Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 514
  • 181
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 001
Това е своево рода контра въпрос на темата по-долу:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105443.new#new

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, има. Колкото мъжете, толкова и жените.

# 2
  • Мнения: 14 654
моят мъж е прекрасен  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 5 647
Да, аз съм доволна от съпруга си. Нямам забележки към него.

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ей ме на! Party

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
Да Simple Smile Ако не съм доволна от нещо, му го казвам. Не мисля, че ще го изтипосам във форума Peace

Винаги е имало и доволни и недоволни Wink
Темите за жени, недоволни от нещо са по интересни и по-експлоатирани съответно, а и се искат съвети. Докато при тема за доволна жена обикновенно избива на хвалба Mr. Green

# 7
Аз и в другата тема писах - много съм доволна от съпруга ми Peace Обича ме, помага за децата и домакинството, разбираме се - какво повече мога да искам Hug

# 8
  • Мнения: 7 914
И разбира се , че има... smile3521

# 9
  • Мнения: 1 001
Това означава ли, че въпроса "мъже какво ви става?" би трябвало да е "Какво ли им става на НЯКОИ мъже?"

# 10
  • Мнения: 213
Има и още как.Нямам никакви забележки към моя.

# 11
  • Мнения: 1 210
Ей ме на и мен. Имали сме си трудни моменти, в които не сме били доволни един от друг - ама се развиваме. Пу, пу - ама сега е слънце.

# 12
  • Мнения: 1 172
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

newsm10

# 13
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Има , и мисля че не са никак малко тия жени!

# 14
  • София
  • Мнения: 223
Хайде и аз да се разпиша с доволните! Wink

# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Това означава ли, че въпроса "мъже какво ви става?" би трябвало да е "Какво ли им става на НЯКОИ мъже?"

Ъпцулютно Tired

# 16
  • Мнения: 2 332
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

newsm10
Подкрепям на 100% !!!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм една от доволните Peace

# 18
  • Мнения: 2 700
Да, доволна съм и се радвам, че сме заедно вече толкова години. Всеки човек си има трески за дялкане /включително аз и той/, но като се абстрахираме от тази малка подробност, нямам какво повече да желая.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Да, доволна съм!

# 20
  • Мнения: 1 001
Добавих и анкета най-отгоре, от любопитство (не че и самия въпрос не е от любопитство де).

Моля, само бъдете откровенни със себе си. По-добре се логни анонимно, но отговори искрено.
Успех!

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Гласувах- на 100% Flutter

# 22
  • Мнения: 9 107

100% да, или 100% не Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Мнения: 819
Хайде и аз да се разпиша,мисля,че влизам в тая графа  bowuu тделен въпрос е,дали той е доволен от мен  newsm78   Thinking
Като се замисля,страшно много ми помага във всичко,някой път направо ме изумява /като например СУТРИН преди работа да измие чиниите от вечерта,които аз съответно съм пропуснала да измия  Embarassed  Confused
Замислям се дали нямаше той да е по-доволен,ако не му се налагаше да прави подобни неща и нещо ме гризе съвестта... #Cussing out
Ако много се отплеснах от темата,извинете  Stop

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
93 %  Mr. Green Mr. Green
Обяснение на вота:
2% за качествата, които не ми харесват
2% за лошите качества, дето се разкриха
2% за лошите качества, дето ще се разкрият
1 % статистическа грешка
Щом трябва да говорят числата, ще изчислим ли средно накрая  Joy Joy

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Винаги може да се намери нещо за което да мрънкам, но истината е , че не мога без него. Някъде между първите две опции, според настроението Wink

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Доволна съм в рамките на нормалното Wink.....

# 27
  • Мнения: 1 925
Гласувах с 75% да, защото няма идеални хора, въпреки че за мъж, чоя е повече от идеален   Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 107
93 %  Mr. Green Mr. Green
Обяснение на вота:
2% за качествата, които не ми харесват
2% за лошите качества, дето се разкриха
2% за лошите качества, дето ще се разкрият
1 % статистическа грешка
Щом трябва да говорят числата, ще изчислим ли средно накрая  Joy Joy

Ей, взе ми го от устата! Mr. Green

Абе нали като се женим правим съзнателен избор? Който не е доволен - значи не е внимавал  Naughty  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 001
Хайде и аз да се разпиша,мисля,че влизам в тая графа  bowuu тделен въпрос е,дали той е доволен от мен  newsm78   Thinking
Като се замисля,страшно много ми помага във всичко,някой път направо ме изумява /като например СУТРИН преди работа да измие чиниите от вечерта,които аз съответно съм пропуснала да измия  Embarassed  Confused
Замислям се дали нямаше той да е по-доволен,ако не му се налагаше да прави подобни неща и нещо ме гризе съвестта... #Cussing out
Ако много се отплеснах от темата,извинете  Stop

Освен да си го питаш. Ама интересно кога, дали преди или след като е измил чиниите  newsm78 или ... преди или след като се е "почерпил" с причтели  Laughing.
Знам, че никой не познава Жените, ама май и с мАжо е същото  hahaha.

А иначе, аз съпругата си много си я обичам и уважавам. За себе си знам, че без нея нищо от онова, хубавото нямаше да има!  Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 5 103
Доволна съм и още как Heart Eyes

# 31
# 32
  • Мнения: 112
Май да, доволна съм  Laughing А като се замисля калко по-зле може да бъде- направо ДА Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 14 486

да - и аз.
всеки ден благодаря на Бог, че имам на прекрасния, добър и внимателен съпруг. най-хубавото е, че става все по-страхотен колкото повече време минава от сватбата.

# 34
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Така поставен въпросът леко ме дразни - какво значи "доволни от съпруга си" . Той да не е някакъв уред или играчка?
Или всеки път като не се случи нещо, което аз съм решила, че еди си как се случва - трябва да съм свръхнедоволна?!
 Избрала съм си го , живея си с него - караме се, обичаме се, различни сме, еднакви сме ...

# 35
  • Мнения: 451
Много дъм доволна от моя мил съпруг! smile3521

# 36
  • Мнения: 4 473
Така поставен въпросът леко ме дразни - какво значи "доволни от съпруга си" . Той да не е някакъв уред или играчка?
Или всеки път като не се случи нещо, което аз съм решила, че еди си как се случва - трябва да съм свръхнедоволна?!
 Избрала съм си го , живея си с него - караме се, обичаме се, различни сме, еднакви сме ...

Удивително права си! Peace

# 37
# 38
  • Мнения: 431
Така поставен въпросът леко ме дразни - какво значи "доволни от съпруга си" . Той да не е някакъв уред или играчка?
Или всеки път като не се случи нещо, което аз съм решила, че еди си как се случва - трябва да съм свръхнедоволна?!
 Избрала съм си го , живея си с него - караме се, обичаме се, различни сме, еднакви сме ...

 Peace

# 39
  • Мнения: 1 001
Така поставен въпросът леко ме дразни - какво значи "доволни от съпруга си" . Той да не е някакъв уред или играчка?
Или всеки път като не се случи нещо, което аз съм решила, че еди си как се случва - трябва да съм свръхнедоволна?!
 Избрала съм си го , живея си с него - караме се, обичаме се, различни сме, еднакви сме ...

Ам чи к'ат жИна ми миЙ сърдита ма пита: Ти знай ли к'ва мо'йше да ти са паднИ?!
А сериозно, идечта ми е да ви накарам да се замислите върху И добрите страни на своите половинки, а не само върху лошите такива. А казах, че е своево рода контратема (виж първия ми пост). Излиза, че ние мАжо не сме чак толкоЗ лоши.

# 40
  • Мнения: 4 621
Да Grinning Е в рамките на нормалното, разбира се. Перфектни хора няма Peace

# 41
  • Мнения: 99
ОБИЧАМ ГО, НАИСТИНА Е СТРАХОТЕН, само дето е мъничко ревнив, ама вече не му забелязвам/това го отчитам сега, дали пък вече не ме ревнува  Thinking/

# 42
  • Мнения: 2 978
.......че ние мАжо не сме чак толкоЗ лоши.

Не сте..ама сте си странни птици Mr. Green..не че ние не сме де Wink..ама поне се опитваме да говорим, да изясняваме проблемите...а вие не - или поне повечето от вас Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 8 917
.......че ние мАжо не сме чак толкоЗ лоши.

