Световното по Футбол имате ли фаворит

  • 10 002
  • 272
  •   1
Отговори
# 45
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ето какво полу4их по и-мейла по логиката на нумерологията:
Трябва ли да гледаме всичките футболни мачове от световното, като вече се знае кой ще е шампион ?
 
Бразилия спечели Световната Купа 1994 година, преди това е била пак световен шампион през 1970.
 
Като съберете 1994 + 1970 се получава 3964
 
Аржентина за последен път е била световен шампион през 1986. А преди това в 1978.
 
1978+1986 = 3964
 
Германия е била световен шампион за последен път през 1990. Преди тази година, тя е била световен шампион за последен път през 1974
 
1990 + 1974 = 3964
 
Като следваме същата логика, можем сами да разберем кой е бил световен шампион през 2002. Трябва да се види кой я спечелил през 3964 – 2002 = 1962
 
И изненада през 1962 Бразилия е била световен шампион, точно както и през 2002.
 
Може да се запитаме според номерологията, кой ще е тогава тазгодишния шампион?
 
Отговор : 3964 – 2006 = 1958
 
И кой е бил шампион през 1958 година ?
 
 (ПАК) БРАЗИЛИЯ
Хайде, аз отивам да се подготвям за ма4а Франция-Испания и не ме питайте за кого ще викам  Wink  Laughing

# 46
  • Мнения: 5 475
И на мен ми се вижда Бразилия като фаворит!  Peace
А Италия направо резил..едни мачове,като баби се мъкнат...добре,че им подаряват дузпи.. Wink

# 47
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Мен още ме е яд за Чехия, ама какво да се прави.........фаворит сега си търся нов...........

# 48
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Събота ще играем срещу Бразилия, ама според нумерологията-ще паднем  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 3 880
Ето какво полу4их по и-мейла по логиката на нумерологията:
.................................

Хехе, страШни сметки Simple Smile
Те и германците са си направили някаква такава сложна сметка, но сега не мога да се сетя как беШе точно. НеЩо смятаха годините, преz които са били Шампиони и реzултата беШе 2006, т.е. и 2006 им се падало да стават Шампиони Laughing Какви чудеса правела математиката. А да видим коя сметка Ще иzлеzе вярна Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 465
Фаворит ми е Франция Grinning

# 51
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
О, те и англичаните имат една нумерология, но тяхната е по-елементарна. Били са шампиони 1966 и сега 2006 пак  Laughing Ама като ги гледам как се представят до тук...  newsm78

# 52
  • Мнения: 6 390
Фаворит ми е Франция Grinning
Peace и на мен  Party
сташно много ми харесаха снощи  Whistling Laughing

# 53
  • Мнения: 1 128
     Ами испан4етат в4ера отпаднаха та си нямам ве4е фаворит.Което сус сигурност знам 4е не съм за италиянците.Както мъж ми се изразява (извинявам се за простотията) имат насадени цветя в задниците,което идва да ре4е 4е тяхното винаги е само късмет.И като им гледам играта и докъде стигат винаги това си е баш вярно.Спомнете си и нас по кои на4ин ни отстраниха на полуфиналите 94.Сори ако съм засегнала някого,но всеки си има мнението.

# 54
  • Мнения: 1 100
Скука, аз така исках да се класира някой отбор, който досега не е стигал напред, ама не (като не смятаме Украйна, 4е не ме кефят).
Всяко световно по4ти едни и съЩи обори се придвижват напред.

Пък наШте италианци, както са го подкарали на късмет и подарени дузпи, да не вземат да станат Шампиони, ей Joy

# 55
  • Мнения: 1 100
     Ами испан4етат в4ера отпаднаха та си нямам ве4е фаворит.Което сус сигурност знам 4е не съм за италиянците.Както мъж ми се изразява (извинявам се за простотията) имат насадени цветя в задниците,което идва да ре4е 4е тяхното винаги е само късмет.И като им гледам играта и докъде стигат винаги това си е баш вярно.Спомнете си и нас по кои на4ин ни отстраниха на полуфиналите 94.Сори ако съм засегнала някого,но всеки си има мнението.

Съгласна съм и с теб, и с мъжа ти Grinning Аз въпреки, 4е живея във "вражеския лагер", с италиански съпруг, тайно се надявам скоро да си идат в къЩи Wink

А пък 94 година ни "прекара" съдията французин, ако си спомняте, Щото бяхме отстранили Франция, за да се класираме за световното и ни го върна тъпкано (много съм злопаметна Twisted Evil).

Оба4е за поддръжниците на Франция, истинта си е истина: сноЩи играха добре Peace

# 56
  • Мнения: 3 423
Да, спонсорите вече са се разбрали кой да спечели.
Сигурно ще са лебедарите немци, които до Световното
бяха гола вода, пък сега изведнъж се показват виртуози.
Да, всичко е уредено. Ако немците отпаднат, ще им замре
алъш-веришът на търговците по немските земи. Почти съм
готова да се обзаложа, че купата ще остане в Германия.
Хем спонсорите доволни, хем ФИФА, хем дребните рибки.
Айде, да се басираме!

# 57
  • Мнения: 464
Аз пък ще рева. МОите Англета ще играят срещу гадните бразилци, ако победят в този кръг..но все пак. ..АНГЛИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
А за определения шампион, силно съ съмнявам. Швабите не показват никаква игра и ще бъдат смазани.. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 6 390
30 юни 18:00    
Германия - Аржентина

30 юни 22:00    
Италия - Украйна

1 юли 18:00
Англия - Португалия
   
1 юли 22:00    
Бразилия - Франция

# 59
  • Мнения: 1 947
   Вече имаме фаворит - Германия Joy, АМА ПО ПРИНУДА, 'щото ни писна да губим на залаганията  ooooh!/срещу немците естествено Laughing/!

Общи условия

Активация на акаунт