Как се свалят манекенки!

  • 5 064
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Четох тва в един форум и честно казано умрях от смях,реших да ви го покажа,че и без тва е кофти времето навънка и е пълна скука,та да се посмеете и вие.Това го разказва един пич,уж по действителен случай,знам ли и аз.

"Та значи, провокиран от темата за манекенките реших да пробвам как стоят нещата. Вечерта бях на некъв адски хай купон, където имаше доста от тея екземпляри мотащи се в къси полички, цепки и дълбоки деколтета. Доста от тях бяха с мутроподобни тъпкачиSimple Smile, но имаше и няколко свободно шляещи се из тълпата и опитващи се да правят впечатление индивиди от този все по-увеличаващ броя си вид. Та запалих си пура, навих си ръкавите на ризата, на врата ми висеше последен модел сони-ериксон, очилца рейбан на челото. Ленен панталон, кожени чехли, а бе гъзария до шия дет се вика, ама нали ше сваляме манекенка, нема начин. Едва ли трябва да споменавам, че всичко по мен беше адски марково, пристигнах с колата на един приятел, който е в Испания и ме помоли да му наглеждам имотите. Апропо, колата е АУДИ ТТ – кабриолет. Та, запалих си пурата и се отправих небрежно към едно русо 18-19 годишно, с крака до сливиците. Ала бала, хахохихи, заговорихме се. Първата работа на мадамата беше да прецени дали изобщо си заслужава да контактува с мен. Огледа ме от горе додолу, направиха и впечатление и телефона и очилата и пурата. А като викнах келнера и си поръчах 20 годишен дъмпъл за което му оставих 50 кинта, мадамата се налензи кат корнишон.
Говорихме си общи неща, като в разговора тя се стараеше да блесне с интелект.


Имаше няколко заучени фрази, които трябва да призная използваше съвсем намясто. Точно за това навлязох в дебрите на екзистнциализма, който по нейните думи тя обожаваше и мадамата малко почна да се притеснява. Реших да не я отказвам от продължение на хубавата вечер, още повече с няколко комплимента и показах, че искам нещо повече, а тя нямаше нищо против да ходим по заведения и насам натам, особено след като и казах, че имам туристическа агенция и обикалям цял свят. Шашнах я с няколко предварително заучени корифеи в модния бизнес, които познавам, предимно фотографи и промоутъри(адски яка дума за свалка на манекенки).

Мадамата пийна 2 чаши вино и почна да ми се лензи и да играе ролята на дива съблазнителка. А бе тия няма ли кой да ги научи, че лигавенето не е секси.

Предложих и да се разкарваме от тоя тъп купон и тя веднага се нави. Като се качихме в аудито, мадамата се подмокри от кеф. Аз карам бавничко, а тя ми се увесила на рамото и ме лиже по ушите.

Едвам се сдържах да не се захиля. Та водя я в една от къщите на моя приятел и тая направо онемя. Сигурно вече си представяше как се нанася да живее там. Аз си трайкам и и гледам сеира.
Пуснах музика,а тя след като отиде “да се освежи” се върна и почна да ми прави стриптийз. Щях да падна от смях. Ебаси дървото. Както и да е, посъблече се тя, съблече и мен и почва да ми прави с..р.а. А бе тия жени не знаят ли че свирката не е да го налапаш и да си движиш главата нагоре-надолу. По едно време спира и ми казва:” признай си, че по-хубава свирка не са ти правили”.

Реших, че е достатъчно да натисна главата и за да и запуша устата,а тя реши, че страшно ми харесва, та чак почна и да пъшка и да симулира, че стига до оргазъм. Започнах да се отегчавам, реших че е време и аз да направя нещо, лизах я малко, и тя почна да ме иска в себе си(много филми е гледало това момиче).

Викам, ми щом искаш, ето ти го.... Ебаси дървото, с по-дървена жена не съм бил. Чак се сетих за вица :

Разговор по време на секс:
“Няма ли да мръднеш малко? – Що, преча ли ти? “.

Реших да свършавам и си свърших, тя ми изсимулира страхотен оргазъм и каза, че по хубав секс не е имала.

А бе казвам ви, веселба голяма. Аз реших като истински мъж да се обърна и да заспя. А мадамата след 10 минути ми вика: “Обичам те” .

Обърнах се и и казвам: “Ти луда ли си ма? Как па ме обикна за 2 часа” А тя ми вика: “Ми не знам искам да съм с теб”. Не мога –викам- утре заминавам за Ямайка.

А тя гледам още малко и ще скочи да си приготвя багажа. Накрая не издържах и и казвам: " Глей кво , излъгах те и съжалявам, аз съм иконом на тая къща, шефа го няма и аз се възползвах от дрехите , колата и къщата му. Беден съм като църковна мишка. Но пък се влюбих в теб и мога да ти дам много любов.”

Оная като скочи , събра си набързо парцалките, напсува ме като каруцар и се изнесе на шеста. Дали да и се обадя, какво ще кажете?"


Между другото посетете и този сайт,доста е забавен:
http://www.visitdaniela.com/pages/fun.htm

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 17:06 от КАРЧЕВА

# 1
  • Мнения: 7 914
Това ми звучи като извадена история от Плейбои Sick

# 2
  • Мнения: 298
Това ми звучи като извадена история от Плейбои Sick

Но пък се смях с глас  hahaha Joy
КАРЧЕВА   bouquet

# 3
  • Мнения: 6 898
Много готино Joy

# 4
  • Мнения: 4 806
що пък от Плейбой? Може и да е напълно измислена, но е добре направено.
Вярно е, че иконом едва ли ще върже тема по екзистенциализма, ама знае ли човек Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 150
 rotfImao rotfImao Добре се посмях  hahaha hahaha newsm62

# 6
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
 hahaha Joy Joy Joy
"Махалото на Фуко"- любимата книга на 97% от моделките Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Това ми звучи като извадена история от Плейбои Sick
Ми незнам от къде е извадена,но дори и измислена да е,е доста близо до действителността.Да не говорим колко е смешна и колко смешни са множеството девойки,които постъпват баш си по тоя начин,а и не е задължително да са манекенки.Ако можеха да го прочетат и те,та да се видят отстрани....... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 562
Евала, Карчева, яка история  Joy Joy
и много достоверна, особено при запознанството. Свидетел съм много често на точно такива свалки  Money Money

# 9
  • Мнения: 431
Не знам, нещо не ми е смешна историята, жал ми е за такива момичета.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Не знам, нещо не ми е смешна историята, жал ми е за такива момичета.
Ти пък кво ти е жал,като те сами си го правят.....

# 11
  • Мнения: 431
Ами и те са нечии щерки, а не е имало кой да ги научи да се уважават. Острани ми се струва, че такъв живот като те завърти и няма измъкване.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 606
hahaha Joy Joy Joy
"Махалото на Фуко"- любимата книга на 97% от моделките Mr. Green


Барабар цузамен с "Алхимикът" Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 150
Не знам, нещо не ми е смешна историята, жал ми е за такива момичета.
Ти пък кво ти е жал,като те сами си го правят.....
и си го търсят

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
hahaha Joy Joy Joy
"Махалото на Фуко"- любимата книга на 97% от моделките Mr. Green

Не се хвърлят на толкова сложно!
Любим автор им е Пауло Коельо.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт