Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора
 HugВинаги съм искала голямо семейство с поне три деца. Сега обаче съм в осмия месец с първото и направо се чудя кой и с какъв ъкъл би се подложил отново на това Sick
То сигурно се позабравя, ама ......Не ми се вярва да се осмеля някога пак да преживея тези 9 месеца #Crazy
Цитирай

Варна

Ами честно казано и аз исках много, поне 3;)
Но клкото по-голяма става дъщеря ми все по-малко деца искам.....Дано поне имам още едно, да не се разкандардисам и за него!!
Цитирай

На погрешната планета

Винаги съм искала 2 деца и не съм се отказала.Още 1-2 години и ще работим и за второто!
Цитирай

Аз искам най-много две, мъжа ми - поне три. Та ще видим... Laughing
Цитирай

Габрово

HugВинаги съм искала голямо семейство с поне три деца. Сега обаче съм в осмия месец с първото и направо се чудя кой и с какъв ъкъл би се подложил отново на това Sick
То сигурно се позабравя, ама ......Не ми се вярва да се осмеля някога пак да преживея тези 9 месеца #Crazy
Всяка бременност е различна,което означава,че една следваща твоя бременност може да бъде по-лека.Колкото до забравянето,да забравя се.Аз искам три деца,но мисля да спра до две,по финансови причини.Ако пък "второто" се окажат близнаци,добре дошло.
Цитирай

софия

Много искам да имам 2 дечица.Засега само едното е налице,но живот и здраве след 2-3 години ще поработим и върху второто Peace
Цитирай

у наше "село"

Искам да имам много деца, поне 3-4. И ако можем да издържим финансово ще ги имаме Praynig.
Що се отнася до раждане и възпитание... родила съм две, така че съм наясно 35
Цитирай

София

Два броя.  Laughing
Цитирай

София

Скоро ще се появи първото. Надявам се да имаме поне още едно, но ще видим дали няма да ни мине мерака, като си имаме вече едничко.
Цитирай

Стара Загора

Аз искам 3, и нито едно оправдание не е достатъчно основателно, за да се откажа ...   newsm30
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

Аз искам да имам още едно,но мъжо нещо се дърпа за второ.
Цитирай

На нас не ние минал мерака за второ. Само не знаем дали ще можем да издържим финансово. Иначе и двамата сме за 3 деца.
Цитирай

Казанлък

Две.
Цитирай

София

3, здраве, къща и пари
Цитирай

Русе

поне 2
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора