Обръсване преди раждане

  • 8 436
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 391
ами и аз знам че дори и ти да го свършиш ако не им допадне ще те доизкусорят
Peace

# 31
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Сама свърших тази работа. Помолих мъжа ми да погледне как съм се справила, той каза, че е екстра Laughing В болницата никой не повдигна въпроса...

# 32
  • София
  • Мнения: 688
Уфф, ясно, мерси за отговорите. Ще гледам да се погрижа, преди да ида в болницата, само дано няма изненади  Confused

# 33
  • Мнения: 8 917
Преди да отида в болницата пак се обръснах, но това не пречеше сестрата да ми обръсне корема Shocked Добре, че след това не поникват повече и по-здрави косъмчета Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2 381
По принцип не оставям нищо на триъгълника.Мъжът ми довършваше процедурата, когато вече коремът не ми позволяваше да го направя аз.

# 35
  • на североизток
  • Мнения: 285
Приготви се сама предварително.Аз се бях обезкосмила, т.е. мъжът ми ме обръсна, че с този корем Joy нямаше да се улуча.............
И като отидох в болницата - хайде на ново, но поне стана бързо!
Така, че ти си подготви, а там най - вероятно ще ти ударят една професионална контра Wink

# 36
  • Мнения: 46 508
... на всичкото оторе и корема бръснат , даже да нямаш никакви косми ...

Моя не са, което доста ме учуди Thinking

# 37
  • Мнения: 1 489
Аз се бях оправила х къщи,но явно не съм си свършила добре работата и в болницата ме доизкосуриха.
Чета ,че ползвате депилатоар.може ли да се използва по време на бременност и безопасно ли е?

# 38
  • Мнения: 2 910
По- добре се погрижи ти затова, отколкото да разчиташ на персонала в болницата Peace

# 39
  • Мнения: 1 440
И аз искам да питам този деп.крем всичко ли сваля или пак трябва да се дооформя сама? Безопасен ли е?

# 40
  • Мнения: 1 555
Aз бях се обръснала колкото можех, но като отидох си ме обръснаха пак, бяха ми казали да си нося ножче пластинка и с него ме обръснаха !

# 41
  • Мнения: 295
Кола маска!!! Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 830
Мъжа ми се занимаваше с тази дейност последния месец и при двете ми бременности. И не се налагаше санитарката да ме бръсне.

# 43
  • Мнения: 2 040
Сама се обръснах преди да тръгна ... не съм си и мислила, да оставя тази работа за персонала в болницата ...  Peace

# 44
Бях помолила любимия да свърши тази работа в деня на термина ми. Но реално родих 4 дни по-късно - отидох "за стандартен преглед", а се оказа, че имам 4 см разкритие и останах в болницата. Преди раждането се наложи пак да ме избръснат, което си е чисто приключение - обща самобръсначка за еднократна употреба, обляна със спирт, никакъв сапун или гел, стърже се "на голо" и в буквален, и преносен смисъл. И накрая - солидно количество 70оспирт за дезинфекция. След раждането, докато се къпех, раните от обръснатото ме боляха много повече от шевовете  Embarassed
Така че ти препоръчвам, когато наближи да постъпваш в болницата, да се подготвиш сама (или с помощта на таткото).

Общи условия

Активация на акаунт