Да ви се оплача

  • 1 420
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Много ме радват медицинските лица с плоско и ограничено мислене.. Обикновено не споря, а се усмихвам широко. Това ги кара да изглеждат още по- глупаво  hahaha

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ей не обръщай внимание най-добре

# 17
  • Мнения: 3 760
Тъжно е, че точно педиатрите ни не се интересуват от новистите в професията си... Чудя се ако бяха сърдечно-съдови хирурзи, например, дали щяха да си позволяват да не осъвременяват познанията си...

# 18
  • Мнения: 250
Аз преди време им бях разпечатала от библиотеката във форума да прочтът малко новости, но незабелязах някакъв резултат. незнам как ще се преборим с това закостеняло мислене  Thinking

# 19
  • Мнения: 2 959
Просто ги пропусни тези "съвети" от мед. персонал покрай ушите си! Не Ти е и няма да Ти е за първи път да ги чуваш подобни бисери. Peace

...направят изследванията(имам раничка на шийката)дай боже всичко да е наред ...
Летка, стискам Ти палци всичко да е наред с изследванията и да скоро задействаш плана в подкрепа на кърменето! Hug

# 20
  • Мнения: 8 460
Ходих до моето педи за направление за гениколог и като казах , че още кърмя направо щяха да ме изядът със сестрата. какво било това, на кокво приличало, щяла съм да направя от детето си мамино синче с това кърмене. После при гениколога същото се повтори, вече нямало никаква полза и незнам си какво. Направо ме побъркват с "остроумни мнения"  #2gunfire

Лятото като си дойда в Хасково ще отидем заедно до твоите доФтори,за да видят и една мамина кърмена дъщеричка. WinkЗаради един умник- хасковски доктор отбих сина ми на 7 месеца-нямало нищо в кърмата.Айде сиктир!Да вземат да попрочетат малко съвременна литература,не  жълтите учебници от 56 година.За интернет да са чували?Или си мислят,че хората трева пасат и като богове ги гледат.Умря Марко,това им кажи! GrinningИ ми свирни на лични,като си дойда ще кърмим заеддно в кафето зад театъра.Ще изпопада народа.Как не съм те срещнала още  миналото лято! Rolling Eyes

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
я не им обрьщай внимание Close

# 22
  • Мнения: 92
Много ме разсмиват тия реплики за дългото  кърмене  Laughing
Моята баба пък ме пита веднъж защо я кърмя още, а не и давам вече кисело мляко, така щяла да дръпне повече с разтежа. УЖАС smile3515

Не трябва да обръщаме внимание ама е много неприятно понякога!

# 23
  • Мнения: 5 393
Я не им се връзвай и си кърми колкото ти душа иска. Hug

# 24
  • Мнения: 296
Аз пробвах с литература разпечатана и много обясненя, не исках да лъжа жената, и така 3 пъти си обяснявахме, на четвъртия сподели, че е говоила с нейни колежки и с гастроентероложката, която също се оказа, че била за късното захранване и така...
Споделих с мъжа ми, че борбата е почти спечелена и се надявам поне за 2 рото да не се обяснявам , а той каза "Току виж за другите майки на малки бебоци взела да го дава като вариант", защото при една малко по слаба жена( в смисъл такава на която и липсва достатъчно информираност, подкрепа в къщи и 2 баби пилещи постоянно как трябва да се дава сок на 40 тия ден(като в моя слу4ай) не е лесно да се пребориш, с което и вие сте се убедили Sad. Много ми е неприятно да бъда лоша и да съскам, но с бабите се налага понякога. Като минат на довода "и ние така сме ви хранили и нощо ви няма", направо ми се изправя косата...
Та така 4, 5 месеца сме само на кърма и 3 мата сме много щастливи -аз, тати и Михаела Simple Smile
Успех с борбата!

# 25
  • Мнения: 1 353
Ходих до моето педи за направление за гениколог и като казах , че още кърмя направо щяха да ме изядът със сестрата. какво било това, на кокво приличало, щяла съм да направя от детето си мамино синче с това кърмене. После при гениколога същото се повтори, вече нямало никаква полза и незнам си какво. Направо ме побъркват с "остроумни мнения"  #2gunfire
Има 2 варианта:
1.Усмихваш им се и не ги слушаш въобще какво говорят и си правиш твоето.
2.Правиш ги и ти луди Mr. Green

За предпочитане - вариант 1. Не им се връзвай- нека си пеят Mr. Green
Аз предпочитам да сменя лекаря, като преди това използвам вариант 2 #Cussing out
После ще ги гледам как са се облещили smile3532

Общи условия

Активация на акаунт