОРМАЦИЯТА, ЧЕ ИМА ИНКЛУЗИВ И НА ПЛАЖА. МОЯТА ИНФОРМАЦИЯ Е, ЧЕ ИНКЛУЗИВ ИМА САМО В ХОТЕЛА. ВЯРНО, ЧЕ Е МНОГО ОТ ОТДАВНА, АМА... БИ БИЛО ЧУДЕСНО, АКО ИМА. ОСВЕН ТОВА ПО РАЗНИТЕ САЙТОВЕ СВЕДЕНИЯТА ЗА РАЗСТОЯНИЕ, ИНКЛУЗИВ СА РАЗЛИЧНИ. ЗНАМ ЛИ И АЗ ВЕЧЕ. ЩЕ ЧАКАМЕ ПЪРВИТЕ ОТЗИВИ. ТЕ ЩЕ СЕ НАЙ-РЕАЛНИ И АДЕКВАТНИ.

# 69
  • Мнения: 4 406
днес си получих ваучера и нямам търпение да дойде 19 август. най- вероятно ще зарежа семейството и ще дойда с приятелка , само по женски

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
По мои спомени първите от нас ще почиват там от 23-24 юни.Чакаме снимки непременно и впечатления.

# 71
ПРОВЕРЕНА ИНФОРМАЦИЯ - ТАЗИ ГОДИНА НЯМА ИНКЛУЗИВ НА ПЛАЖА Sad

# 72
  • Мнения: 1 680
днес си получих ваучера и нямам търпение да дойде 19 август. най- вероятно ще зарежа семейството и ще дойда с приятелка , само по женски

Ние пристигаме 1 ден след теб. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 4 406
ПРОВЕРЕНА ИНФОРМАЦИЯ - ТАЗИ ГОДИНА НЯМА ИНКЛУЗИВ НА ПЛАЖА Sad
това едва ли ще го преживея!!! Laughing

# 74
ПРОВЕРЕНА ИНФОРМАЦИЯ - ТАЗИ ГОДИНА НЯМА ИНКЛУЗИВ НА ПЛАЖА Sad
това едва ли ще го преживея!!! Laughing
МНОГО СЪЖАЛЯВАМ Sad
АЗ БЯХ ПРЕДУПРЕДЕНА, ЧЕ ИНКЛУЗИВА Е САМО В ХОТЕЛА, НО КАТО ПРОЧЕТОХ ВЪВ ФОРУМА, ЧЕ ИМА ВАРИАНТ И НА ПЛАЖА, МНОГО СЕ ЗАРАДВАХ, ПРОВЕРИХ - УВИ НЯМА! МИНАЛАТА ГОДИНА Е ИМАЛО, НО ЗА ТАЗИ - НЕ! КОФТИ, АМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИ!

Общи условия

Активация на акаунт