Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Преглеждам отвреме-навреме магазините за бременни, та ми хрумна дали има смисъл от тези колани за бременни и пояси за след раждане newsm78
Някой ползвал ли е такива чудеса и има ли наистина полза от тях? Thinking
Цитирай

ГО

Ами зависи дали ти се дават толкова пари.Аз си взех едни по-стегнати ластични гащи(като лелските)и те ми свършиха чудесна работа.Иначе задължително нещо ще трябва да си вземеш.
Цитирай
Според мене също няма смисъл да си харчиш парите.Аз също си бях взела от голямите гащи ,те също вършат работа и гледай да са по стегнати. newsm51
Цитирай

София

И според мен няма смисъл. Аз лично не съм ползвала нищо такова нито по време на бременността, нито след това.
Цитирай

Sofia

Не съм ползвала нито едно от двете. Казаха ми 4е не е препоръчително особено този за скед раждане newsm78
Цитирай

DE

Колан за бременни съм ползвала последните 2 месеца от предната бременност. Сега пак мисля да ползвам. Поддържа добре огромния тумбак и така се пазиш от болките в гърба, които са почти задължителни последните месеци. Ама аз бях с наистина огромен корем, голямо бебе и т.н. Ако корема не е голям, няма нужда.
Колан за след раждане имах, но не го слагах редовно, та може и затова при мен да нямаше ефект.
Цитирай

И според мен няма смисъл. Аз лично не съм ползвала нищо такова нито по време на бременността, нито след това.
Naughty излишни пари
Цитирай

Пловдив

Нищо подобно не съм ползвала и не смятам да ползвам.
Цитирай

DE

И с двете щерки си купих едни " бабешки " гащи от 4лв от Женския пазар - свършиха ми перфектна работа. Стягат много добре  Peace
Цитирай

София

след раждането- ластични гащи- имаше ефект определено
Цитирай

София-там нейде в западната част

ами колан за бременни не съм ползвала но след раждането си взех един чифт ластични гащи и един чифт ластичен клин мисля че има ефект  Peace
Цитирай

София

Не смятам, че има нужда от тях. А за колана след раждане, моят гинеколог специално ми каза да не ползвам, защото пречи на нормалното свиване на матката.
Цитирай

София

Бабешки гащи!  Peace
Цитирай

София

И на мен ми казаха да не ползвам. Бях дори със Секцио.
Само гимнастика за коремните мускули  Very Happy
Цитирай

София

аз си взех гащи на триумф за стягане на дупето и корема - страхотни са.
това е една от най-сполучливите ми покупки.

определено има ефект!   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора