С главата или с дупето напред, през ЮНИ идва и наш ред

  • 13 505
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 458
Здарвиейте и от мен
Честито на всички нови мами
Аз съм все още 2в1,но док каза, че близките 10дни ниама вероятност да раждам пък така ми се раждаше в неделиа ама кво да се прави.
Пак ни казаха, че главата ни е голиама вече по размер е за 40 седмица а аз съм в 38 дано да не е нещо опасно, че се притеснявам.
Целувам ви всички и дано да има нови бебчовци

# 31
  • Мнения: 1 138
Здравейте и от нас момичета. Днес нещо е поспалив ден newsm46.
Ама и вас ви няма. Да не би всички да са търъгнали към родилното, или спинкате още.
Като гледах априлските и майските мами, ама те повечето от тях си родиха преди термините, а нашите бебенца си иската да са си юнски и си чакат датите. Ама като гледам моя хич не му се излиза, никакви признаци нямам а след няколко дни ми е термина. Искам вече да се гушкамеее breastfeeding Да ви кажа страх ме е от преносване че каквито ми ги наразпрвя една съседка вчера какво можело да стане като го пренося ooooh! не ми се мисли. Ама явно ме е хванало някакво депресантско чувство. А тия смотани съседки като ме видят и само ми викат "Ама ти още ли си тука", "Ама не роди ли вече" Абе чакайте бе хора  Rageто верно малко остава ама ми е кофти вместо здрвей да ми викат така. Сорри че ви се оплаквам така ама само вие можете да ме разберете момичета.
Ще следа форума за бебоци, айде да идват нашите слънчица

# 32
  • Мнения: 1 138
А аз докато писах дългото си словоизлиание и ето първата хубава новина за днес.

ЧЕСТИТО НА МАМА ВИЛИ. Да е жива и здрава малката принцеса Илиана. И само радости да носи на мама и татко.
А на Вили бързо възтановяване и я чакаме при нас с разказ и снимки

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Да ви кажа страх ме е от преносване че каквито ми ги наразпрвя една съседка вчера какво можело да стане като го пренося ooooh! не ми се мисли.

Поли, мила, няма нищо страшно да преносваш, просто е изнервящо, особено ако няма никакви признаци за раждане като при мен  Sad и още повече всеки като те пита няма ли вече да раждаш. 

А на Вили, честита госпожица. Да им е жива и здрава малката Илиана и много да ги слушка (както и те нея)

# 34
  • в стаята
  • Мнения: 469
ЧЕСТИТО НА МАМА ВИЛИ!
ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕТО!

Мами искам да викажа, че утре сутрин влизам за планово секцио. Насрочено е за 8.30. Започнах вече да се притеснявам, но се надявам, че всички ще бъде наред и най-после ще видя бебка и ще се оттърва от големия корем. Стискайте ми палци!
Успех на всички мами които като мен се запътват към болницата   bouquet

# 35
  • Мнения: 903
Честито на мама Вили! Много, много здраве и щастие им желая на цялото семейство! newsm51
А на всички мами тръгнали да раждат... стискам палци всичко да мине бързо и безболезнено.
И повече усмивки в този мрачен ден  bouquet

# 36
  • Мнения: 729
Честито бебче на мама Вили! Много да ги радва и да са безкрайно щастливи!

# 37
  • Мнения: 182
 Честита дъщеричка на мама Вили! Да им е жива и здрава и много да слушка мама и татко!
На запътилите са да раждат стискам палци всичко да мине бързо и леко и чакаме вести за нови бебчовци!

# 38
  • Мнения: 4 970
Еееееееее- най-после се роди и малката принцеса на Вили! Party
Да ти е жива и здрава и мнго да ви слушка и радва Hug


Май- Мишелка остана Rolling Eyesнякой да има иформация за нея?!?!

# 39
  • Мнения: 353
Честита принцеса на мама Вили,да и е жива и здрава и много да ги радва с татито.Какво става с Мишелка и  Мари-Анна,бяха се запътили към родилното? newsm78.На всички които са решили да раждат стискам палци всичко да е наред,останалите ще си чакаме реда Laughing

# 40
  • Мнения: 903
Здравейте мами  Hug
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МАМА evanjelista МНОГО ДА Я СЛУШКА И ДА ПАПКА   bouquet  bouquet  bouquet
Зори  и isi стискаме палци и духом сме с вас  Peace
БРАВО НА МАМА ВИЛИ ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПРИНЦЕСАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВА   bouquet А НА МАМАТА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРОШНО ЗАВРЪЩАНЕ  Hug Hug Hug МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА ЗА ТАЗИ ХУБАВА НОВИНА  Laughing
Мишелка я няма от няколко дни май, дали има някаква информация  newsm78
Това е от мен до скоро и успех на всички  bowuu

# 41
  • Мнения: 609
ЧЕСТИТО НА МАМА ВИЛИ!
ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕТО!

Мами искам да викажа, че утре сутрин влизам за планово секцио. Насрочено е за 8.30. Започнах вече да се притеснявам, но се надявам, че всички ще бъде наред и най-после ще видя бебка и ще се оттърва от големия корем. Стискайте ми палци!
Успех на всички мами които като мен се запътват към болницата   bouquet



аз също утре влизам, но за планово предизвикано вагинално раждане, така че напълно ти влизам в положение. понякога е по - добре да не знаеш кога започва, че да не се тревожиш толкова, но явно при нас не е така. стискам ти палци всичко да е наред с теб и бебето.
не забравяй, че не си сама, представи си колко много мамита също раждат в този момент по света.
желая ти много успех!
Мариета

# 42
  • Мнения: 191
 ЕИ ВИЛИ 4ЕСТИТА ТИ РОЖБА, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ И 6ТАСТЛИВО ДЕТСТВОbouquet
 Моми4ета тези дето сте за утре ..желая ви вси4ко да мине успе6но и леко newsm10. И не се страхуваите вси4ко 6те бъде наред. И аз утре съм се запътила към отделението пък да видим дали след това беб4о 6те пожелае сам излезе. Стискам палци на вси4ки ви. Hug

# 43
  • Мнения: X
Е,най-накрая се появи и тая принцеска....
Да е жива и здрава малката Илиана и да слушка много мама и тати!Дано това да им бяха проблемите-с изчакването.....На Изи,Ети, и всички други които са се запътили към болницата-пожелавам леко раждане!Заредете се с положителни мисли-това е основното с което можете да си помогнете!
Надявам се и скоро да научим какво става с Мишелка...Засега можем само да се молим всичко да е наред и да и изпращаме положителната си енергия.
Поли-по-въпроса с комшийките...тегли им по една благословия на ум като ти разправят такива неща/за преносване,тежко раждане и т.н./...Бъди сигурна,че това на теб няма да ти се случи и така и ще стане...А пък те нека си любопитстват...като си нямат друга работа...А и да знааеш то на клюкарките угодия няма-мен пък сега само ме дебнат да ме питат..."Ми ,то  Вие бебе сте имали пък ние да не знаем?!?"-...Може би се е очаквало да ме дадат във вечерните новини като родих....

# 44
  • Мнения: 1 559
Честито на мама Вили!!! Hug  bouquet
Аз днес бях на консултация,часа,които трябваше да имам за утре за гинеколог се отменя за понеделник...дано преди това да си родя.Гледам да мсиля вече положително..стига с тези черни мисли,и страхове,заради преносването.

Общи условия

Активация на акаунт