кофти ама какво ще кажете эа клиэмата преди раждане

  • 3 958
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 427
Хич не е страшно,оцелях след нея LaughingНай-много да ти хареса и да искаш после пак Mr. Green

# 121
  • София
  • Мнения: 280
май винаги правят клизма, ако разждаш в бг болница поне така мисля. не се притеснявай не е страшно и не боли само е добре да стигнеш на време до wc-то  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 5 577
Усещането не е неприятно.

# 123
  • Мнения: 467
Второ раждане с клизма,която е нещо съвсем елементарно и е бърза процедура и всичко беше супер нямаше срам и безпокойство при следващата контракция какво ще стане.
Така че аз съм за.

 bowuu

# 124
Момичета, само исках да ви питам как точно се прави клизмата. Извинете за неудобния въпрос, но все пак всички казват как са се чувствали, а не обясняват процедурата.

# 125
  • Мнения: 962
Az rajdah sas sekcio predu 20 dena.Ve4erta predu sekcioto mi napraviha klizmi4ka Wink i kazaha ve4e da ne piq i da ne qm ni6to .Az mn.bqh se napla6ila ot klizmata,no...tova izleze 4e e nai bezboleznenoto ne6to v cqloto rajdane.Dori posle mi stana po dobre sled kato posetih 00  Wink Trudnoto pri men be6e da ostiskam polojenieto dokato stigna do  00  Laughing

# 126
  • Мнения: 733
По добре с клизма  Peace. Не боли, малко е неприятно, но само това, а все си мисля, че вече правят задължително на всички. Не боли споко и леко раждане   bouquet

# 127
  • Мнения: 46 511
аз също мисля че никои няма да те пита ...

Като не те питат, ти им казваш "Не, благодаря!" и минаваш на следващата процедура  Peace

# 128
  • Мнения: 577
И аз бях много наплашена от тази клизма,но въобще не е болка за умиране и май е по-добре слушала съм много гадни историйки заради неправене на такава Sick

# 129
  • Мнения: 143
Аз и двата пъти раждах със секцио и нямах избор.Не е кои знае какво само дето после висях половин 4ас в 00  Grinning

# 130
Да ти кажа, че е за прдпочитане да ти я направят, за да не се чувстваш после неудобно, ако се случи нещо...

# 131
  • Мнения: 1 117
Не боли, но не е и сред приятните изживявания Wink

# 132
  • Мнения: 2 125
На мен не ми правиха....сложих свещичка от предната вечер и готово! Цивилизована работа.

Общи условия

Активация на акаунт