Не сте..ама сте си странни птици Mr. Green..не че ние не сме де Wink..ама поне се опитваме да говорим, да изясняваме проблемите...а вие не - или поне повечето от вас Rolling Eyes


Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 2 374
Дааа, много съм доволна. Пу-пу-пу

# 45
  • Мнения: 1 001
Хей, не залитайте на философската тема кои са по-добри. То се знае ... Жените.

# 46
  • Мнения: 819
Хей, не залитайте на философската тема кои са по-добри. То се знае ... Жените.


Еййй,тука вече печелиш ЧЕРВЕНА ТОЧКА!
аБЕ...МАЙ ЩЕ ГО ПИТАМ ПРЕДИ ДА ГИ Е ИЗМИЛ,ДА ЗНАЕШ!   Thinking  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 1 100
Оо, много съм доволна, колкото пове4е години минават, толкова пове4е ми харесва, дано и занапред да е все така Peace А ина4е на дребни дразги и недостатъци гледам да не обръЩам внимание:)

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да,предоволна  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 46 505
Има, има  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 259
Мъжът ми си има недостатъци, аз също си имам доста, най-важното обаче го имаме и то е, че се обичаме и сме живи и здрави, както и това, че имам до себе си човек, който се развива и върви в някаква посока, че е отговорен и ме обича и уважава. Така че съм много доволна   Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3 091
Аз съм от доволните

# 52
  • Мнения: 136
...всеки ден благодаря на Бог, че имам на прекрасния, добър и внимателен съпруг. най-хубавото е, че става все по-страхотен колкото повече време минава от сватбата.

За моя ще добавя и най-умния, работлив, грижовен, обичащ и на всичкото отгоре красив  newsm76

# 53
  • Мнения: 2 910
Аз съм от доволните Grinning Има неща, за които да поспорим от време на време, но е в рамките на нормалното.

# 54
  • Мнения: 234
Доволна съм,защото знам какво искам от него,съответно и той от мен! Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 35 930
Доволна съм, макар и не на 100%.  Wink
Това за разправиите и споровете няма нищо общо - понякога се нуждаем от малко крясъци заради натрупаното напрежение.

# 56
  • на село
  • Мнения: 3 912
Разбира се, че има доволни, то оставаше всички да са недоволни от мъжете си, голям цирк щеше да е  Grinning.

Вече 16г. съм с него -значи съм от доволните, щом се търпим толкова време и дано и за напред е така  Simple Smile.

# 57
  • Мнения: 3 334
доволна,доволна smile3521 smile3521

# 58
  • Мнения: 1 001
Доволна съм, макар и не на 100%.  Wink
Това за разправиите и споровете няма нищо общо - понякога се нуждаем от малко крясъци заради натрупаното напрежение.

Баба ми (лека й пръст) казваше, че човек се кара само на тези, които обича.

# 59
  • Мнения: 3 205
Ако не е той, не знам какво ще правя. Това май е "да"   Laughing  Не, по-скоро е "Да! Да! Да!"

# 60
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами има още малко да се желае /той работи по въпроса/, но в общи линии съм доволна  Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, аз съм доволна от съпруга си. Heart Eyes Има дребни детайли, които ме дразнят понякога, но като цяло съм доволна. Peace

# 62
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    ИМА. Аз съм една от тях. Grinning

# 63
  • Мнения: 7 379
                           Що за въпрос?Както има "Не" така има и "Да".Това е въпрос ,който предопределя отговора.Ако поне беше "Защо сте доволни от съпруга си?" би имало какво да се обясни.

# 64
  • Мнения: 1 001
                           Що за въпрос?Както има "Не" така има и "Да".Това е въпрос ,който предопределя отговора.Ако поне беше "Защо сте доволни от съпруга си?" би имало какво да се обясни.

Извинявай права си за въпроса и за това се опитх да го "позамажа" с анкетата. Както виждаш, има два отговора с не, на 75%.

Ако си познавате / разпознавате половинките, може да видите какво наистина мислят те за вас: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105738.0  Grinning

# 65
  • Мнения: 1 364
Всеки човек си има недостатъци....но със съпругаме се разбираме,помага ми си. Ако кажа,че на моменти не ме дразни ще излъжа,но това е нормално.

# 66
  • софия
  • Мнения: 495
Да,на 100% newsm51

# 67
  • Мнения: 4 546
опция 1, ама процентите са напр. 90. като не съм му сърдита. иначе са -90%  hahaha
аз си мислех, че идеални хора няма, пък то гледай колко много имало    Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 781
Като гледам преобладаващия процент отговори, а той съвпада и с моето скромно мнение Blush, май има!!! Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 196
Аз съм от доволните. Heart Eyes

# 70
# 71
  • Мнения: 1 001
                           Що за въпрос?Както има "Не" така има и "Да".Това е въпрос ,който предопределя отговора.Ако поне беше "Защо сте доволни от съпруга си?" би имало какво да се обясни.

Вече има и един "Не, на 100%" Значи дамите не само възхваляват половинките си.

# 72
  • Мнения: 2 978
Добре де..мен ми е чудно..като пускате такива теми..мислите ли, че някоя ще си признае.

И какво ще напише...моя ме скъсва от бой...обича само майка си..мрази децата ни...аз съм му слугиня, води си любовницата вкъщи......т.н.?

Странна работа newsm78

# 73
  • Мнения: 3 932
Доволна, но винаги може да се иска повече...

# 74
  • Мнения: 3 760
Да! - 98-99%! Понякога и 100%  Laughing

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Aми бива дано стане и по добре Grinning

# 76
  • Мнения: 798
Айде и аз при доволните. Всеки си има недостатъци, и  той и аз, но е важно 4е искаме да сме заедно и това ни прави щасливи. Grinning

# 77
  • Мнения: 8 459
Нямам от какво да се оплача.Но си мрънкам от в време на време-профилактично,за да има стимул.

# 78
Аз съм една много щаслива жена,че имам такъв прекрасен съпруг.Понякога се чудя кой е домакинята в къщи,а и паричките носи той newsm51Колкото и да пиша е малко,хайде изфуках се smile3521

# 79
  • Мнения: 953
много си ми е добър.пък и нали ме търпи.от двамата аз съм по-лошата Twisted Evil Laughing и си го признавам.но пък много се разбираме.профилактично мрънкам за някои работи като ремонта в къщи,но понеже работим заедно и знам че и двамата нямаме време но .........Иначе си ми е злато.много съм си доволна от него и си го обичкам.

# 80
  • Мнения: 2 000
Доволна съм, но не 100 %, а някъде към 90  Laughing И той като всички хора си има кусури, тъй че от време на време ме ядосва и аз мърморя подире му.

# 81
  • Мнения: 5 370
Това е своево рода контра въпрос на темата по-долу:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105443.new#new
Aз моя мъж го обожавам на 90% , оставям си 10% е така, заради ТЕЛЕшкия му инат понякога.
Иначе е мъж в буквалния смисъл на думата-и физически, но и иначе.
Просто....понякога не ми се вярва, че е възможно наистина да сме се срещнали по начина, по който стана. Heart Eyes

# 82
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
   PeaceДовлона съм,има си кусури човека,но пък и аз съм си мърморана и се оплаквам малко повече.Да ми е жив и здрав само. Hug

# 83
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да, аз съм доволна от съпруга си! Надявам се, че и той е доволен от мен  Sunglasses
Дано винаги да бъдем така  Praynig

# 84
  • Мнения: 6 618
Да той е моето злато . txtlovesДребните кусурчета си прощаваме взаимно или не им обръщаме внимание.
Омъжих се на 28год. търсих търсих и намерих най-доброто за мен luvbed

# 85
  • Мнения: 6 618
ех,видя какво съм написала ама как се наду Laughing

# 86
# 87
  • Мнения: 1 370
Според мен ако сме доволни един от друг на 100%, няма да е истинско. Някой път е повече от прекрасен, но някой път не е. Като общо, не е перфектния, но аз си го искам такъв Heart Eyes

# 88
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Първа опция. Ама на 90 %...

# 89
  • Мнения: 11 540
Хайде още една доволна съпруга Heart EyesЕ,не чак 100%,но някъде около 90% newsm10

# 90
# 91
  • Мнения: 998
Все се оплакваме от нещо, което правят или не правят Laughing Ама хубавото е, че като ни питат ей така, директно и се оказва, че всъщност са си на място мъжете Hug
И аз съм от доволните Sunglasses

# 92
  • Мнения: 7 430
75% гласувах, мога да кажа, че е около 90% - особено напоследък Wink
Добър ми е мъжа  Hug само дето все нещо иска да купуваме (или продаваме)  Mr. Green...то за това отнемам от 100-те % малко Wink

# 93
  • Мнения: 4 390
Някъде между първите две опции, според настроението Wink

Това е и моят отговор.  Grinning

# 94
  • Мнения: 6 390
Някъде между първите две опции, според настроението Wink

Това е и моят отговор.  Grinning
хехеххе и моят  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 2 035
Гласувах със 100 % , защото нямаше 99  %   Mr. Green

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ако не бях доволна нямаше да съм с него, предполагам и за него се отнася. Проценти не бих изчислявала, защото е относително, в определени ситуации може да падне и на 0%, ама хайде сега, от мен да мине, там е тръпката. Grinning

# 97
  • Мнения: 2 116
Все още много се обичаме!  luvbed Много съм доволна!  Two Hearts На 100%... txtloves

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Някъде около 50%  и малко нагоре. Когато ме гони ПМС - рязко спада процента  Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 2 407
За мен лично да, до колкото имам наблюдения около мен всички са доволни от съпруга си.

# 100
  • Мнения: 1 001
Все се оплакваме от нещо, което правят или не правят Laughing Ама хубавото е, че като ни питат ей така, директно и се оказва, че всъщност са си на място мъжете Hug
И аз съм от доволните Sunglasses

Радвам се, че успях да ви прововокирам да се замислите НАИСТИНА за отношението си към половинката си smile3501.
Жалко, че съпрузите ви на са толкова пишещи http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105738.0 и http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105747.0  newsm12. Но какво да се прави   33uu

# 101
  • Мнения: 1 182
И аз съм доволна-много даже от него,но гласувах с втората опция,тъй като мисля,че няма идеални хора 100%

# 102
  • Мнения: 1 037
А бе много сме доволни от тез наще мъже ,ама я да ни види някой, когато ни ядосват Blush(шегувам се)И аз гласувах с втора опция,обаче тези 25 процента които остават до съвършенството понякога ми идват в повечко! #2gunfire

# 103
  • Мнения: 415
Съвсем доволна  newsm10

# 104
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на 75%, защото винаги има какво още да се желае от един мъж  Twisted Evil

# 105
  • София
  • Мнения: 5 828
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.



и аз мисля така  newsm10

# 106
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
ДА!!!99% newsm10 newsm51

# 107
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първите години бях 100% доволна, сега съм 75% Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 1 001
Първите години бях 100% доволна, сега съм 75% Heart Eyes

И защо? (ако не те смущава да споделиш)

# 109
  • Мнения: 1 446
Доволна съм! И двамата си имаме недостатъци. Търпим си се.

# 110
  • Мнения: 1 284
ЗА СЕГА ДА

# 111
  • Мнения: 2 609
Доволна съм, е има си и недостатъци, но то кой ли няма. Разбираме се, обичаме се, имаме си едно страхотно детенце /да ни е живо и здраво/...какво повече, дано да остареем и побелеем така доволни. Mr. Green

# 112
  • Мнения: 1 001
дано да остареем и побелеем така доволни. Mr. Green

Желая го на всички ви  smile3525

# 113
  • София
  • Мнения: 6 250
Да, и то мноооого. bowuu Не е съвършен, има си кусури, които май не са повече от моите. Mr. Green

# 114
  • София
  • Мнения: 7 242
Доволна, доволна Grinning

# 115
  • Мнения: 5 475
Доволна съм!  Peace

# 116
  • Мнения: 2 907
ако не съм доволна, с него ли ще съм? глупав въпрос задаваш или 4акаш да ти отговорят жени, които имат нещастен брак?? аз дори нямам брак, но знам, 4е най-красивото, което можеше да ми се слу4и е мъжът ми...

