Авиокомпания

  • 1 802
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Това с излючването на мобилните телефони не беше ли само докато излита и каца самолетът?  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 423
Това с излючването на мобилните телефони не беше ли само докато излита и каца самолетът?  newsm78

Не. През целия полет. Както и пушенето е забранено от няколко години през целия полет.

# 17
  • Мнения: 3 880
Това с излючването на мобилните телефони не беше ли само докато излита и каца самолетът?  newsm78
Ами не. Другите уреди можеШ да си ги включиШ по време на полета, но телефона не, zаЩото той непрекъснато Ще се опитва да усъЩествява връzка със zемята и то с пълна пара и така може да пречи на уредите на самолета.
Наскоро каzаха, че са иzмислили някакъв уред, който поzволява да може да се говори по телефона и от самолета (неЩо като специална антена), но докато навлеzе масово Щели да минат оЩе няколко години...

# 18
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз съм за Луфтханза, много са сигурни, и персоналът е у4тив  Peace
И шефът на мъжа ти се прави на интересен,а? Той пътува само с тях, а за под4инените предлага разни измислени компании  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 423
Почти съм сигурна, че мъжът ще лети с Bulgaria Air (бивша Балкан),
техните цени се движат в тия рамки. А Скай Travel са само туроператори.
Ако има късмет, може и на нормално обслужване да попадне дори и в Bulgaria Air.

# 20
  • Мнения: 3 880
И шефът на мъжа ти се прави на интересен,а? Той пътува само с тях, а за под4инените предлага разни измислени компании  Twisted Evil
Аааа, ама той Шефа ли Щял да плаЩа? Аz не раzбрах Embarassed Е тогава 530 кинта zа Луфтханzа наистина е евтино, грабвайте го беz да мислите Joy  Laughing

# 21
  • Мнения: 945
Я не се панирай. Жена, нито едната, нито другата компания са смъртоносни.

И аz също се пнанирам по време на полет, но една биричка ме успокоява и нито турболентонст, нито лефището във Франкфурт могат да ме сплашат. Амо мъжът ти се страхува толкова много, то да пийне едно валерианче преди полета и ще е по спокоен и от пилота.

За комфорта на полета много zависи не само от авиокомпанията, но и от типа на самолета. Аz лино предпочитам еърбусите, досега колкото пъти съм летяла с тях, те са били най стабилни във въzдуха. За съжаление до БГ май никоя компания не лети с такъв. Българската авиокомпания лети е ТУ. Теzи самолети са доста стабилни по време на иzлитане, но по време на каzане друса малко повече. Боинг са по добре от ТУ, но по мои наблЮдения малко по zле от Еърбусите.

А и ти не се паникóсвай, нищо няма да му стане на мъжа ти. (Между другото поята половинка zа последните 8 седмици има 15 полета, аz бъzлата само 6)

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Преди две седмици летях с "Хемус еър" и искам да кажа, че са гола-вода.Адски мръсен самолет.Количките за сервиране бяха направо гнусни SickВсички пътници си навлякахме по няколко ката дрехи, защото беше много студено.Пилота съобщи нещо по микрофона и нищо не се разбра от пращенето.Чух само думата колани.Попитах стюардесата какво е казал(все пак детето ми седеше в мен и трябваше да знам дали да му сложа колана).А тя така троснато ми отговори, че аз онемях, а пътника до мен и се скара, че няма основание да държи такъв тон.

# 23
  • Мнения: 934
Преди две седмици летях с "Хемус еър" и искам да кажа, че са гола-вода.

Къде летя с тях?
На мен ми предстои полет с тях скоро (Дубай - София) и да ти кажа, единственото, което ме интересува, е да стигнем живи и здрави! Всичко друго махни.
Какво да се прави, като са най-евтини, единствените директни (като изключим спирането в Бейрут за 40 мин.) и полетът е в удобно време. Мислих, мислих и реших, айде, ще взема за тях, дано са сравнително безопасни Praynig
Миналата година пак с тях пътувахме, за комфорт не може да става и дума, но така или иначе комфортът е относително понятие когато пътуваш с две малки деца! Mr. Green

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Англия-България.Права си, най-важното е хората да пристигат живи и здрави!Другото са глезотии! Wink

# 25
  • Мнения: 2 567
Да не би да става дума за авиокомпанията Sky Europe? Ама те май нямат директен полет до Франкфурт  newsm78 Летя редовно и с Луфтханза, и с Хемус Еър. естествено, че първите са за предпочитане, но и Хемус не са толкова зле.  Peace Винаги са били изключително любезни. Самолетите не смятам, че са по-стари от тези на България Еър.
Не се тревожи, всичко ще бъде наред!   bouquet

# 26
  • Мнения: 7 091
Да не би да става дума за авиокомпанията Sky Europe? Ама те май нямат директен полет до Франкфурт  newsm78 Летя редовно и с Луфтханза, и с Хемус Еър. естествено, че първите са за предпочитане, но и Хемус не са толкова зле.  Peace Винаги са били изключително любезни. Самолетите не смятам, че са по-стари от тези на България Еър.
Не се тревожи, всичко ще бъде наред!   bouquet

 Вярно ли е наистина, че Хемус Еър имат международни полети? newsm78 #Crazy Извинявам се ако съм объркала някого, мислех че нямат.

# 27
  • Мнения: 9 903
имат, да. Мисля, че сега вече ще кацат и на Хийтроу.
http://www.hemusair.bg/bg/index.php?page=menu5&sub=menu5_1

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
имат, да. Мисля, че сега вече ще кацат и на Хийтроу.
http://www.hemusair.bg/bg/index.php?page=menu5&sub=menu5_1
Ей супер. Уредихме се вече и ние с голям избор. Цените ще паднат още повече  Mr. Green
То момичето пита за сигурност, не за обслужване Wink
Спокойно всички изброени до тук авиокомпании са ОК. Скоро слушах някакво изследване, в което казаха, че риска да катастрофираш с кола е по-голям от колкото със самолет. Цял свят пътува както с коли така и със самолети и риска въобще не ги притеснява. Аз пък като мазохист редовно гледам един сериал за катастрофи на самолети и разследването на катастрофите. Мъж ми ме обяви за луда, обаче от известно време и той се зазяпва в тях. Работата му е свързана непрекъснато с командировки в различни държави, тоест пътуване със самолет Wink
Телефона и да го включи при тази скорост, която развива самолета, няма да може да установи връзка. Те имат праг на максималната скорост, при която работят. Американските мобилни са на по-висока честота и позволяват разговори при по-висока скорост.
Луфтханза, между другото, от скоро предлагат Интернет връзка по време на полета, но не знам дали не е привилегия само на бизнескласата. Качеството на връзката е супер!
А Еърбъс не са ли само за презокеански полети?!?!

# 29
  • Мнения: 9 903
не. Еърбъс 320 сега правят чартъри с немски туристи до морето Simple Smile в Бг еърбъс имат Ер Виа.

Общи условия

Активация на акаунт