Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 515
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами има още малко да се желае /той работи по въпроса/, но в общи линии съм доволна  Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, аз съм доволна от съпруга си. Heart Eyes Има дребни детайли, които ме дразнят понякога, но като цяло съм доволна. Peace

# 62
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    ИМА. Аз съм една от тях. Grinning

# 63
  • Мнения: 7 382
                           Що за въпрос?Както има "Не" така има и "Да".Това е въпрос ,който предопределя отговора.Ако поне беше "Защо сте доволни от съпруга си?" би имало какво да се обясни.

# 64
  • Мнения: 1 001
                           Що за въпрос?Както има "Не" така има и "Да".Това е въпрос ,който предопределя отговора.Ако поне беше "Защо сте доволни от съпруга си?" би имало какво да се обясни.

Извинявай права си за въпроса и за това се опитх да го "позамажа" с анкетата. Както виждаш, има два отговора с не, на 75%.

Ако си познавате / разпознавате половинките, може да видите какво наистина мислят те за вас: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105738.0  Grinning

# 65
  • Мнения: 1 364
Всеки човек си има недостатъци....но със съпругаме се разбираме,помага ми си. Ако кажа,че на моменти не ме дразни ще излъжа,но това е нормално.

# 66
  • софия
  • Мнения: 495
Да,на 100% newsm51

# 67
  • Мнения: 4 546
опция 1, ама процентите са напр. 90. като не съм му сърдита. иначе са -90%  hahaha
аз си мислех, че идеални хора няма, пък то гледай колко много имало    Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 781
Като гледам преобладаващия процент отговори, а той съвпада и с моето скромно мнение Blush, май има!!! Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 196
Аз съм от доволните. Heart Eyes

# 70
# 71
  • Мнения: 1 001
                           Що за въпрос?Както има "Не" така има и "Да".Това е въпрос ,който предопределя отговора.Ако поне беше "Защо сте доволни от съпруга си?" би имало какво да се обясни.

Вече има и един "Не, на 100%" Значи дамите не само възхваляват половинките си.

# 72
  • Мнения: 2 978
Добре де..мен ми е чудно..като пускате такива теми..мислите ли, че някоя ще си признае.

И какво ще напише...моя ме скъсва от бой...обича само майка си..мрази децата ни...аз съм му слугиня, води си любовницата вкъщи......т.н.?

Странна работа newsm78

# 73
  • Мнения: 3 932
Доволна, но винаги може да се иска повече...

# 74
  • Мнения: 3 760
Да! - 98-99%! Понякога и 100%  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт