ами любовта към тати ???

  • 2 504
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 87
Здравейте маманкисладуранки,питам се промени ли ви се отношението към таткото след раждането на бебчо?имам предвид не дали ги обичате по-малко или повече,а дали се дразните от разни дреболийки като например,4е не бършат дупето не бебо като вас.или като трият устата му размазват всичко по бузките  Laughing,ето такива неща?е,да вида дали само при мен е така newsm78

# 1
  • Мнения: 5 103
Oбичамм си го много, колкото преди.
Ми не се дразна от дреболийките.

# 2
  • Мнения: 4 668
Мисля , че го обичам повече , даже разни дребни неща , които преди ме дразнеха в мъжа ми сега не ги забелязвам .  Hug
А колкото до детето - той страшно много се грижи за него , храни го , извежда го , сменя пампреси , къпе го ... Laughing и нямам забележки ! Е ,  един - два пъти  му облече синъо яке и му сложи зелените обувки , ама това не е болка за умиране , направих му забележка и вече не прави така  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 489
В началото се дразнех,че за най -малкото ме пращаше на лекар,но като го скастрих няколко пъти вече не ме праща.

# 4
  • Мнения: 8 917
Здравейте маманкисладуранки,питам се промени ли ви се отношението към таткото след раждането на бебчо?имам предвид не дали ги обичате по-малко или повече,а дали се дразните от разни дреболийки като например,4е не бършат дупето не бебо като вас.или като трият устата му размазват всичко по бузките  Laughing,ето такива неща?е,да вида дали само при мен е така newsm78

Обичам си го като преди, че и повече Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4 806
повече от преди и не искам да търся причините - просто е факт

и разни такива неща не ме дразнят, напротив - става ми много мило...

# 6
  • Мнения: 4 621
Обичам си го по същия начин както преди Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 672
не мога да се дразня ,тъй като той полага усилия да го направи добре - смяна на памперс например - затова и често му давам да върши каквото там се наложи. По-добре отколкото да стои и да гледа.Както и аз не мога да претендирам ,че правя перфектно всичко Wink

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мисля , че го обичам повече , даже разни дребни неща , които преди ме дразнеха в мъжа ми сега не ги забелязвам .  Hug
А колкото до детето - той страшно много се грижи за него , храни го , извежда го , сменя пампреси , къпе го ... Laughing и нямам забележки ! Е ,  един - два пъти  му облече синъо яке и му сложи зелените обувки , ама това не е болка за умиране , направих му забележка и вече не прави така  Grinning
Само още го е страх да го къпе.

# 9
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Обичам го повече от преди прекрасен е и в никакъв случай не ме дразнят такива неща.

# 10
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Нашият тати помага много и много го обичаме,но въпреки това все ме дразни начина по който прави всичко,може би защото не го прави точно като мен Laughing

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Обичам го повече от преди  Laughing и понякога наистина се дразня от разни дреболиики. Mr. Green  Ама какво да се прави Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз си го обичам както и преди,но той се чувства леко пренебрегнат.Бебо е все на първо място/и няма как иначе да е/,а преди беше той.Бебо спи между нас и не можем да се гушкаме нощем,както бяхме свикнали преди.Остава по-малко време за други неща.
Той казва,че аз съм се променила много след ражането,но аз не усещам.А може би наистина е така .....Thinking

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 336
О, миналия ден го скастрих, че детето плаче, а уж го гледа. Ама като се замислих, при мен плаче по-често (защото повече е с мен  Laughing ). Така че "грешката е в моя телевизор". Това не значи, че не го обичам. Още повече, че ми става супер мило като гледам как се старае с грижите за децата.

# 14
  • Мнения: 723
не мога да се дразня ,тъй като той полага усилия да го направи добре - смяна на памперс например - затова и често му давам да върши каквото там се наложи. По-добре отколкото да стои и да гледа.Както и аз не мога да претендирам ,че правя перфектно всичко Wink

 thumbsup И аз съм на това мнение - дори да не свърши нещо както трябва, насърчавам го, за да не загуби желание да го прави.  Като знам какви татковци има, които не се занимават с нищо покрай децата си, не мога да се дразня  например от един сложен накриво памперс - важното е, че се старае и има желание.

# 15
  • Мнения: 748
обичкам си го както преди  Heart Eyes
не само, че не се дразня, а и само на него имам доверие да оставя бебка. всички други гледам да ги държа под око.

# 16
  • Мнения: 4 362
Obичкам си го даже май и повечко  Heart Eyes
Хич не се и дразня за дреболийки,той е много старателен във всичко ,подменя даже памперси и е хранил малката  Grinning макар,че като го видиш хич неможеш и да предположиш  Wink

# 17
  • Мнения: 590
Обичам го както преди нищо не се промени.Не се дразя,дори ми е приятно,като направи нещо за малкия.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не, не ми се е променило отношението. Когато върши нещо, свързано с детето гледам да съм търпелива и насърчителна. Той и без това прекарва малко време с нас.  SadЕ, понякога е доста несъобразителен и разсеян, забравя повечето от нещата, които съм го помолила да сърши Simple Smile, но тава е, защото е много уморен. Гледам да не се впрягам. Hug

# 19
  • Мнения: 911
В никакъв случай не се дразня. Опитвах в началото да го поправям, но той се засягаше и реших да карам на принципа "какво толкова, нали е направено с любов", а той сам си забелязваше недоглежданията и се стараеше още повече. Смея да твърдя, че прави всичко точно толкова добре, колкото и аз, освен подбирането на връзващи се дрешки, но тогава си ме пита най-откровено Wink Храненето с лъжичка даже го умее сто пъти по-забавно и чисто от мен! Laughing

# 20
  • Мнения: 922
Е, обичам си го разбира се, инак нямаше да живея с него и нямаше да имаме цели две деца Joy Joy Joy
Инак си се дразня от това, че не изпипва някой път нещата, че не може да прецени по-елементарнички неща, като например как да комбинира дрешките за разходка, градина (на бати-то), или че не може да нахрани бебето с пюре... Но той си е такъв. Карам му се, когато съм по-изнервена или недоспала... но това си е в реда на нещата Wink Grinning
да ми е жив и здрав, че въпреки всичко се включва в борбата Hug

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не седразня на нищо, което прави нашия тати, защото той помага адски много, ако за нещо не е сигурен, пита.
След като има желание да помага, защо да му "чупя хатъра" за едно избърсване не по мой тертип Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 3 397
Много повече от преди! Hug

# 23
Тати много ни помага newsm10, макар и по мъжки начин, което значи, че все ме пита "какво да й облека?", "какво трябва да яде сега?" и други подобни, но къпането е само негово приключение, изобщо, когато е в къщи, гледам повече той да се занимава с детенце.  Все пак тя има двама родители, а "дребните нещица" са точно такива - дребни и маловажни. Сигурно и той не одобрява някой и друг от моите начини за правене на нещо, но не ми се сърди.

# 24
  • Мнения: 87
Даааааааа,прави сте,такае.Аз също обожавам мъжа си,и разбира се любовта ми към него изобщо не се променила,напротив.Но мойе би в началото повечко се притеснявах за бебка и затова му правих някой дребни забележцици,съвсем излишни естествено и винаги се извинявах след това  EmbarassedДа са ни жижи и здрави,че и на тях не им е лесно.Благодаря ви

# 25
  • Мнения: 1 210
ОБИЧАМ ГО МНОГО ПОВЕЧЕ.

# 26
  • Мнения: 495
дразня се честно казано, ето кога:
когато един час съм приспивала бебчо и тъкмо вече похърква и аха и аз да си почина - бум-тряс от страна на таткото и веднага уеаааааааааааа;
 Closeкогато се прибере от работа и двамата сме в стаята, а бебчо ходи /все още непохватно/, аз се обърна да сложа яденето на масата и разчитам на таткото да гледа малкия, пък той разчита на мен........... и пак, силата на земното притегляне.........ударена глава на бебчо и аз го успокоявам, пък таткото ме укорява, че съм го ГЛЕЗЕЛА Twisted Evil
ей такива работи Rolling Eyes
нищо, че много си го обичам Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Обичам го толкова , колкото винаги съм го обичала.Нищо не се е променило, освен, че сме станали по-щастливи след раждането и на малкото човече  Hug  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 9 903
нашият тати не слага памперси, не храни и не къпе сам, не подбира дрешки за обличане, но прави много други по-важни неща. Забележки няма за какво да се правят.

# 29
  • Мнения: 3 760
Ами понякога му се репча, но то е про-форма  Laughing Имам му пълно доверие по отношение на дребната.

# 30
  • Мнения: 140
Обичам си го както и преди, детето ни сближи още повече,ако изобщо е възможно да сме по-близки,отколкото бяхме GrinningТя сега е с колики и плаче непрекъснато smile3514,денем се мъча аз,вечер той ме отменя,за да свърша аз  нещо друго,просто няма грешка-участва активно в къпането,преоблича я,играе си с нея и работи яко да й купи млякото Mr. GreenОбожавам си го!!!

Общи условия

Активация на акаунт