Хелп.Търся кухненски компл.прибори в куфарче.

  • 3 512
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
В събота сме на сватба, бях харесала подарък, но са го продали Embarassed. Булката каза, че би била доволна от комплект прибори /от тези в куфарчета/. Обаче аз съвсем изтрещях newsm78 и не мога да се сетя къде да търся. Дайте идеи, че няма времеееее,плииииз.Гледах в сайта на метро, ама няма.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Това, че го няма в сайта, не значи че го няма в Метро. Провери на място. Винаги е имало такива комплекти там.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 972
На ъгъла на бул.Васил Левски и Юри Венелин.
В Метро.
BRABANTIA в ЦУМ

# 3
  • Мнения: 2 849
МЕТРО ! Peace

# 4
  • Мнения: 81
в Метро знам със сигурност че има понеже сме купували от там. Провери!!!

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Имам чисто нов такъв.Не е пипнат даже.72 части,ако си навита да го изтъргуваме,пиши на ЛС.Мога да ти пратя и снимки.

# 6
  • Мнения: 270
на раковска срещу СДС има един магазин, който на външен вид изглежда като онези от едно време, там има на солинген-големите куфари, направи ми впечатление, защото и аз получих същия на сватбата!
успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 972
на раковска срещу СДС има един магазин, който на външен вид изглежда като онези от едно време, там има на солинген-големите куфари, направи ми впечатление, защото и аз получих същия на сватбата!
успех!

 Peace много хубав магазин, между другото, изглежда наистина соц, но иначе има хубави неща!

# 8
  • Мнения: 5 539
На Метро има куфари с прибори Солинген, ама не са много качествени, да те предупредя Wink Иначе изглеждат супер за подарък...
/личен опит/

# 9
  • Мнения: 349
Мерси, засега отивам до Метро, ако няма до този на Раковска, оттам явно на Пиротска имало, ще пиша .

# 10
  • Мнения: 8 917
Това, че го няма в сайта, не значи че го няма в Метро. Провери на място. Винаги е имало такива комплекти там.
  Peace

# 11
  • Мнения: 6
А някой да знае горе долу какви пари вървят големите куфари на Солинген?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
В СОМО също има  Wink

# 13
  • Мнения: 349
Купих преди 3-4 месеца от Метро много готин комплект-куфар на Стейнбах за 160лв .Страшно е доволно младото семейство.

# 14
  • Мнения: 6 167
ако имаш повечко пари и желание отиди в Петра на бул Скобелев ( от страната на бул Витоша).
На ъгъла на Христо Ботев и Солунска също има магазин много хубав и не толкова скъп,
колкото Петра.

Общи условия

Активация на акаунт