предстой ни пътуване

  • 2 309
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей Мики, ами в такъв слу4ай горе главата Sign Exclamation  Направо си късметлиика Щом имаШ майка и сестра тук. Все пак са ти роднини_не е като да си сам,повярвай ми Sign Exclamation Пък и Щом Ще имаШ приятелка за съседка _това си  4ист късмет .А за детето хи4 не му мисли Simple Smile то сигурно Ще нау4и езика по_бързо и добре от теб Wink
Освен това с годините вижданията ни за неЩата се променят и може би този път Ще изживееШ вси4ко по по_положителен на4ин.
Кураж и давай смело напред.

# 16
дано силно се надявам и при нас така да се развият нещата и тя да свикне бързо ,че днес направо ми се скъса сърцето миличката ако знаете колко много разбира и с колко прости думи обяснява ситуацията просто не мога да повярвам че е само на 3.6 годинки. Днес се опитах лекичко да я подготявя и иобяснявам че ще ходиме в Италия като първоначално тя се зарадва защото си помисли че както друг път отиваме при баба и при леля . но като и казах че ще седиме повече там и ще има нови приятелчета тя ме погледна нацупено и каза;- неискам други приятелчета защото децата там не са като мен те са различни. каза го толкова семпло и истинско направо ме затапи незнаех какво да и отговоря а е на 3 и половина какво ли ще ме прави като стане на 13 Rolling Eyes

# 17
пиша тука едва от няколко часа и вече се чуствам по добре и по спокойна. найстина много ви благодаря Simple Smile

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: miki3
пиша тука едва от няколко часа и вече се чуствам по добре и по спокойна. найстина много ви благодаря Simple Smile


Видя ли сега  Grinning Дай си малко време...Лека полека се свиква.А за детенце пак ти казвам_хи4 не се тревожи. Децата оби4ат вси4ки новости и им е интересно.Като дойдете тук за по_дълго и види какво е и Ще си намери нови приятел4ета и няма и да сеЩа да си тръгва. Давай смело Wink

Общи условия

Активация на акаунт