Не е виц,а истина!

  • 8 263
  • 105
  •   1
Отговори
YOYOTO ме подсети.Бяхме на пицария в УГО,там нали знаете каква лудница става.Та седиме си ние и до нас бяха седнали 3 приятелки ,две от тях си бяха поръчали пици,а едната само кола и си преглъщаше като ги гледаше.Едното от момичетата я попита "защо не си поръча нещо?" и тя знаете ли какво отговори newsm78"на обяд ядох мармалад от шипки и неискам да си развалям вкуса в устата" rotfImboНие се чудехме да плачеме или да се смееме.Може би съм гадна,но не се здържах да не го изкоментирам : newsm48

# 1
# 2
  • Мнения: 2 212
Моля на вашите екрани "Направо изтрещях!!! 2 "...   Crazy

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Чеша се нещо под мишките, но смехът не идва  Whistling И ти, кво, кво й каза тогава? После пак да пишеш в темата за толерантността, щото толерантността е навсякъде

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Наистина е "МНОГО СМЕШНО", особено ако си представим, че на момичето му се е искало да яде пица, но не е имала пари. Евала за коментара!

# 5
  • Мнения: 6 871
Наистина е "МНОГО СМЕШНО", особено ако си представим, че на момичето му се е искало да яде пица, но не е имала пари. Евала за коментара!

# 6
  • Мнения: 1 616
Може би съм гадна,но не се здържах да не го изкоментирам : newsm48

По-добре да се беше сдържала...  Wink

# 7
  • Мнения: 2 161
YOYOTO ме подсети.Бяхме на пицария в УГО,там нали знаете каква лудница става.Та седиме си ние и до нас бяха седнали 3 приятелки ,две от тях си бяха поръчали пици,а едната само кола и си преглъщаше като ги гледаше.Едното от момичетата я попита "защо не си поръча нещо?" и тя знаете ли какво отговори newsm78"на обяд ядох мармалад от шипки и неискам да си развалям вкуса в устата" rotfImboНие се чудехме да плачеме или да се смееме.Може би съм гадна,но не се здържах да не го изкоментирам : newsm48
Не само си гадна,ами си и тъпа!

# 8
  • Мнения: 3
Наистина е "МНОГО СМЕШНО", особено ако си представим, че на момичето му се е искало да яде пица, но не е имала пари. Евала за коментара!
Sad

# 9
  • Мнения: 2 099
YOYOTO ме подсети.Бяхме на пицария в УГО,там нали знаете каква лудница става.Та седиме си ние и до нас бяха седнали 3 приятелки ,две от тях си бяха поръчали пици,а едната само кола и си преглъщаше като ги гледаше.Едното от момичетата я попита "защо не си поръча нещо?" и тя знаете ли какво отговори newsm78"на обяд ядох мармалад от шипки и неискам да си развалям вкуса в устата" rotfImboНие се чудехме да плачеме или да се смееме.Може би съм гадна,но не се здържах да не го изкоментирам : newsm48
Не само си гадна,ами си и тъпа!
Даа това е и моето мнение.Не всички имат пари да се хранят на пицарии и да сядат по баровски заведения.

# 10
  • Мнения: X
Направо си гениална - евала на такива, като тебе Sick

Е сега ще спиш спокойно, че си споделила нещо тооооолкова важно и тооооолкова смешно с нас Crazy

# 11
  • Мнения: 2 212
Да, и за съжаление - не е виц, а истина, че може да съществуват такива дето се превиват от смях на нещо такова....  Sick

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Амин!

# 13
  • Мнения: 7 474
 newsm34

Пожелавам ти никога да не ти се налага да обядваш мармалад!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт