Влизаме в последния триместър - за СЕПТЕМВРИ викайте оркестър

  • 25 096
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 731
Мили момичета, един ден ме няма и наистина много сте изписали. Докато изчета само! Колко много съм пропуснала.

Първо да честитя на рожденичките - ДилиПили и племенничката на Спарки на патеричка и на Ева77 и Mertzy newsm59 Да сте живи и здрави! На ДилиПили, Ева77 и Mertzy да сте безкрайно щастливи с четири весели и здрави бебоци септември!!!

Ирини и другите момичета с болки, освен притеснението, което хич не е малко, надявам се, че няма нищо сериозно и ще се отчитаме със здрави и сладки бебчета през септември.

Яни, наистина е ужасно това, което преживяваш с тези лаборатории. Резултатите от различните лаборатории на едно и също нещо често се разминават. Избери си една лаборатория и до края на бременността си си прави изследванията там, за да имаш база за сравнение.

Аз усещам напрежение във вените на прасците, но ми се е случвало и преди да забременея. Не знам дали да се мажа с нещо. Имам чувството, че мажа с различни неща всеки квадратен сантиметър от тялото си...

Питате за секса. Какво е това?!?  Confused Татенцето ни е толкова далеч и въпреки, че имам огромно желание - няма как. Ще има още доста да почакам   Cry

# 76
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕВА 77 и Mertzy[ /color]
С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ.

# 77
  • Мнения: 140
 happy bd smile3510Mertzy,честит рожден ден!
Желая ти много здраве,щастие и все повече поводи за празнуване и усмивки.Нека малчьовците в теб да растат и септември месец да гушкаш две прекрасни бебенца.  ylinfant  ylinfant

# 78
  • Мнения: 388
Честит Рожден ден на Mertzy!
 nbirthday  uraЖелая много здраве,щастие,любов и много сбъднати мечти,а септември две сладки и здрави бебчета newsm04

# 79
  • София
  • Мнения: 401
Честит Рожден Ден, на двете рожденнички днес  bouquet!Чакат ни толкова радости и щастие момичета - бъдете и много спокойни и силно обичани!
За болките, ами аз нямам засега/да чукна на дърво/, но от вчера пък имам някакво остро ппридърпване ли - пробождане ли, май в пикочния мехур!Обяснявам си го с това, че бебата ме е притиснала там и така!
Относно височината на риткането - при мен е доста по-високо от пъпа, но може би защото е главично вече бебето и там са му крачетата newsm78!
За контракциите - странно, но аз ги получавам основно вечер и то ако съм легнала!снощи например таткото си играеще с бебка и си беше сложил ръката и той я побутва и тя в отговор ритка!Много приятна комуникация Laughing, обаче получих контракции и пих но шпа Naughty!
Иринии, пиши как си, ходи ли на лекар?Вярвам, че всичко е наред baby_neutral!
Яни, често стават грешки в лабораториите!Не се притеснявай и дано хубавите резултати са истинските Peace!

# 80
  • Мнения: 175
Радвам се да ви видя отново . Simple Smile Относно контракциите - имам ги но не са болка за умиране . Рядко ме боли нещо токова силно , че да ме обезпокои . Дори черешки си хапвам с удоволствие по около килограм и се чувствам перфектно . Дори ми помагат с изхождането и нямам никакви проблеми . Бебчо още е с краката надолу , защото ме рита все в пикочния мехур Simple Smile , но има време до 9-я месец да се обърне с главата надолу. Освен това аз ще раждам секцио и мисля , че позицията на бебо не е от значение . Относно корема - доста е порастнал .През първата ми бременност родих с почти толкова голям корем , а сега съм все още в шестия месец . Започна доста да ми натежава - вечер спя по-трудно , неудобно ми е и не мога да си хапна като хората , защото ми става много тежко от малко храна . За секса  почти не го правим , защото на мен ми е некомфортно , въпреки , че имам нужда от един здрав секс , но... ще почака Simple Smile .
Честит рожден ден на Eva77 i Mertzy с най-добри пожелания от мен .  Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 209
Здравейте момичета


Благодаря ви много за разбирането и подкрепата
Ева , Мертци Честит рожден ден ! Желая ви радост щастие и живи и здрави бебчовци на есен Hug

Днес както можете да предположите бях отново на изледвания да видим какви стойности ще ми изкарат този път След малко отивам да ми гледат и бъбреците дано да не е нещо сериозно
Забелязвам че коремчето почна бързо да расте което ме навежда на мисълта че трябва да съм стриктна в мазането и да не пропускам
Изгря едно приятно слънчице и мисля да се поразходя
Поздрави

# 82
  • Мнения: 827
Голямо честито на рожденичките - ДилиПили, племенничката на Спарки, на Ева77 и Mertzy .   Да сте живи и здрави, много щастливи и с прекласни бебоци на финала Simple Smile newsm59
Яни, стискам палци всичко да е наред! Аз също съм с абонамент в 1АГ и като цяло не съм доволна от женската консултация там, като последния път дори се карахме, но беше само за това, че чаках за пореден път (никога не ми се е случвало да не чакам поне 30 мин. пред вратата, където има само 3 стола и около 10-тина бременни) и оправданието отново беше, че сме били много, те дори до тоалетна не можели да отидат и какво ли още не... Аз за това щях да ги убия, та си представям, ако така ме ошашкат!!! Стискам палци всичко да се оправи бързо, да не се тормозиш!
Момичета, мен ужасно ме боли таза - само от дясната страна - оплаках се на моята гинеколожка, каза, че е нормално, предписа ми Финалгон и аз всяка вечер се мажа и с него, но не виждам никакъв ефект, а вчера вечерта едва сядах и ставах Sad  Другият доктор, при който ходя, казва, че съм за ортопед, но сега нямало какво да се направи, да изчакам... Да, ама аз съм като робот вечер... Има ли някой такъв проблем? Давайте акъл какво да правя Simple Smile
На всички, които имат болежки и контракции - стискам палци и съм сигурна, че всичко ще е наред, само трябва да бъдете спокойни! Hug
Поздрави на всички!

# 83
  • Мнения: 78
Mertzy,,eva77, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИЧКИ,ЖЕЛАЯ ВИ ВСИЧКО НАЙ-НАЙ-НАЙ-ХУБАВО НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!
 bouquet
За това къде се усещат бебчетата ами аз от много отдавна си ги усещам под ребрата точно  Simple Smile  и там ми излизат бабунки,иначе навсякъде ме риткат и корема ми се криви доста  Simple Smile  Питах един лекар който ме преглеждаше дали просто те ритат някой орган и затова ги усещам толкова нагоре ,а той ми отговори е те са доста нагоре и това е от тях а не е от ритането в някой орган.Но аз не съм критерий,понеже съм с близнаци и ми обясниха че е нормално матката да ми бъде доста по нагоре,а и ми казаха че ми е доста малко пространството понеже съм миньонче  Simple Smile аз до момента съм +9кг.
За болките в яйчницитеаз така се чуствах в 4-ти мес.,ужасно силна болка ,някъде в десния яйчник,но като си легнех и то наляво и ми минаваше веднага,говорих с лекарката ми и тя ме пита дали съм имала някога бъбречни кризи,и дали съм оперирана от апандисит,и аз направо се стресирах,но следд като и отговорих с "не",тя ми каза да пия 4 пъти на ден но-шпа и ако не ми мине до 3 дни да отида,като отидох ми изписа едно хомеопатично лекарство,и го пих няколко седмици и ми мина,тя е и хомеопат.От ден два усещам пак лек дискомфорт пак там но се надявам да отшуми.
За контракциите аз си имам от 18 г.с. и от 19-та пия магнерич+но-шпа,макар че (за сега )не са болезнени,и от миналата седмица ми казаха че може да увелича магнерича 4*1.на ден но но-шпа,да го вземам само при нужда(при болки),аз имам контракции като се изправя или вървя,или седя нормално,но ако се облегна малко назад когато седя и нямам,и като лежа също нямам,лекарката казва че е нормално ,но все пак си го има притеснението!