# 117
  • Мнения: 3 388
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

newsm10
Подкрепям на 100% !!!



 Peace  и аз така  Peace

# 118
  • Мнения: 1 001
ако не съм доволна, с него ли ще съм? глупав въпрос задаваш или 4акаш да ти отговорят жени, които имат нещастен брак?? аз дори нямам брак, но знам, 4е най-красивото, което можеше да ми се слу4и е мъжът ми...
Вече писах, че исках да ви провокирам да се замислите за добрите и лошите черти на съпруга ви.
Не искам да има жени с нещастен брак, а камо ли да ги "нервя" тук.

А за най-доброто - аз ги поставям на равно - Съпруга, Дъщеря, Син (изброени са по реда на запознанството им с мен)

# 119
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
писах опция едно  Peace ... то е ясно че 100 % няма но - май 75 % пък му е малко и той си има своите кусури но като се замисля то кой ли няма ...

Доволна съм, е има си и недостатъци, но то кой ли няма. Разбираме се, обичаме се, имаме си едно страхотно детенце /да ни е живо и здраво/...какво повече, дано да остареем и побелеем така доволни. Mr. Green
ето цитирам това за да не се повтаряме  Peace

# 120
  • Мнения: 22 827
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.
Както винаги кратка,но ясна.Няма да повтарям същото с други думи. Peace

# 121
  • Мнения: 212
Аз от моя мъж съм страшно доволна. Единствената му отрицателна черта е, че е работохолик. В смисъл като започне нещо - докато не го завърши почти не се прибира - идва си вечер само да се наспи. През повечето си почивни дни ходи и работи "на частно". Иначе е супер - помага ми, готви (аз не мога и не искам), играе си с детето, оговорен е, романтичен е, добър е в леглото (даже много  Heart Eyes)... Какво повече да искам?!

# 122
  • Мнения: 268
macki,kato vi slu6am i razbiram moq kandidat-syprug kolko treski ima za doizkusurqvane,po dobre da si otvarqm o4ite dokato e vreme,nali Thinking

# 123
  • Мнения: 5 370
macki,kato vi slu6am i razbiram moq kandidat-syprug kolko treski ima za doizkusurqvane,po dobre da si otvarqm o4ite dokato e vreme,nali Thinking
Или това, или просто почваш да " напасваш" нещата.
Ние например първо поживяхме година и половина. Видяхме, че основните принципи и положения съвпадат, направихме си беб  и се пооженихме.
П.С. Обаче без сватба и ся си чакам сватбата пък!!!! Дано не забременея междувременно втори път. Stop Naughty

# 124
  • по света
  • Мнения: 1 587
 Гласувах  100% доволна,при нас всичко стана много бързо,беше любов от пръв поглед,но  трудностите който преживяхме доказаха чуствата ни!

# 125
  • Мнения: 2 663
 Да,на 100% не съм очаквала,че може да има такова същество.Е има си и свойте недостатъци,но не е нещо сериозно.Уникален баща,понякога имам чувството,че е по-добър от мен в гледането на детето.Много нежен и чувствен в същото време мъжкар,а бе мога да го хваля без да преувеличавам много време

# 126
  • Мнения: 174
100% с две ръце Peace ! Късметлийка съм голяма! С уникално мъжле и сладичко дете ! Hug

# 127
  • Мнения: 146
Абе не на 100 ама на 75% сие достатъчни. То ако всичко е идеално няма да има тръпка.  Има какво да се желае и от моя и от негова страна Важно е разбирателството  и подкрепата. всичко друго е въздух под налягане....

# 128
  • Мнения: 308
доволна съм защото единствено на него мога да разчитам и единствено на него имам доверие при гледането на детето.

# 129
  • Мнения: 2 039
Страшен е  kiss Heart Eyes  Kissing Heart  loveuuu luvbed Two Hearts!!!

# 130
  • Мнения: 4 629
И аз съм от доволните съпруги  Heart Eyes

# 131
  • Мнения: 353
Нямам от какво да се оплача, доволна съм  Laughing

# 132
  • Мнения: 242
 Много съм доволна!

# 133
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, аз съм доволна от съпруга си. Нямам забележки към него.
Peace

# 134
E,Аз не съм доволна,но мисля ,че нещата ще се наредят някога smile3535

# 135
  • Мнения: 1 001
E,Аз не съм доволна,но мисля ,че нещата ще се наредят някога smile3535
newsm17

# 136
  • ново
  • Мнения: 5 956
Още една доволна съпруга Hug

# 137
  • София
  • Мнения: 4 966
Da,доволна на 100%.
Грижи се за мен,за Кристи-за домакинството-готви,пуска пералня,мие чинии.Аз досега един път съм пуснала пералня и веднъж съм мила чинии.
Много е мил и прави всичко за мен.
Абе обожавам гооооо Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 148
Да, доволна съм и се радвам, че сме заедно вече толкова години. Всеки човек си има трески за дялкане /включително аз и той/, но като се абстрахираме от тази малка подробност, нямам какво повече да желая.

# 139
  • София
  • Мнения: 383
Като цяло - да. Естествено има моменти, в които съм способна да го  #2gunfire, но има и такива, в окито не мога без него  Heart Eyes  Hug

# 140
  • Мнения: 1 416
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.
newsm10 Точно така...

# 141
  • Мнения: 515
Ох  Rolling Eyes, всеки път като му го кажа и той вземе, че направи някоя простотия. Laughing

# 142
  • Мнения: 3 248
Да, на 100%! Mr. Green Естествено, понякога ме дразни, че не оставя инициативата по някои въпроси в мои ръце, но мисля, че ще го преживея! Tired

# 143
  • Мнения: 3 537
Да,ако сега имах избор-пак за него бих се омъжила. Wink

# 144
  • Мнения: 3 537
Да, 99%  Grinning

# 145
  • Мнения: 356
Да, доволна съм.Няма идеални хора.Всеки си има кусури.Въпроса е да се научиш да живееш с тях.Ако трябва да избирам или мога да върна времето назад пак бих се омъжила за него. Peace

# 146
  • Мнения: 2 614
Дааааа, има, има, е случва се да мислим различно, но не съжалявам, че именно той е моят мъж и баща на детето ми!

# 147
  • Мнения: 252
да на 100%

# 148
  • Мнения: 8 505
Гласувах с пътва опция,но не са пълни 100.Липсват му няколко още Wink

# 149
  • Мнения: 394
И тука съм за 75% да.

# 150
  • Мнения: 3 405
Има, да Grinning

# 151
  • Мнения: 4 473
Да, на 100%! Mr. Green Естествено, понякога ме дразни, че не оставя инициативата по някои въпроси в мои ръце, но мисля, че ще го преживея! Tired

 Shocked Shocked Shocked Ти кога се омъже бе моме? Ила аз нещо не разбирам или до преди 10 дни беше мома Crazy

# 152
  • Мнения: 2 587
Има,и аз съм от тях на 100%

# 153
  • Мнения: 6 206
Гласувах със 100%, но избързах, трябваше на 75%, много мрънка и много кусури на мен намира, иначе той е бомба. Ако малко по-малко мрънкаше, грешка нямаше да има. Grinning

# 154
  • Мнения: 2 161
Той е най-добрият ми приятел,баща е на децата ми,финансово ме осигурява,при секс всеки път стигам до оргазъм и не на последно място-на семейството му върнаха от реституцията имоти.
Ами,смея ли да кажа,че не съм доволна? Mr. Green

# 155
  • Мнения: 419
много съм доволна ..имам най-доброто мъжле на света Grinning

# 156
  • София
  • Мнения: 353
Моят мъж е най-големия джакпот печелен някога Peace!!! Не го давам за нищо и за никого!

# 157
  • Мнения: 2 529
Доволна съм в рамките на нормалното. Просто съм реалистка Laughing Sunglasses

# 158
  • Мнения: 678
Не бих го сменила за нищо на света  Heart Eyes
Много добър и отговорен и грижовен и секси и .............

