Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юни 2006, 11:05 ч.

Никога вече орифлейм!

• 3 182
  • 54
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
След като съм трупнала едно доволно количество от тяхната козметика последните години и само гледам кога ще й изтече срока за да я изхвърля, тъпо и упорито си купих гел-бронзант, за който писах и тук че станах на петна и го връщах, в момента съм с техния "траен" лак, който се изтри същия ден в който си го сложих. Държа да поясня че беше добре изсъхнал и се изтри вечерта само докато правех салата. Нито пера на ръка, нито мия чинии, така че не съм го третирала с препарати и не съм го търкала с нищо. Слава богу не съм го купила, просто отидох с дистрибуторката, която ми е приятелка, да върнем гела и там се лакирах с тестерите. Освен това на място пробвах охлаждащите им продукти - сенки и очна линия и са пълна скръб. Много са течни и щом се сложат на окото се размазват и започват да лепнат. 
Казала съм на любимия ако види още нещо на орифлейм в къщи да ме набие! Embarassed

# 1
  • РусЙе
Az отдавна съм се уверила, че продуктите им са на много високи цени, а не отговарят на качеството.

# 2
подкрепям изказването
но бих го отнесла и спрямо Avon

# 3
  • Алпите
Az отдавна съм се уверила, че продуктите им са на много високи цени, а не отговарят на качеството.
И аз съм с такова впечатление и от години не им купувам козметиката.

# 4
  • DE
подкрепям изказването

Peace

# 5
  • out of space
подкрепям изказването

Според мен, Ейвън имат и много хубави неща, което не важи за Орифлейм.
Например душ-геловете им почти всички са страхотни.

# 6
Имат и хубави и лоши неща, както всеки производител.

# 7
  • гр.София
Имат няколко хубави продукта, които обаче мога спокойно да заменя с български такива и то на половин цена. Доста от нещата им наистина не стават. Аз лично харесвам маските, серията 'Грижа за краката', някои шампоани и душ-гелове. Декоративната козметика не я харесвам. А за Ейвън имам по-лошо мнение.  Peace

# 8
  • Има много детски смях.
От Орифлейм съм си купувала много- много отдавна един жълт лак ( тогава само те го предлагаха), от Ейвън newsm78- май нищо... Но и не смятам да купувам Naughty

# 9
  • софия
от години не им купувам козметиката.
Peace

# 10
  • Все на втория етаж
И аз не съм доволна от доста техни продукти.

# 11
# 12
  • Rome
И аз не съм доволна от доста техни продукти.

Само авотомати4ните им моливи за о4и ми допадат. Ина4е цените им са наистина понадути, като се има предвид скромното им ка4ество.

# 13
  • София
Преди години ми бяха подарили комплект-серия за лице(гел за почистване,крем,мляко за сваляне на грим и т.н.)и кожата на лицето ми така хубаво се изсуши,засърбя и се поулющи,че повече нищо от тази марка не ме заинтригува Cry

# 14
  • София
Имат и хубави и лоши неща, както всеки производител.

така е, може би просто не си попаднала на подходящия продукт за косата или кожата ти  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт