Колко спи бебе на три месеца?

  • 9 521
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
Здравейте!
Моята Яна е на 3 месеца и все се питам дали спи достатъчно Rolling Eyes През деня изобщо немога да я накарам това да стане,а ако случааайно я излъжа,спи най-много половин час newsm07 Чудя се от къде толкова енергия у това дете newsm44 .Найстина през ноща си поспива ( от към 12,до към9-10),но стига ли и този сън  33uu ?Честно да си кажа на мен ми се доспива на обяд ,а то...друг е въпроса как успявам с къщната работа

# 1
  • Мнения: 128
определено и е малко спането. опитай се да я приспиваш, но не постоянно, а само от време на време. за да не и стане навик.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 291
Лелеее, аз си задавах същия въпрос когато Алекс беше на 2-3 месеца, с тая разлика че Алекс и през нощта се будеше. Мисля че трябва да приемеш факта че едни деца спят, а други не  Laughing

# 3
# 4
  • Мнения: 46 437
София спи по около час, после бодърства, яде и пак бодърства, след което заспива. Така е през 3-3.5 часа през деня. Най-дълго спи от 18-18.30 ч. до 24 ч. После понякога се буди и в 3 ч., което е гадничко, а в най-добрия случай до 7ч., това се случи само веднъж за съжаление Grinning
Има поспаливи и по-бодрички, те си знаят колко да спят Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 771
Здравей Бубинка  Grinning
Моят Дани май е само с един ден по-голям от Яна. И той има дни, в които не му се събира и един час сън през деня, но ми прави впечатление, че колкото по-голям става толкова повече спи.

До края на втория месец беше кошмар, не заспиваше за повече от половин час. През третия месец почнаха да се нормализират нещата. Днес пък постави рекорд по спане, даже и сега спи. Не знам само какво ще прави през нощта. Мога да те посъветвам да пробваш да попееш малко, при нас действа много добре.

# 6
  • Мнения: 17 402
Рано им е още да имат определен режим за спане. Щерката на  до към 6 месеца спеше много малко- 15 мин я приспивам, 10 мин спи.

# 7
  • Мнения: X
Споко и ние сме така - гадничко, защото никаква работа странична не мога да свърша, направо ме прави  #Crazy  но..... А и Ния е така от момента в който почна да се поосъзнава newsm66

# 8
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Ето ни и нас в клуба на будуващите Laughing Цвети спи почти толкова и е на 3 месеца, но след като се бях заричала, че моето гардже няма да има залъгалка накрая се предадох и нещата се понормализираха-спи окорло час с бибата. А, и на разходка спи по 2-3 часа, днес бях навън с нея от 11 до 13 и тя спа непробудно през цялятя рязходка и продължи да спи до 14.30! Мисля, че чистия въздух им действа добре. А къщната работа е оставена за вечерта, когато тати се включва с малката.

# 9
  • Мнения: 3 153
Цитат на: nikol78
София спи по около час, после бодърства, яде и пак бодърства, след което заспива. Така е през 3-3.5 часа през деня. Най-дълго спи от 18-18.30 ч. до 24 ч. После понякога се буди и в 3 ч., което е гадничко, а в най-добрия случай до 7ч., това се случи само веднъж за съжаление Grinning
Има поспаливи и по-бодрички, те си знаят колко да спят Grinning


И ние сме същата картинка, само дето го практикува от 2 седмици вече, а той е едва на 2 месеца!!! Мисля си, че е много мъничък още за да бодърства толкова много Confused

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
И ние бяхме така предния месец-ама съвсем не спеше.А сега има напредък,за цял ден 2 часа.

# 11
  • Мнения: 2 609
Цитат на: kali
Здравей Бубинка  Grinning
Моят Дани май е само с един ден по-голям от Яна. И той има дни, в които не му се събира и един час сън през деня, но ми прави впечатление, че колкото по-голям става толкова повече спи.

До края на втория месец беше кошмар, не заспиваше за повече от половин час. През третия месец почнаха да се нормализират нещата. Днес пък постави рекорд по спане, даже и сега спи. Не знам само какво ще прави през нощта. Мога да те посъветвам да пробваш да попееш малко, при нас действа много добре.

Ох,пея dazzler1 ,не да не пея,ама и това не помага,както е писала beep 15мин.приспивам-10мин.спи.През деня спи само когато излезем на разходка,явно се унася от друсането на количката,но при нас от няколко дни е много студено и духа ужасен вятър и не сме излизали Weary .

# 12
  • Мнения: 2 609
Цитат на: redhat
А къщната работа е оставена за вечерта, когато тати се включва с малката.

И аз така чакам таткото и почвам 1dishes  1ironing  hang

# 13
Nie sme s 2 dena po malki, no ot strah da ne sviknem na ruce si izgradihme neshto kato rejim:
Kurmim se i sled tova ia ostaviam v legloto nad koeto ima zakacheni ot peeshtite vurtiashti se igrachki - na neia i e interesno i ia ostaviam taka za okolo chas i si igrae sama - posle pochva da mrunka i zapochvam da si igraia s neia dokato se umori /pak samo v legloto/ i posle kato se umori tia pochva da reve pri koeto i davam vodichka s shisheto i ia galia po glavichkata i poleka leka tia se otpuska - ima dni v koito spi poveche - i takiva v koito 2 - 3 hranenia izobshto ne spi. Noshtem naposleduk spi ot kum 22 chasa do 5:30. Ima obache momenti v koito noshtem se budi na 3 chasa - posle pak spi po mnogo - ostavila sum ia sama da si uregulira rejima. Nikoga ne sum i davala voda prez noshta za da i suzdavam rejim da ne iade noshtem.
Nai dobre e da ostavish bebeto samo da
si napravi rejima.

# 14
  • Мнения: 2 655
И моята АЛИ беше същата. И аз като теб бях пуснала тема тук, защото не можех да се оправя с нея.
Аз самата съм свикнала да дремвам следобеден сън и много ми липсваше, а тя беше вечно с ей такива очи Shocked . Търсеща компанията ми... Embarassed
Една баба тук ми каза, че като мине 3 месеца и половина ще започне повече да спи. Така и стана. Започна по няколко пъти на ден по 15 мин, после увеличи на 30 мин, а вече спи и по час.
Научих я на обяд да ляга да спи. Лягам до нея и я кърмя, така заспива. Ако се събуди по рано от 3:30-4:00 часа само и бутам гърдата в устата. Тя цоква 2-3 пъти и отново заспива до 3:30-4:00 часа. И знае, че като се събуди излизаме на разходка. Wink
Пробвай с приспивни песнички. При нас помогна носене на ръце с лице към бялата стена. Тя гледа, гледа онасясе и заспива. А татко казва:"Ох от това шшшшшшшшшшшшшш и на мен ми се доспа."

Общи условия

Активация на акаунт