# 159
  • Мнения: 164
Макар да имаме различия и дразги понякога с него,все пак не мога да се оплача-обичка си ме,гушка си ме и ме разбира,когато не ми е добре,опитва се да ми угажда.Ами това е,обичкам си го и не мога без него.

# 160
  • Мнения: 2 936
аз на 101% txtloves

# 161
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Чувствам се щастлива с него, завършена и се радвам на този подарък на съдбата...Имаме си две страхотни деца - какво повече да искам!!! 100% да!!!

# 162
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Много съм доволна! А и той от мен! Дано така да е и занапред!

# 163
  • Мнения: 2 818
Да. И той, както и аз, както и всички хора си имаме трески за дялкане, но аз мисля че съм голяма късметлийка Mr. Green Heart Eyes

# 164
  • Мнения: 639
Доволна съм. Simple Smile Е, то все има какво да се желае, но и той сигурно не всичко харесва в мен.
Гледаме да не си обръщаме внимание на кусурите.

# 165
# 166
  • Мнения: 292
Има! Но да не забравяме, че ... винаги може още малко, така че - никакви 100 %!  Laughing

# 167
  • Мнения: 292
Ама сега като видях в резултата какви задоволени лигли сме всичките  Party!
Чак да ни се ненарадва човек Wink, да вземем да я скрием тая анкета от мъжките погледи ли?!?! Grinning

# 168
Да, доволна съм.Не винаги сме единодушни по някои въпроси, но се разбираме.Мъжът ми е голям домошар, отдават му се доста неща. И най-вече ме обича.

# 169
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Многооооооо съм доволна.Добричък, послушен, незнам дали друг ще ме търпи.

# 170
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Доволна съм и още как.Като моя втори нема.

# 171
  • Мнения: 3 457
Абе не на 100 ама на 75% сие достатъчни. То ако всичко е идеално няма да има тръпка.  Има какво да се желае и от моя и от негова страна Важно е разбирателството  и подкрепата. всичко друго е въздух под налягане....
подкрепям те напълно Peace

# 172
  • Мнения: 3 360
Многооооооо съм доволна.Добричък, послушен, незнам дали друг ще ме търпи.

 JoyТака,така..... hahaha А сега де-как да се оплача? tooth

# 173
  • Мнения: 1 081
Нямам от какво да се оплача, отношение, грижи, любов, разбиране - не бих могла да искам нещо повече. Пък и се обичаме, което е най-важното   bouquet

# 174
  • Мнения: 495
не бих го сменила за друг, ако това е критерий за "доволност"

# 175
  • Мнения: 2 019
аз Heart Eyes txtloves Two Hearts  loveuuu smile3521
не бих го сменила за друг, ако това е критерий за "доволност"

# 176
  • Мнения: 1 289
Аз съм на 90% доволна от моя мъж,както може би и той си има оплаквания от мен-не сме идеални все пак.Става ми смешно,щото преди малко писах по темата"Избройте 10 неща,който ви дразнят у мъжете ви".Те хем ни дразнят,а са си идеални-нали са си нашите мъже.Нямат грешка. Grinning И аз не бих си сменила мъжа за друг-обичам си го много такъв,какъвто е.Иначе ще ни е скучно ако си нямаме кусури.Нали  newsm78

# 177
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Страхотен баща и добър съпруг.
Важно е да си избереш добър съпруг, но още по-важно е той да е добър баща.
Е аз си го имам. Peace

# 178
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
На 100 процента трябва вече да има крилца,нека са 75.Има какво да учи Laughing

# 179
  • Мнения: 1 063
Доволна съм.

# 180
  • Мнения: 1 289
На 100 процента трябва вече да има крилца,нека са 75.Има какво да учи Laughing





PeaceНапоследък все на твои мнения попадам и много ми допадат bowuu

# 181
  • Мнения: 888
Аз съм доволна от него Hug , но това не значи че нямаме пререкания...това е нащо нормално, случва се и в най-добрите семейства...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт