Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София; Гео Милев

Някой знае ли нещо за Д-р Диков от "Майчин дом" - София?
Цитирай

Zdravei Lucky i men me interesuva, poneje az mislia toi da nabludava bremenostta mi, i da rodia pri nego Jivot i Zdrave.
Цитирай

За д-р Диков има изписани много отзиви в различни теми, ако пуснеш търсене - ще ги откриеш.

Аз раждах при него преди 46 дни със секцио, но преди да го избера, проучвах доста мнения на мами в този и в друг форум. Срещнах само положителни отзиви, с едно изключение, но самото момиче отбелязва, че при нея е било такова стечението на обстоятелствата.
Питах и лекари, и акушерки - получих техните искрени препоръки за д-р Диков. Много държах да бъда при лекар с опит в хирургията, тъй като щях да съм секцио - а той работи като главен асистент в отделението "Оперативна хирургия".  Освен това исках и да е загрижен за пациентките си и след раждането - в смисъл да ги посещава и да се интересува от състоянието им - и всички момичета, раждали при него, които питах, го потвърдиха.

Лекарите и акушерките твърдяха за него, че е "страхотен, страхотен човек"; "много добър професионалист, винаги го препоръчваме" и др.

Та...спокойна се спрях на него и направихме две срещи, на които дълго и нашироко обсъждахме предстоящото раждане, евентуални проблеми, и т.н. Освен че е много сърдечен и с чувство за хумор, той е и лекар, който не се скъпи на информация и подробно обяснява всичко. Много е отзивчив - дава визитка със сума ти телефони - служебни, домашен, мобилен - с "указанието" да му звъниш всеки път, когато си притеснена за нещо, искаш да питаш нещо, или имаш някакви болки - без значение по кое време на денонощието.

За самото раждане - всичко мина много добре! Възстанових се след около 5-6 дни, белегът ми представлява една розова линийка в пубисната област - не е грозен изобщо, но не това е важно. Важното е, че след раждането докторът идваше всеки ден по 1-2 пъти при мен в стаята, интересуваше се от състоянието ми, даваше съвети, питаше за бебето ми педиатрите и ми даде информация за жълтеницата му, сам ми прави превръзка, настоя да ме изпишат един ден по-рано - иначе трябваше да стоя и съботата, а се чувствах вече много добре, и бебчо беше добре... Smile
Освен това се интересуваше и от другите две момичета в стаята ми, помагаше им с информация и на тях.

Накратко - с чисто сърце препоръчвам този лекар! Не само добър професионалист, но и добър човек, с мило отношение, отзивчив, загрижен, с чувство за хумор - което предразполага да се отпуснеш, когато предстои раждане, или си изтощена след него... Smile

Ако имаш още въпроси - питай, може и на лична бележка.  Smile
Цитирай

Страната на чудесата

И аз раждах при д-р Диков преди 3 месеца и ти го препоръчвам горещо! Никога не съм си представяла, че първото ми раждане ще протече така гладко и лесно! Успех на теб и здраво и хубаво бебче!
Цитирай
Az sushto rajdah pri nego i glasuvam ZA s dvete ruce- ako rajdam pak skoro -pak pri nego shte sum - ot 7 sutrinta do 15 chasa ne se otlepi za sekunda ot men- vsichko mi obiasniava-gleda da me razseiva prez cialoto vreme i da mi govori za da zabravia za bolkata. Na vsichkoto otgore - absoliutno vseki den ot 5te koito biah v bolnicata mina da proveri kak se chuvstvam - strahoten chovek e i si zaslujava adski mnogo. Niamam dumi prosto!!!! #Milti
Цитирай

София

Потвърждавам горните мнения!
Страхотен човек и лекар. Раждах преди 8 месеца \нормално\, идваше по няколко пъти на ден и за мен настоя да ме изпишат 1 ден по-ранно, защото бях мн.зле психически и исках да си ходя по-бързо.  Горещо ти го препоръчвам!!!

Лека бременност и раждане!  Smile
Цитирай

София; Гео Милев

Здравейте момичета!
 newsm51 Много ви благодаря за информацията.
Тъй като това ще ми е втори доктор (надявам се и последен) исках да знам повече за него!
Действително когато пуснах търсене открих 2 - 3 мнения но са ми крайно недостатъчни!
Все пак едно е да раждаш а друго да следиш развитието!
Иска ми се да разбера дали отделя нужното време за преглед на ехо - изследвания и т.н.
irenaK - Аз утре(четвъртък) съм при него за първи път!
Ще ти пиша какви са моите първи впечетления от него и координати!
Ти колко си бременна (много или малко) newsm03
Цитирай

Hey Lucky blagodaria ti shte chakam s netarpenie da mi kajesh vpechatleniata si ot nego. Az sam v 8 g.s -termona mie 30.06.2005. A ti kade hodish - az shte bada v asociaciata po semeino planirane na Dondukov.
Pozdravi i shte chakam s netarpenie
Цитирай

София; Гео Милев

Здравейте отново!
 Very Happy
Първи впечетления:
Човечеца е готин!
Голям бъбривко а сестрата е супер!
Май си заслужава човек да го познава!
Ще си правя изследвания другата седмица и тогава ще се видя пак с него!
Тогава ще ви кажа за вторите впечетления!  Cool
Цитирай

Sofia

D-r Dikov kade vodi zenska konsultacia i platena li e ili raboti s zdravnata kasa?
Цитирай

София; Гео Милев

Женската консултация е в Майчин дом и е безплатна с направление.
приема вторник и четвъртък от 14-18часа
това е тел. за записване 9172/219
стая 17х не помня точно кои номер  Razz
Цитирай

София

И аз съм при него в ЖК в МД. Досега съм била само един път. другата седмица пак имам час. Впечатленията ми са приятни, но още не сме говорили за раждането. Вие как точно се уговорихте?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.