Горещи клюкинки от Mall Sofia

  • 13 088
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 816
раб.време-10.00-22.00-това важи за магазините Wink

# 31
  • Мнения: 4 371
A какви заведения ще има?

# 32
  • Мнения: 424
Tanya.d, малко офф кой е новият търговски център в Истанбул - Метро/Левент, Акмеркез или има и по-нов?

# 33
  • Мнения: 1 180
Казва се "Cevahir", в близост е до 5-звезден хотел със същото име, но не помня квартала. По-голям е и от "Галерия", и от "Ак меркез", а и на мен ми хареса най-много.

# 34
До колкото разбрах има безплатен паркинг под земята,а днес като минах от там видях ,че бяха наслагали вече намаления по витрините,а дали е така  newsm78.може би за  да примамят клиентите welcome

# 35
  • Мнения: 2 407
Утре щесе отбия да го видя и ще докладвам.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 044
Намалението май е само в Тера Нова ConfusedУтре мисля  и аз да ходя,че днес си взех много готина чанта от Сисли и ми харесаха и други неща,но нямах време да ге мера Crazy
A какви заведения ще има?
Имало някакво много яко кафе,където персонала бил само чужденци ShockedИначе заведението било номер едно

# 37
  • Мнения: 13 512
Tanya.d, малко офф кой е новият търговски център в Истанбул - Метро/Левент, Акмеркез или има и по-нов?


Това е най-големият Mall в Европа и втория в света!Намира се в Шишли, до Тексим.420 00 кв.м. на 6 етажа..Има 280 магазина,34 fast food ресторанта и 14 нормални ресторанта.12 кино зали + 1 IMAX.Има и паркинг за 2500 коли
Ей на това му викам аз  Mall.

# 38
  • Мнения: 6 900
Та за любителките на Esprit - голям магазин на 2ия етаж,
Леле как обичам Есприт, обожавам ги направо тея дрехи Heart Eyes Надявам се, че към него върви и EDC-то Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 180
Tanya.d, малко офф кой е новият търговски център в Истанбул - Метро/Левент, Акмеркез или има и по-нов?


Това е най-големият Mall в Европа и втория в света!Намира се в Шишли, до Тексим.420 00 кв.м. на 6 етажа..Има 280 магазина,34 fast food ресторанта и 14 нормални ресторанта.12 кино зали + 1 IMAX.Има и паркинг за 2500 коли
Ей на това му викам аз  Mall.

А, точно за това говоря!

# 40
  • Мнения: 1 417
Ами, аз все пак го посетих МОЛ-а вчера Wink, не съм пазарувала защото в магазините от които по принцип пазарувам нямаха нови неща, но си набелязах някой обущета в магазина на Clarks, цените са ~120-170 лв, поне това което аз гледах, Есприт - потничета между 30-50лв, панталони ~70лв, дънки 70-150лв, това са цените на неща които ми хванаха окото, може да има и по-ниски. Днес пак ще ходя, че пропуснах 2магазина Laughing, единия на тази израелска фирма Casadey или нещо подобно, така и не запомних, която има магазин и в Сити център, вчера не беше отворен още го зареждаха. На Тера Нова бяха налепени някакви цени от 9.90лв. ама това по принцип не е моя магазин, така че за там инфо не мога да дам. Абе, днес сигурно пак ще ходя, така че ще навксам с пропуските Wink

# 41
  • Мнения: 13 512
Така и не разбрах дали има Сефора в този в мол.

# 42
  • Мнения: 3 216
Аз от Зара и Страдивариус сьм много доволна.Купувала сьм си от Испания и още си ги влача.Така се надявах,че в София поне ще имат магазин.
Софиянки честит ви МОЛ. И в Пловдив направиха един,но нещо не ме кефи.Само архитектурата му е хубава.И има един магазин,който ми харесва- Чиарс.
Я кажете вьв този нова МОЛ има ли някакьв магазин от типа на Чиарс?Нещо за алкохоли,вина ,пури,но по-избранички?

# 43
  • София
  • Мнения: 463
Току що скъпия ми донесе списание-официално издание на  MALL-а newsm03   очарователни неща има на страниците "СТИЛ" . По-късно ще  повилвея .  newsm47 smile3508

eve-nadine  на последнити страници има изписани всички марки предлагани в  магазините и Сефора за съжаление няма.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Та за любителките на Esprit - голям магазин на 2ия етаж,
Леле как обичам Есприт, обожавам ги направо тея дрехи Heart Eyes Надявам се, че към него върви и EDC-то Mr. Green

Понеже си любителка,кажи струва ли си да дам за обувки на есприт-/спортни/60лв LaughingОт гeрманско с намаление?

Общи условия

Активация на акаунт