За секса КАКЪВ СЕКС?!?!?   Simple Smile  кандидат таткото е морски и е на рейс,а и аз съм рискова и ми е изрично забранено

ЖЕЛАЯ ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ, И ДОБРИ ИЗСЛЕДВАНИЯ   bouquet

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 12:15 от LIBBRA

# 84
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Здравейте, момичета!  Simple Smile Времето май започна да се пооправя и настроението ми днес е страхотно  newsm68
Честит рожден ден, Eva 77 и Mertzy !!!  bdbaloni Желая ви всичко най- най-хубаво и прекрасни бебчета наесен! Весело изкарване на празника!
На майчетата с болки пък пожелавам скоро да се оправят и да се наслаждават на красива и безпроблемна бременност.
Приятен ден и много усмивки от мен!  Laughing

# 85
  • Мнения: 3 971
Току що звънах на акушерката да си чуя резултатите от изследванията:
Нямам белтък в урината Mr. Green само някакви бактерийки ,но каза че не е нещо важно да не се притеснявам изобщо, а химоглобина ми за един месец се е качил от 108 на 118  Heart Eyes при положение че аз пих хапчетата само първата седмица и от тогава си ги спрях ,защото не се чувствах комфортно . Наблягах на ягоди и череши Hug

# 86
  • Мнения: 280
Честит рожден ден на Eva77 и Mertzy !
                                                    newsm59  bigdance2
И през септември да си гушнете здрвите бебоци.  newsm38
Весело отпразнуване на вас 4-римата!!!

Двв честито за хемоглобона но питай лекар за бактерийките.
Яни, не се притеснявай до като не се уточни истинския резултат. Важно е ти и бебо сега как се чувствате?
Ирини, а как е на цвят урината ти? Ако си настинала само и са яйчници ще се оправиш безпроблемно като полежишна топло.и все пак пий вода!
За таза ако не спя с възглавница между каката ябълките ми се разтеглят и болиии- така че за мен това си е рецептата!

Аиде още днес всичко ще е наред!! Flowers Four Leaf Clover

Много ми е хубаво - не знам дали тази година ще отидем на море но днес таткото ни направи голям морски подарък grinning039 целувам ви всички Heart Eyes

# 87
Здравейте, мами Grinning
аз малко късно се присъединявам към групата, но се надявам, че не връщате Wink
аз съм на 30 г., от София, очакваме тържествената поява на малкия мъж на 20.09. първи наследник, но надявам се не последен Grinning
поздрави от мама Али Grinning

P.S. нещо не се справям с лентичката, но ще опитвам

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 13:25 от мама_Али

# 88
  • Мнения: 111
Здравейте,момичета!  Надявам се,че всички са добре! Времето се смилява над нас,прохладно и приятно!
Имам въпросче-реших отвреме-навреме да се мажа със зехтин-студено пресован,та се чудех трябва ли да го изварявам? Или това само за бебетата важи?  newsm78Вие как мислите?


Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 14:13 от ileo

# 89
  • Мнения: 63
Здравейте, нещо немога дасеоправя в този отчитния форум!!! Може ли някой дами помогне?!!! Аз съм от сепремврииските мами и имам термин на 23 09,2006 казват че ще сме с мома  Simple Smile да видим!!! 

Искам и мен да ме включите в вашата темичка с чакащи бебчета много е сладка но не мога да разбера как да се включа?!?! и значи ли че старата  темичка вече не е актуална тази дето беше нещо като  "слънчице навън напече...."

Общи условия

Активация на акаунт